Книжка зі звітами з Бескиду

Культуртреґерських подій
Відповісти
Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Книжка зі звітами з Бескиду

Повідомлення Golem » Пон липня 16, 2018 3:51 pm

Cкоро вийде книжка з моїми звітами з Бескиду, Експлорера і просто креативами з фейсбуку. В ній Бескиду і Бескидівцям присвячено сторінок 200, не менше. Плюс світлини.

Писалася і видавалася вона з друзями і для друзів. Тому з задоволенням подарую по примірнику всім бажаючим учасникам Бескиду.

Записуйтеся будь-ласка щоб я відклав потрібну кількість.
Вкладення
pryrodni.jpg
pryrodni.jpg (213.22 Кіб) Переглянуто 43 разів
b3b552f1-44ab-42e8-b85f-45b6d214e690.jpg
b3b552f1-44ab-42e8-b85f-45b6d214e690.jpg (128.93 Кіб) Переглянуто 43 разів

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Re: Книжка зі звітами з Бескиду

Повідомлення Golem » Сер липня 25, 2018 6:10 pm

Нарешті, 2 місяці робити і готово! Книжка ще зовсім свіжа, тільки вчора забрав її з друкарні. 400 кольорових сторінок щастя та задоволення. Є також ілюстрації і фотографії з походів і вилазок.

В магазини я її покищо ще не поширював. Тому книжку можна придбати в Аффтора в робочі години на Луганській 20, Львів. Ціна 198грн. Для всіх Старих Бескидівців - безкоштовно!

Поспішайте, розходиться добре а тираж всього 1000 примірників. Читається легко і весело, тож безсонна ніч гарантована!

Ось вступ до книжки
"
Вертаєшся з чергової мандрівки і тебе переповнюють враження. Всередині кипить та бурлить. А в голові бігають фрази та цілі речення якими хочеться поділитися. І мусиш сісти та виписати все це з себе. Бо інакше не дасть спокою. А коли все готово - то приходить хвиля кайфу який мало з чим можна порівняти.

Так і виникли ці креативи. Більшість з них були опубліковані в різний час на інтернет ресурсах www.beskyd.lviv.ua та www.explorer.lviv.ua Звісно що писалося без цензури та в стилі розповіді «за пивом» або коло вогню. Люди читали, хвалили. Казали: «тобі б книжки писати!». Та я завжди віднєкувався, бо не сприймав креативи як «серйозну» літерОтуру.

Пройшов час. Я подорослішав і зрозумів, що не завжди треба бути серйозним. Деколи просто хочеться почитати чогось легкого та іронічного, цікавого та поза форматом. Зрештою, якщо кожному з друзів роздати по примірнику книжки, то вийде цілком пристойний тираж. :) А чого не зробиш для старих друзяків!
"

Зміст книжки можна скачати тут https://explorer.lviv.ua/forum/index.php

Також буду дуже вдячним за допомогу з дистрибуцією і презентацією книжки широкому загалу.

Ось аннотація до книжки
"Туристичні креативи” – це видання про подорожування
людини незбагненними землями Карпатських полонин,
підземеллями, туристичними шляхами України та за її
межами. Книга наповнена креативами, які приносять
естетичне та, наділене багатьма враженнями, задоволення.
Для туристів, дослідників, дієтологів та широкого загалу
читачів."
Вкладення
cover page.jpg
cover page.jpg (155.69 Кіб) Переглянуто 24 разів

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей