Ride Life. Ride Giant.

роверовий fashion week
peres
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення peres » Сер вересня 12, 2012 1:08 am

я й не намагався щось продавати :shock: , просто виказав свою думку, благо поки що живемо в демократичній країні і кожен має право давати оцінку тим чи іншим речам
T@R@S
096 505-два-050, 068 515-чотири-717

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Сер вересня 12, 2012 1:16 am

peres писав: може махнемся на твою "мавпочку"
peres писав:я й не намагався щось продавати Shocked , просто виказав свою думку
парадокс?
peres писав:благо поки що живемо в демократичній країні і кожен має право давати оцінку тим чи іншим речам
ну власне і мала місце оцінка продукції кренкобрудерів

peres
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення peres » Сер вересня 12, 2012 1:32 am

peres писав:...може махнемся на твою "мавпочку"
http://uk.wikipedia.org/w/index.php?tit ... ext=Search не зрозуміло, хто говорив про продаж :?: , навіть вікіпедія зрозуміла, що малося на увазі :lol:
T@R@S
096 505-два-050, 068 515-чотири-717

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Сер вересня 12, 2012 9:24 am

Лінки на педівікію - моветон. :roll:

п.с. яка різниця? розділ для кастомів не створений для обміну чи продажу деталей.
п.п.с. прохання в майбутньому таких дій уникати, інакше буду терти безжально :twisted:

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Сер вересня 12, 2012 9:30 am

Зображення
не зрозуміло, хто говорив про продаж Question , навіть вікіпедія зрозуміла, що малося на увазі
Я звичайно виступлю в ролі кепа, але на цьому форумі є спецрозділ призначений для переходу у власність від однієї особи до іншої різних предметів. Для простоти його названо продаємо\купуємо. Чи потрібно було в назві розділу перелічити всі договори про передачу майна у власність? Врешті-решт це велофорум, а не юридичний портал.
Хоча, не в цьому суть, немає ніякої проблеми, щоб хтось пропонував в темі про велосипед замінити ту чи іншу деталь з майбутньою купівлею чи обміном. Звернуто було на 2 моменти: на неадекватну пропозицію обміну і на загальну угешність кб. А ви шановний почали бавитися у буквоїдство.

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер вересня 12, 2012 9:56 am

все таки прихід осені яскраво відбивається на житті форуму, людям не дай поїсти а дай по...ти 8)

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Сер вересня 12, 2012 1:22 pm

alex писав:все таки прихід осені яскраво відбивається на житті форуму, людям не дай поїсти а дай по...ти 8)
Не бачу принципової різниці між початком осені і іншими порами року. Все залежить від наявності відсутності сам знаєш чого :)

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Нед жовтня 14, 2012 10:26 pm

За час експлуатації ровер зазнав деяких змін. Щось помінялось заради зовнішнього вигляду, щось для зміни ттх (вага і т.д.). Коротко по замінам:
- підсиділ USE Sumo Carbon 30.9\400mm. Загалом хороший, годний, не надто лайтовий (229г), але зі зручним замком і флексом,
- кермо Easton EC70, ті ж параметри, що і в Monkey Lite, але виглядає естетичніше,
- винос BBB Ultraforce також був поставлений через естетику, ну, в принципі, можна зазначити, що він має менший кут ніж Теам і легший від нього на 7г :lol: ,
- задній переклюк X-9 Long Cage, якби на деяких комбінаціях ланц не торкався асиметричного пера лишив би середню лапку, але тут суто технічна заміна через особливості рами,
- гріпси Procraft, юзав би далі обмотку, але 11г і вигляд взяли своє,
- підфляжник Blackburn Slick, лайтовий підфляжник, добре вписався замість чугунявого 991.
З найближчих замін, напевно, викину алю зірку Blackspire 24t і заміню на якусь сталеву, і буду підшукувати інші гальма.
Далі буде... але на цей сезон вже певно досить :lol:
Зображення
Зображення
Зображення
п.с. сумарна вага 10.1

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Нед жовтня 14, 2012 10:54 pm

Зачотний лєтатільний апарат :mrgreen:
mozz писав: і буду підшукувати інші гальма.
Я перший в черзі на гальма.

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Нед жовтня 14, 2012 11:58 pm

Вундервафельно!

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Пон жовтня 15, 2012 10:56 am

ЗАчьотно. Більш нічого сказати не можу.
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон жовтня 15, 2012 11:16 am

2 JeD & Rotor, пасіба :P
E-one писав:ЗАчьотно. Більш нічого сказати не можу.
Теж спасибі за добре слівце) Ну думаю, що в майбутньому ще зможеш сказати) :wink:

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Нед травня 19, 2013 8:33 pm

Час оновлювати тему. З байком трапився сезонний апгрейд, ну і треба було відновити детальки, які перейшли на підвіс) Ітого:
- заміна вілсету, обода, по суті, лишились аналогічні тільки чорного кольору, спиці так само (вирішив не змінювати перевірену конячку дт рево), а от втулки вирішив поставити Hope Evo Pro 2, даний дівайс я поки не розпробував, тому коментувати не буду суб*єктивно здається, що даний вілсет жорсткіший за попередній, ну і звук барабана заворожує :D
- заміна підсиділа на Syncros FL 30.9/400, який легший приблизно на 30г і має більший сетбек
- заміна педалей М-540 на Exustar PM-215, душа хотіла чогось легшого, але СПД стандарту, в результаті отримала :lol:
- заміна Schwalbe Racing Ralph 2.1 на Continental Race King 2.2 Racesport, шини приблизно одного класу, як себе поведуть в подальшій експлуатації побачимо, але Ральф при їзді по піску мені бульше подобався
- ну і сама основна заміна це гальма Formula RX замість Avid Elixir CR, скажу, що Формула рулить (чи гальмує?) :mrgreen:
Отакий от вийшов Giant XTC Black Edition)
Зображення
Зображення
Зображення
Problem?

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Суб жовтня 12, 2013 12:08 pm

В листопаді планую ставити на продаж цей фреймсет (рама+вилка+підсиділ), зараз хочу вивчити попит. Якщо когось цікавить пишіть в "пп".
Problem?

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість