Капроновий свисток

роверовий fashion week
Відповісти
Chaban
Сеньйор
Контактна інформація:

Капроновий свисток

Повідомлення Chaban » Вів червня 04, 2013 5:31 pm

Нарешті і я дочекався того моменту, щоб представити свого нового ровера, з яким я планую проїхати найближчі кілька тисяч а може й кілька десятків тисяч км. Чому нарешті? - тому що це перший достойний виходу на подіум мій ровер.

Отже, представляю Вашій увазі Whistle Mojag. Слово Mojag походить з америки і означає особу, що ніколи не сидить на місці, завжди в пошуку пригод. Саме такі перші враження від катання на цьому ровері - хочеться їхати без зупинки, підкорювати нові апхіли, долати різного роду покриття... Словом, вау-ефект своє зробив - я в захваті від цього апарату)

Після купівлі ровера практично відразу були поміняні алюпалки на карбонові, також змінені гріпси і доставлені рожки (на фото видно не всі зміни). Були думки перейти з хт тригерів на срамівські гріпшифти, але з огляду на звичку користуватись тригерами на всіх попередніх роверах, вирішив залишити такий апгрейд на майбутнє. В планах новий вілсет і сідло.
Зображення
Зображення
Зображення

Ось комплектація даного апарату:
РАМА: Carbon Monocoque 29", tapered 1"1/2 Head Tube, Travel 100mm, Post mount rear caliper on Chain Stay, BB Press Fit 92
ВИЛКА: Rock Shox Sid RL 29" SoloAir, 100mm, tapered 1"1/2 steerer, with remote lockout
РУЛЬОВА: FSA No.42 tapered 1"1/2
СИСТЕМА: Shimano XT FC-M785 Hollowtech II 38/26, SM-BB71-41A Press Fit 92
ПЕРЕКЛЮК зад: Shimano XT RD-M786 Shadow Plus, 10 speed
ПЕРЕКЛЮК пер: Shimano XT FD-M785 low clamp, for double
ТРИГЕРИ: Shimano XT SL-M780
ГАЛЬМА: Avid Elixir 7, Rotor SM-RT64 180mm F / 160mm R
КАСЕТА: Shimano CS-HG81 10s 11/36
ВІЛСЕТ: Shimano WH-MT66 29", Tubeless Ready
ВИНОС: Ritchey WCS, 100mm
КЕРМО: Ritchey WCS, 660mm
ПІДСИДІЛ: Ritchey PRO 31,6mm
СІДЛО: Selle Italia SL Flow
ГУМА: Schwalbe Rocket Ron 29x2,25, Schwalbe Rocket Ron 29x2,1

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Вів червня 04, 2013 8:39 pm

Ровер вийшов нічо, хоча, якби збирав для себе, то замінив би половину компонентів :mrgreen: Рама за будовою нагадує китайську Hongfu) і дуже насторожує винос повернутий в "+" з купою кілець під ним, вважаю, що наступним апгрейдом має бути похід до ровера з ножовкою :lol:
Problem?

Chaban
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Chaban » Сер червня 05, 2013 10:02 am

mozz писав:... дуже насторожує винос повернутий в "+" з купою кілець під ним, вважаю, що наступним апгрейдом має бути похід до ровера з ножовкою :lol:
Я вже подумував над таким "апгрейдом", але робити висновки пов'язані із специфікою геометрії трохи зарано - бавитись довжиною штоку і кутом нахилу виноса буду трохи згодом...

Ioan85
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Ioan85 » Сер червня 05, 2013 12:01 pm

Так як руль прямий достатньо перевернути тільки винос. У випадку укорочення штока, при обертанні руля (під час падінь велосипеда) гальмівні ручки будуть вдарятись в раму

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Сер червня 05, 2013 5:14 pm

Ioan85 писав:Так як руль прямий достатньо перевернути тільки винос. У випадку укорочення штока, при обертанні руля (під час падінь велосипеда) гальмівні ручки будуть вдарятись в раму
Це залежить від геометрії рами і від нахилу ручок на кермі. Наприклад, на XTC нічого не зачіпає, хоча винос повернутий на 10 градусів в негатив і при збірці ровера я відтяв зайві 2см штоку :wink:
Problem?

rom
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення rom » П'ят червня 07, 2013 10:21 am

Висота керма вказує на посадку типа комфорт , а все інше - на більш спортивне спрямування .

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість