Інжиніри ...

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Чет листопада 05, 2009 10:42 pm

Lubko писав:ну а Ти шо не інжинір?
РТ то факультет
ТК то факультатив
ЕА то гурток умілі ручки (я тут і вчився)

З.І. а бас не мій, а Танталово Баронистий...
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

usama
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення usama » П'ят листопада 06, 2009 11:27 am

той бас що в дяка то справді власність ТБ
в чому проблема з тим адаптіром? якщо на еос, то він є в достатній кількості і за доступними цінами. на олімпус теж бачив

а люпковий бас зачоод. я його раніше трохи бачив, правда ще досі не чув
не кажи мені, що робити -- і ми збережемо непогані стосунки

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » П'ят листопада 06, 2009 11:35 am

Diak писав:
РТ то факультет
ТК то факультатив
Ей-ей, палєгше на паваротах 8)
Гурток... :evil:
Різні задачі просто

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » П'ят листопада 06, 2009 11:53 am

Khimik писав: Ей-ей, палєгше на паваротах 8)
Різні задачі просто
Ну то нас так вчив 6 курс коли ми поступили на 1 курс ЕА, цим вони хотіли сказати, шо там легше вчитись :) А задачі різні.

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят листопада 06, 2009 1:50 pm

Khimik писав:
Diak писав:
РТ то факультет
ТК то факультатив
Ей-ей, палєгше на паваротах 8)
Різні задачі просто
а Ти, Ромцю, вопше би не признавауся, шо Ти там теж вчився!
бо Тебе там вопше ніхто не видів, ну хіба може перших два тижні на первому курсі трошка на пари побігав. ну і на сесію раз в півроку з'являвся..
ну і чим не гурток?
А "вииивчився", шлангу Ти гофрований, диплом маєш, інженер сцуко!

..різні задачі, кажеш, Ти мені от покажи, хоч одну задачу з тих шо Тебе там навчили. га?
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » П'ят листопада 06, 2009 2:45 pm

[quote="Lubko] Ти, Ромцю, вопше би не признавауся, шо Ти там теж вчився!
бо Тебе там вопше ніхто не видів, ну хіба може перших два тижні на первому курсі трошка на пари побігав. ну і на сесію раз в півроку з'являвся..
ну і чим не гурток?
А "вииивчився", шлангу Ти гофрований, диплом маєш, інженер сцуко!

..різні задачі, кажеш, Ти мені от покажи, хоч одну задачу з тих шо Тебе там навчили. га?[/quote]

Неправда. Я ходи на пари перші 2 курси майже на всі.
Третій - так собі, а далі вже "працював по спеціальності", приносив на рідну кафедру матеріали, щоб інші могли також навчитися :wink:

А наразі з тих задач - проектування корпусів, враховуючи всі кліматичні умови і температурні навантаження і т.д., А сопромат? ууу.. багато чого цінного мож робити, як підняти конспекти (чиїсь :oops: )
Хіба я винен, же роблю не по спеціальності?
Більш-менш по фаху було в Ужгороді - тестера. От там - та, поле для діяльності.

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят листопада 06, 2009 3:08 pm

ну, зробити непоганий корпус (причому по всій науці, гідро- і термо- і вібро- стійкий) ми з Тобоу можем і без тих конспектіу, просто з власного досвіду і навичок ;)

нехай навіть перші два курси - там ше ніяких профільних предметів нема.
і банкомати крутити - то "робота по спеціальності"? :D

отже, згідно Твого диплому Ти - інженер, тобто людина, яка продукує нові конструкції, технічні рішення, тобто творець, а не підштуркувач - обслуговуючий персонал банкоматів чи тестувальних конвеєрів.

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » П'ят листопада 06, 2009 3:48 pm

Lubko писав:ну, зробити непоганий корпус (причому по всій науці, гідро- і термо- і вібро- стійкий) ми з Тобоу можем і без тих конспектіу, просто з власного досвіду і навичок ;)

нехай навіть перші два курси - там ше ніяких профільних предметів нема.
і банкомати крутити - то "робота по спеціальності"? :D

отже, згідно Твого диплому Ти - інженер, тобто людина, яка продукує нові конструкції, технічні рішення, тобто творець, а не підштуркувач - обслуговуючий персонал банкоматів чи тестувальних конвеєрів.
От, власне, з власного досвіду - і навичок - неправильний (неінженерний) підхід 8)
Весь другий курс - сопромат був.
І, так - банкомати крутити - робота по спеціальності "Інженерні засоби бізнесу і банківських систем". Настройка, діагностика, ремонт і т.д.
Без кручення - творення не вийде ;)
І тестувальні конвеєри - також треба зробити. То спочатку юзали старі перенсені продукти, а потім почали створювати нові тестера, співпрацючи з дизайнерами виробів. Ніколи виріб не робиться сам по собі, а потім тестуйте, як хочете. Я, правда, якраз в той момент звільнився, тому іно встиг пройти тренінг по тестеробудуванні і розширив тестувальні можливості існуючого.
Але, з самого початку роботи, я б не зміг нічого зробити нового по банальній причині відсутності досвіду, тобто - не "підштуркуючи" гайок рік-другий. Так шо таке....

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят листопада 06, 2009 4:07 pm

ну ок, уболтав, честь Тобі і хвала, а тепер поясни до чого тут той весь сопромат і вопше чого Тебе на ЕА доброго навчили, і що Тобі з того потім пригодилося в професійній діяльності?

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » П'ят листопада 06, 2009 4:27 pm

Lubko писав:ну ок, уболтав, честь Тобі і хвала, а тепер поясни до чого тут той весь сопромат
До всього, що не доробите ви - матьорі РТ-шники.
Згідно задуму ви іно придумуєте схему і, максимум, робите пілотну версію на макетці.
Все решта - правильна розводка, правильний юзерфрендлі корпус - ми, правильне стійке покриття, враховуючи спеціфіку використання.
Ясно, що можна, керуючись "здоровим глуздом" взяти матеріали потовще, і бути спокійним. Але в межах масового виробницьва кожен грам жиліза, чи навіть фарби - ціниться. Тому і тра то всьо розрахувати.
Lubko писав: і вопше чого Тебе на ЕА доброго навчили, і що Тобі з того потім пригодилося в професійній діяльності?
Нуу, шо один-в-один юзав - навскидку, основи метрології, коли верифікували тестера і були тисячі вимірів.

Та й взагалі, Любку, мені ваші Рт-шні замашки дуууже нагадують данєцкіх з їхнім "данбас украину корміт" :lol:
типу: РТ ся моцно вчит, і всьо робе, а всі решта іно штани протирают.

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » П'ят листопада 06, 2009 5:14 pm

:D :D Ух я троль :)
Та все ок, любку я закінчив ЕА по спеціальності Телекомунікації - (воно якось по іншому зветься але не памятаю)

Так от як я то розумію, і шоп всім біло ясно.

РТ - вивчають як метал треться об метал які форми зубів на зірках є більше ефективними, який матеріал для пружиин буде ліпше відятгувати перекидку назад, який компаунд для гуми буде мати найкраще зчеплення і т.д. І вкінці кінців родять перекидки, системи, вилки.

ЕА - базуючись на характеристиках різних перекидок, систем, вилок, визначають найбільш оптимальний комплект для певних умов і родять ровер.

Тобто різні рівні, Типу як хірург і терапевт. І взагалі, ми собі насолоджувались життям на ЕА, поки РТшніки ходили і нили, як їх грають... :P

0rest
подорожній
Контактна інформація:

Повідомлення 0rest » П'ят листопада 06, 2009 5:23 pm

в чому проблема з тим адаптіром? якщо на еос, то він є в достатній кількості і за доступними цінами. на олімпус теж бачив
я десь місяць назад шукав - не бачив нічого дешевого.
Висновок: або погано шукав, або китайці вже викинули на ринок за новими цінами.

п.с. їм, очевидно, в лом на базарах стояти, наші краще справляються..

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят листопада 06, 2009 6:47 pm

Дяче, Ромку, мова не про то.

я прекрасно розумію роль всіх цих прекрасних професій, які подарувала нам оця наша прекрасна бурса.

вчилися ті хто хтіли вчитись - всі решта так і залишились дундуками, але мова навіть не про те.

а про те про що відразу сказав Дяк: про факультет, факультатив і гурток - в сенсі де халявніше. на РТ чи дундук чи зубрило чи вундеркіндер мусів ходити на пари навіть на п'ятому курсі і на шостому відбувати практику бо інакше ніяк. бо, мовляв, "еліта", треба відбути, бо так положено.
а на ЕА ви самі прекрасно знаєте а Ромко ще й приклад дав що на пари можна не ходити ЗОВСІМ - і всьо ґут - червоні дипломи золочені маґістри.

з цього якраз почалася дискусія (ненаю, може просто Ромко не так зрозумів - йдеться не про важливість професії а просто про халявність навчання)

пес. в мене от племінник скоро поступати буде - то навіть не думаю його в політех пхати (не зважаючи на блати і т.д.), бо бачу по рівню своїх колег по роботі - хто з універу - набагато краще науково-теоретично підкований.

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » П'ят листопада 06, 2009 6:54 pm

єсно, тоді новий холівар починай Політех вс Франка
Політех зато жизні учіт :lol:

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » П'ят листопада 06, 2009 8:12 pm

Lubko писав:а Ромко ще й приклад дав що на пари можна не ходити ЗОВСІМ - і всьо ґут - червоні дипломи золочені маґістри.

з цього якраз почалася дискусія (ненаю, може просто Ромко не так зрозумів - йдеться не про важливість професії а просто про халявність навчання)
Ну про червоні ти вже загнув. :lol:
Ти все троха "утріруєш", як каже кацап.
Ти прекрасно знаєш, що якщо забити повністю - то ніхто тебе не буде тримати навіть на ЕА.
Я майже все (ну там 2-3 предмети за всю історію) здавав САМ.
Маючи голову, здати на "задов" можна легко, просто перечитавши конспект за день до екзамену.
Я так і робив.
Ба, більше - були предмети, на яких я знайомився на іспиті з викладачем, і під час процесу виставлення оцінки він казав приблизно таке: якби ви хоча б раз прийшли на пару - я б поставив вам "відмінно". А так - сорі, маєш "добре".

Тому - нє нада про "неходячи на пари". Освіта перед ВУЗом + здорова голова дозволили мені дістати знання не менші за деяких, що відсиділи від дзвінка до дзвінка. І, на мою думку, такий процес навчання має не менше право на життя, ніж ваша "армія".
Предмети просто... ну не то, щоб легші - просто під інакше повернуті завитки. Немає тупо чорного і білого, тобто технічного чи гуманітарного складу розуму, є ще безліч проміжних варіантів.
То, що РТ-шники свідомо вибрали такий шлях, не робить ЕА-шніків халявщиками. Просто той матеріал дозволяє не сидіти цілодобово над конспектом, хоча й надає набагато ширший спектр можливих місць працевлаштувань.

ага, ну і п.с.:
свого племінника я б пхав так само на ЕА з тих же міркувань:
він має право вивчитися сам, при бажанні, а не ходити навіть на найнепотрібніший предмет, бо "так треба".
Хоча, надіюся, ми дійдемо скоро до закордонної практики:
за семестр є пару обов"язкових предметів (історія, право), а решту ти собі вибираєш сам (ФКЗ, наприклад, фтопку, а замість нього - сопромат чи нарисна), доводячи їх кількість до "контрольної суми".

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей