Хто чим змащує

Дві руки і болгарка творять чудеса
gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » П'ят червня 13, 2014 3:41 pm

таке питання. чи підійде змазка для ланцюга , для змащування роликів в перекидці? або хто чим змащує ці ролики ?

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » П'ят червня 13, 2014 3:52 pm

gladun писав:таке питання. чи підійде змазка для ланцюга , для змащування роликів в перекидці? або хто чим змащує ці ролики ?
Дивлячись що за ролики. Я колись літолом мастив деорівські на втулках ковзання. А Х-7 , які котяться, спочатку також, але вимивалося моментом, наразі Renolit CXІ2. Згрубша пластичне мастило, або забити на них.
КАНТРІ СОСЕ!!!

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Чет березня 26, 2015 12:23 pm

Хочу поради в шановного товариства. Є таке мастило для ланцюгаhttp://bicisupport.it/?fuseaction=skdArticoli&id=448&idcategoria=7&titolo=OLIO%20LUBRIFICANTE%20125%20mlто чи хтось ним вже користувався, цікавить навіть просто думка чи варто брати, чи добре воно?

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Чет березня 26, 2015 12:24 pm

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » Чет березня 26, 2015 10:46 pm

Якщо ланц такий собі, то можеш і таке брати. Але якщо порядний ланц, і хоч довго на ньому кататися, то візьми щось з синтетики. То мастило на знімку таке саме, як і до швейних машинок. Гарантовано буде налипати всяке ге типу пилу і болота.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Чет березня 26, 2015 11:44 pm

knedlyk писав:Якщо ланц такий собі, то можеш і таке брати. Але якщо порядний ланц, і хоч довго на ньому кататися, то візьми щось з синтетики. То мастило на знімку таке саме, як і до швейних машинок. Гарантовано буде налипати всяке ге типу пилу і болота.
але мені дали на палець спробувати потерти, і далеко не порівняєш з швейним... ? Воно дуже слизьке, прозоре і не пахне нічим, досить рідке, трошки гостіше від того шо я мав торік фініш лайна. от. І від налипання рекомендують протерти добре тряпкою змочену розчиннику. Що думаєте ?

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Чет березня 26, 2015 11:46 pm

Та ланц такий собі, хочу міняти на дорощий

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » П'ят березня 27, 2015 3:08 am

gladun писав:досить рідке, трошки гостіше від того шо я мав торік фініш лайна. от. І від налипання рекомендують протерти добре тряпкою змочену розчиннику. Що думаєте ?
То мус сам спробувати, розкажеш іншим про враження...
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » П'ят березня 27, 2015 9:24 am

knedlyk писав:
gladun писав:досить рідке, трошки гостіше від того шо я мав торік фініш лайна. от. І від налипання рекомендують протерти добре тряпкою змочену розчиннику. Що думаєте ?
То мус сам спробувати, розкажеш іншим про враження...
ок

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » П'ят березня 27, 2015 10:34 pm

gladun писав:Та ланц такий собі, хочу міняти на дорощий
щось в темі про ланцюги глючило писати, спробую тут запитати. В мене така трищоткаhttp://www.google.com.ua/imgres?imgurl=http:// ... oid-om-lge посуті 34 число зубів (якшо я правильно зрозумів) сасама нища передача і та сама що в касетних на 8 чи 9 зірок. Так от питання в кого не питаю про ланцюг в магазині , продавець питає скільки пеиедач, хм, а яка тепер різниця 34 число шо в тих шо в моєї є, хтось поясніть будьласка в чому подвог?

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » П'ят березня 27, 2015 10:36 pm

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Суб березня 28, 2015 2:11 pm

Посилання не працювало і я окремо відправив.

Отож, як я розумію, ланцюг є на 6-7, 8-9 передач, тобто зірок, тобто максимум зубів що в трищотки на такі як моя дорівнює касеті на 9 зірок. Так який ланцюг мені підходить 7 зірок мегапонижена так розумію, чи на 7, чи той що на 9. ?

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Нед березня 29, 2015 2:06 pm

gladun писав:Посилання не працювало і я окремо відправив.

Отож, як я розумію, ланцюг є на 6-7, 8-9 передач, тобто зірок, тобто максимум зубів що в трищотки на такі як моя дорівнює касеті на 9 зірок. Так який ланцюг мені підходить 7 зірок мегапонижена так розумію, чи на 7, чи той що на 9. ?
я зрозумів. Перепрошую за тупість. Вся фішка в ширині , наприклад 7_8 зірок 7-3....7-1мм чим більше зірок, тим вуща цепка.

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Чет квітня 02, 2015 7:20 pm

Добрався до свого вела нарешті, втулки перебрав, а в трищотці пісок був... перебрав перекидку і ланц помив, змастив цією мастикою що з посилання трошки вище. Лишне ретельно витер, змоченою тряпкою в розчиннику. Проїхав 20 км, робота ланцюга тиха покищо, вихід мастила наблюдається як і було торік на фініш лайні, частенько протерав, бо катав по грунтовках. Ну, побачим який кілометраж пройде ланцюг до найменшого свисту чи скрипу, хто як називає. Там і відпишуся. Планую поїздки по 50 км щодня за погоди сприятливої.

gladun
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення gladun » Вів квітня 07, 2015 10:08 pm

gladun писав:Добрався до свого вела нарешті, втулки перебрав, а в трищотці пісок був... перебрав перекидку і ланц помив, змастив цією мастикою що з посилання трошки вище. Лишне ретельно витер, змоченою тряпкою в розчиннику. Проїхав 20 км, робота ланцюга тиха покищо, вихід мастила наблюдається як і було торік на фініш лайні, частенько протерав, бо катав по грунтовках. Ну, побачим який кілометраж пройде ланцюг до найменшого свисту чи скрипу, хто як називає. Там і відпишуся. Планую поїздки по 50 км щодня за погоди сприятливої.
поміняв ланцюг на SRAM PC 850 , два звена вкоротив. Хочу запитати, в ньому є якась дуже липка заводська змазка, тож залишати її до першої мийки, чи вимити і перемастити новою ?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість