Сталевий звір On One Inbred 29er

роверовий fashion week
Відповісти
mozz
Бувший
Контактна інформація:

Сталевий звір On One Inbred 29er

Повідомлення mozz » Нед січня 12, 2014 8:29 pm

За час захоплення велосипедами я зрозумів, що обійтись одним не зможу: завжди хочеться мати вдома пару байків для різних сфер застосування або просто спробувати щось новеньке. До осені минулого року роль байка для всього (поїздка по справах, на роботу або використання в міжсезоння) виконував мій старий найнер BeOne Axigon, але по мірі зносу обладнання я вирішив його продати і, з часом, зібрати щось цікавіше. Для задач "олраундера" я вирішив зібрати 29-ер на сталевій рамі. Після вивчення ринку вибір зупинився на On One Inbred 29 - сталевій рамі з трейловою геометрією. Коли я збирав цей байк, то не ставив перед собою мети зібрати легкий велосипед: для такої рами гра з гейлайтовими компонентами безглузда. Тому я зібрав достатньо простий і максимально надійний велосипед. Що з цього вийшло опишу нижче в специфікації:
Фреймсет: рама On One Inbred 29er вагою 2.7кг в яку була встановлена зовнішня рульова на промах Cane Creek S2 і вилка Rock Shox Reba 29 з віссю 15mm. В вилці викликало роздратування, що "рокшоківці" в 2013р. досить багато вилок роблять зі зворотньою пружиною локаута (суть: манетка натиснута - вилка розблокована, відтиснута - заблокована) і якщо не ставити манетку поплока вилка є заблокованою, такий "маркетинговий хід" людині, яка не користується локаутом абсолютно не доставляє. З ситуації вийшов шляхом виточування заглушки)
Колеса: спочатку планував самозбір на ободах Mavic TN319, але з часом за непогані гроші трапився вілсет Miche XM 40.29 вага його, звичайно, досить велика - в р-ні 2 кг, але, зважаючи на бюджетність, хороший накат втулок і конвертованість передньої втулки, мене це влаштовує. В ролі покришок я вибрав Maxxis Ardent 29*2.25, вага покри близько 700г, добре зчеплення, накат на трієчку, але як універсал для поганих доріг піде. В середині камери: в передньому якась Kenda, в задньому класичний Maxxis Welterweight.
Управління: до рами Інбреда виробником рекомендується винос 60mm, тож винос KCNC SC Wing вписався добре, до короткого виноса я вирішив ставити широке кермо-райзер El Guapo Ancho 760mm з райзом 20mm, підсиділ ставив недорогий NC-17 Empire Pro 27.2/400mm з сетбеком, сідло - моя стара Selle Italia SLR XP з підігнутою рамкою, гріпси - силіконові ESI, педалі - класика "шимани" М-540.
Трансмісія: я використав свою улюблену комбінацію гріпшифтів Sram X-0 з заднім переклюком від Sram на рівень нижче, в даному випадку на два, Х-7. Передній переклюк поставив дабловий SLX: хороша річ, не створює зайвого гемору, як при регулванні тріплового перемикача під дабл. Касету і ланцюг ставив з группи ХТ на 9шв. (розкладка 11-34). Система - минулорічна SLX, переколхожена під дабл з зірками: алюмінієвою BBB на 36 зубів і сталевою SLX на 22 зуби.
Гальма: моя улюблена механіка Avid BB-7 десь 2006 року випуску, яка мігрувала через 3 моїх велосипеди, з роторами Avid G3 і ручками SD-7.
Описувати решту дрібних компонентів а-ля заглушки в кермо, троси і оболонки не бачу сенсу) З найближчих апгрейдів планую з часом сходити з ножовкою до штоку)
Результат на фото.
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось Вів квітня 05, 2016 7:53 pm користувачем mozz, всього редагувалось 1 раз.
Problem?

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон січня 13, 2014 10:05 am

блін ну чо не було такого кольору, або голубенької горизонтальними дропаутами.

знайю що топік про твій байк, та всеж, інбред у Львові не один)))
І я щітаю що сталевий найнер це трууу

а ди
Зображення
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон січня 13, 2014 10:30 am

:D заміна Фішеру)
тада, в сталевому найнері щось є, після карбону, звісно, дивні відчуття, але не в гіршу сторону
Problem?

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон січня 13, 2014 11:58 am

та та, мені спочатку бцло дуже незвично, особливо коли наприклад налітаєш переднім колесом на калдобіну, як вібрує сталь, але звик і вже не помічаю, він доречі в мене вже півтори роки.
А брав з горизонтальними дропаутами, щоб з часом апгрейднутись на планетарку.

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон січня 13, 2014 1:56 pm

Так вібрація теж присутня, перші пару разів реально висадило.
Здивувало те, що рама відчутно жорсткіша ніж люмінєвий BeOne.
Problem?

Mustafa
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Mustafa » Пон січня 13, 2014 2:01 pm

Колір що треба)

Diak поділись враженнями про прицеп.

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон січня 13, 2014 5:03 pm

Mustafa писав:Колір що треба)

Diak поділись враженнями про прицеп.
спробую пізніше описати свої враження в окремому топіку.

t_b88
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення t_b88 » Вів січня 14, 2014 11:56 am

який розмір рами?

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Вів січня 14, 2014 2:00 pm

t_b88 писав:який розмір рами?
18 дюймів.
Problem?

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон квітня 14, 2014 7:58 pm

Зображення
Зображення
Зображення
Байк в якому не хочеться нічого міняти) З останнього, замінював тільки гріпси (esi подерлись після падіння) і поставив потроха від Reba RLT (тепер можна налаштовувати фладгейт і компресію (хоча нашо воно мені ще не знаю :))). Ну і паралельно перекидається пару комплектів покришок: на цьому ровері прописані "злі" Арденти і Geax Barro Race 2.0, заради проби ставив стару комбінацію Рон+Ральф, вкотре переконався, що "швабля" чудово котить. Загалом байк котить добре і претензій до компліту в мене не виникає.
Problem?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість