Ocean NAVIMaxx FX100 - мій ашан-байк

роверовий fashion week
Відповісти
Velo_nub
Новак
Контактна інформація:

Ocean NAVIMaxx FX100 - мій ашан-байк

Повідомлення Velo_nub » Нед жовтня 05, 2014 8:55 pm

Вот і рішився завести бортжурнал свого Ашанчика :wink:
Представляю вам китайський, 20-ти кілограмовий, стальний байк, який вже багато чого повидав і вже трохи підустав.
Зображення
Зображення
Зображення
Історія почалась років 5-6 тому(точно не пригадаю) коли я з батьками поїхав на Південний за першим ровером нового покоління(до того їздив на Гномику, Зайчику і Десні :) ) На той час дали за нього десь 1200 грн. і я був довольний на всі 100.
Але пройшов час, я подорослішав, ровер тоже, а відповідно і деталі позношувались.
Писати, що на ньому стоїть, яка вилка, втулка і тому подібне - маразм. Тоді Китай робив всьо одинакове, втім як і зараз. Грошей я своїх не мав, модернізувати не мав змоги, тому задовольнявся тим, що поставили з заводу.
Тьху-тьху, за більш ніж 2500 км з серйозних проблем лише позмащував підшипники на обидвох колесах, замінив пластмасові педалі на залізні і лише 1 раз замінив камеру.
Зображення

З наявних проблем - обидва колеса грішать вісімкою, яка скоро може перерости в яйце. При тому що стоять китайські вібри(хто знає той зрозуміє).
З плюсів ровера, як для Китаю - знайомі практично в ідентичний час також покупляли схожі вели, типу Ардіс. Так вот вони накатавши 1,5-2 тис. км. тупо сипались, в прямому і переносному значенні - спочатку передачі, потім гальма і пішло поїхало. Мій же якось тримається.
Також хочу відзначити, що вилка, якою б галімою вона не була, працювала завжди, деколи доливав масла звичайного і все було гуд. Хід вилки невеликий, але по бруківці та великих ямах чути було як вилка працює, і намагається хоч щось погасити.

Ровер їздить і надалі, просто прийшов час пересідати на щось неАшанівське. Його продавати не збираюсь, толком нічого не виручу, а так, як запасний варіант, або варіант на "Позич будь ласка ровер" поканає.
Зображення

Можете коментувати, критикувати, питати - всім відповім.

P.S. Скоро створю бортжурнал нового велосипеда, який тільки починаю збирати. Старожили форуму впізнають раму :wink:

Nirvanu4
На тестуванні
Контактна інформація:

Повідомлення Nirvanu4 » Сер лютого 18, 2015 10:21 pm

Доброго дня, а ви зможете продати велосипед Ocean NAVIMaxx FX100?
В мене в точності був такий самий велосипед, купляв його ще в 2006 чи 07 році, за 850 грн. І він в мене був до 14 року. Сталась такак неприємна ситуація. Я псіханув і на велик поставив вилку від мопеда карпати (звичайно доробив вилку) купив нові задні тормоза і все таке, виглядав бомбезно. Я на вже переробленому велику проїздив 1 тиждень, і звійсно світ не без крадіїв, ну вже зрозуміло, що його в мене вкрали. Я тоді м’яко кажучи був в в шоці, бо вклав багато годин праці ну і багато грошей. Я б дуже сильно хотів його повернути, але так як таких велосипедів зараз мало то купити його майже не реально. Тому звертаюсь до вас.

380981210125
На тестуванні

Повідомлення 380981210125 » Суб квітня 25, 2015 10:08 pm

Вєлік бомба прост лутше немає куди не модернізірував якшо не учитувать нову більш широку покру кєндовску і нові колодки на ві-брейк
лобові атаки в стовп ілі автомобілі пережіває і даж не подає признаків поранень,в минулому році в кінці серпня тілько поміняв начинку (карєтку з подшипніками ну ібо подшипніки-фарш,карєтка дугою) апарат звєрь видержує любі нагрузки які тілько можна йому представляти[img]file:///C:/Users/Admin/Desktop/3ccQjED_qUs.jpg
[/img]
Одобряно Бандою

Velo_nub
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Velo_nub » Суб квітня 25, 2015 10:27 pm

380981210125 писав: пережіває і даж не подає признаків поранень
ну як не як, а роки катань призвели до появи спочатку вісімок, а згодом вже майже яйця, відповідно вібри, шо нові, шо старі - не гальмують, тому що сам обід вже виляє як хоче. Купувати зараз нові детальки(допустим обода+втулки+може нову касету треба буде+нові вібри) просто не рентабельно.

papirosa7
На тестуванні

Привіт. НавіМакс - лютий звір

Повідомлення papirosa7 » Вів червня 30, 2015 10:10 pm

Дивно , що є фанати такого монстра китайця. Підкажіть пліз , які СПИЦІ треба на таке 26 колесо. Обід рівний а 4 х спиць вже немає.

буду скоро продавати раму Навімакса із зумовською вилкою та рідним кермом. Каретка Шимановська, закрита дуже надійна. Зроблю фото.

а от колеса поки беру на другу раму. Короче підкажіть які спиці на такі колеса
Зображення дякую

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість