Біг замість ліків

Зміцнюємо, бережемо
Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер березня 05, 2008 9:34 am

Як і планував - з початком весни почав бігати. Сьогодні перший раз. Результатами, звісно, похвалитися неможу. Роки матрасу даються взнаки. Ну але якшо зможу заставити себе бігати регулярно незалежно від проведеного перед тим вечора то, думаю, результат не забариться.

usama
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення usama » Сер березня 05, 2008 10:38 am

до речі, я живу на вулиці науковій. пристойного парку так щоби зовсім поблизу - нема. є парк біля кінотеатру орлятко, але він надто горбистий.
вже більше як місяць бігаю разом з тарасом в стрийському парку. перше їздив ровером, який залишав в тараса на поверсі. тепер бігаю до парку, там роблю невеличку перерву, поки тарас розминається, потім разом бігаємо по парку.
їздити маршрутками - майже нереально, бо водії переконані, що до 7-00 всі сплять, тому спланувати, коли треба вийти, щоб встигнути і не замерзти, складно. назад їду маршруткою.
чому я не бігаю біля себе? 1 - разом веселіше. :D 2 - тарас - досвідчений бігун, тому він добре тримає темп. 3 - біля мене нема калабаньки, яка витікає з джерела. але то вже зовсім інша тема форуму...

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер березня 05, 2008 10:50 am

На жіль від мене до стрийського парку і назад набереться більше 10 км. :( Наразі бігаю по асфальту до супермаркету на Рясне2, а потім планую перейти в лісок поблизу

Kvitka
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Kvitka » Сер березня 05, 2008 11:01 am

Треба мені подолати свою лінь і починати бігати... Минулої весни трохи бігала і прекрасно себе почувала в той період:)
Так що, Коржик, готуйся шо я зранку на днях до тебе в гості завітаю і затягну до Стриського парку :lol:
Земля не пекло, люди не прокляті, і радощі не гріх, а Божий дар.

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер березня 05, 2008 11:18 am

Я думаю шо якшо ти його почнеш тягнути до парку - він сильно впиратися не буде :)

Korguk
Шальоний Матрацник
Контактна інформація:

Повідомлення Korguk » Сер березня 05, 2008 1:13 pm

Kvitka писав:Так що, Коржик, готуйся шо я зранку на днях до тебе в гості завітаю і затягну до Стриського парку :lol:
Завжди готовий!!!! Особливо коли за мною дівчата зранку заходять і кудись мене тягнуть :lol:

Kvitka
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Kvitka » Сер березня 05, 2008 1:17 pm

Побачимо-побачимо :wink:
Земля не пекло, люди не прокляті, і радощі не гріх, а Божий дар.

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Сер березня 05, 2008 4:31 pm

Golem писав: Наразі бігаю по асфальту до супермаркету на Рясне2, а потім планую перейти в лісок поблизу
Радив би асфальтом не бігати. Можеш мати проблеми, в першу чергу, з суглобами. Швидше переходи в лісок.

Але дуже приємно, що такий завзятий Матрацник взявся до бігу :wink:

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер березня 05, 2008 5:00 pm

Globetrotter писав: Але дуже приємно, що такий завзятий Матрацник взявся до бігу :wink:
Нууу. Розумію шо для спортсмена всі нижчі рівні то матрас. Але ж є класифікація!!! :) Матрасником я перестав бути давно, досяг рівня справжнього туриста (до франківська обовязково стараюся ....). І покидати цей стан найближчим часом не планую. Через шо з Любком на Довбушанку не лізу, бо похід не відповідає критеріям справжнього туриста :)

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Сер березня 05, 2008 5:14 pm

Golem писав:... Роки матрасу даються взнаки...
Всі секретні дані беруться з відкритих джерел... :P

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер березня 05, 2008 5:20 pm

Ну правильно, але ж останніх два роки матрас спущено, замотано промасленим папером, поскладано в ящик з соснових дошок, який потім забитий 100мм цвяхами :D

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Сер березня 05, 2008 7:38 pm

Спущено - не спущено, але пробоїну заробив на славу :lol:

minstr!
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення minstr! » Чет липня 31, 2008 5:58 pm

Globetrotter в мене питання до Вас

Зараз в процесі підготовка, біг на дист 10 км 5 разів на тиждень по робочих днях. Робота - вдень, приходиться бігати ночами :)
Місце - стадіон ЛНУ, СКА, асфальт-гума. Після пробігу почуваю себе нормально але вже після 2 тижнів з'являється під час бігу невеликий біль в колінних суглобах. Знайомий радить приймати хитрі пігулки з колагеном для відновлення суглобів. Чи може варто просто скласти програму з більшими перервами між тренуванням? Що порадите?
Дякую.

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » П'ят серпня 01, 2008 9:34 am

я також вже кілька місяців як бігаю, переважно по стадіону, але останнім часом почав чергувати, один день стадіон, один лісок, просто в стадіону є одна перевага, там є снаряди на яких можна попідтягуватись і розімнятись, а в лісі цього ма

Zhabcya
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Zhabcya » П'ят серпня 01, 2008 2:37 pm

так оооот звідки взялися ці сила і витривалість так вкручувати кола на Боярці? :) "та я не підготовлений, та я так мало їздив...." :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість