23 вересня у Львові – вело-заїзд (збір фіксерів)

fixed gear
Sergius27
Новак
Контактна інформація:

23 вересня у Львові – вело-заїзд (збір фіксерів)

Повідомлення Sergius27 » П'ят вересня 21, 2012 4:23 pm

Субота, 22 вересня, оголошується днем без автомобіля. В цей день усім мешканцям і гостям міста рекомендується використовувати будь-який вид транспорту, окрім власного авто. Вже втретє у Львові впродовж 16-23 вересня відбудеться Європейський Тиждень Мобільності.

Закінчиться тиждень мобільності в неділю, 23 вересня, вело-заїздом центральною частиною міста. Головною ідеєю заходу є показати львів’янам, що велосипедом зручно і приємно їздити на роботу, на навчання, чи у справах. І що велосипед – це, в першу чергу, засіб пересування, який ідеально пасує для Львова. Стартує вело-парад о 16 год. за маршрутом: вул. Університетська — вул. Словацького — вул. Стефаника – вул. Дудаєва – вул. Саксаганського – вул. Ш. Руставелі – вул. Зелена – вул. Студентська – вул. К. Левицького – вул. Князя Романа – пл. Галицька – просп. Свободи – вул. Беринди – пл. Ринок – вул. Підвальна – вул. Валова.

Крім того, у Львові буде встановлено дві нових вело-парковки. Місця для них виберуть самі велосипедисти. Голосування за два місця, де, на думку вело-любителів, необхідно встановити місця для паркування, розпочинається сьогодні у Facebook на сторінці «Асоціації велосипедистів Львова».

користуючись даною імпрезою, хотілося б зібрати якомога більше фіксоподібних учасників форуму, тема створена з метою об'єднання і знайомства між собою фіксерів Львова. всіх хто має бажання прийти/приїхати прошу писати тут або в пп, в планах завчасна зустріч з можливістю підкріпитись пивом/соком/пічєньками, потім вело-заїзд (треш і випробування нервів інших велосипедистів=) і на закінчення..а як все закінчиться ми вирішимо вже на місці :smile:
Востаннє редагувалось Суб вересня 22, 2012 3:53 pm користувачем Sergius27, всього редагувалось 1 раз.

Elephant
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Elephant » П'ят вересня 21, 2012 4:57 pm

боюсь всіх фікстерів у львові не збереш. не тому що їх багато, а тому що в кожного по 5-6 відмазок знайдеться, в найкращому випадку можна 5 людей назбирати, а зазвичай їздимо по 2-3

Особисто я дуже за... заходь-пиши сюди http://www.facebook.com/groups/206614116102987/
Fixie-Fixie-Fixie

Sergius27
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Sergius27 » П'ят вересня 21, 2012 5:30 pm

зібрати всіх навіть і не мрію, але хоть і частково поперезнайомитись один з одним ідея хороша, а то всі переважно катають поодинці і ніякі тусовки/зібрання не проводяться(..

двоє є, чекаємо ще учасників)

usama
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення usama » Суб вересня 22, 2012 11:46 am

якщо день фіксерів нині, то де і коли збір? чи ти маєш на увазі приїхати на фіксі на велопарад?
не кажи мені, що робити -- і ми збережемо непогані стосунки

Sergius27
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Sergius27 » Суб вересня 22, 2012 1:46 pm

коли день фіксерів я навіть не знаю)
на увазі маю приїхати на велопарад, взагалом думав народу то побільше відкликнеться)

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Суб вересня 22, 2012 3:58 pm

Sergius27 писав:взагалом думав народу то побільше відкликнеться)

всі відомі мені фіксери з цього форума вже відкликнулись :lol:
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

romchuk1
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення romchuk1 » Суб вересня 22, 2012 4:54 pm

питання від лінивого і не дуже ерудованого: а шо то таке є фіксер? знаю є таке англійське слово fix. шо воно таке до хулєри є?

Sergius27
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Sergius27 » Суб вересня 22, 2012 11:55 pm

E-one писав:всі відомі мені фіксери з цього форума вже відкликнулись :lol:

переглядаючи розділ Глухарі складається хибне враження, що таки багато=)

romchuk1 писав:питання від лінивого і не дуже ерудованого: а шо то таке є фіксер? знаю є таке англійське слово fix. шо воно таке до хулєри є?

дана стаття дасть відповіді на всі питання ENG

jacob374
На тестуванні

Повідомлення jacob374 » Сер жовтня 09, 2013 1:50 pm

і частково поперезнайомитись один з одним ідея хороша на увазі маю приїхати на велопарад, взагалом думав народу то побільше...!!!
:wink:
Download Pass4sure 220-801 good luck

Повернутись до “Глухарі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість