Зв'язка-сухожилля болить

Зміцнюємо, бережемо
Відповісти
knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Зв'язка-сухожилля болить

Повідомлення knedlyk » Чет березня 31, 2016 11:54 pm

Потрібно раду. Щось мені неохота було розминатися перед поїздкою, і рвонув шосейником по горбах 130 км з набором висоти трохи понад 1200, в результаті болить сухожилля-зв'язка (я так думаю) в лівому коліні. Скоріш за все якесь розтягнення. Передачі тверді, в мене класик з передніми зірками 53-39 і 8-швидкісна 11-23 задня касета. До лікаря певно що звернуся, але чи без звертання до ескулапів є якісь дієві методи залагодження справи?
Востаннє редагувалось П'ят квітня 01, 2016 10:18 am користувачем knedlyk, всього редагувалось 3 разів.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

NB
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення NB » П'ят квітня 01, 2016 9:48 am

Було щось схоже (ахіл) після першої моєї львівської сотки, пройшло за 1,5-2 тижні відсутності навантаження і мазання знеболювальними мазями (щось із кетопрофеном в складі).

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » Сер квітня 13, 2016 2:47 am

Коротше, заробив я ентезопатію сухожилля в дистальній частині, іншими словами запалення сухожилля зі сторони бедра в місці кріплення до кістки. Лазер, холод і магніт чекають на мене і три тижні неїждження інтенсивно на ровері... Дістав втик від лікаря, що не розтягуюсь перед поїздками, ну і таке єнше. Виї;%:нувся я, називається, сезон почав...
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість