Китайська вундервафля

роверовий fashion week
JeD
Бувший
Контактна інформація:

Китайська вундервафля

Повідомлення JeD » Пон червня 25, 2012 12:13 am

З певних причин, які частково були пов*язані із станом здоров*я, а частково з зміною інтересів, я закинув велосипед і протягом останніх 2 років майже на приділяв йому уваги.
Але велосипед це така штука, яку не просто викреслити з життя, тому вирішив зібрати собі нову забавку. При цьому вимогами до велосипеда були наступні: карбонова рама, 29" і безкамерка.
Найбільш проблемним питанням було вибрати раму. Варіантів було декілька. Спочатку я колупав ебей на предмет фішерового суперфлая та спешівських стампджамперів. Суперфлаї були істотно дешевші, але проблемні, часто тріскало верхнє перо, та і фішер у мене вже був і він спарвляв двояке враження стосовно ходових якостей (зручний і накатистий на прямих і сопля в апхілах). Спеші цінами не тішили, штука зелені за бу, тим більше не знаючи наскільки активно буде використовуватися ровер, такий розклад зовсім не збуджував.
І от на ебеї я натрапив на китайські карбонові рами. Незважаючи на непогані відгуки про 26 варіанти, до цих виробів я ставився скептично. Тому довелося вивчити питання детальніше. Як виявилося китайці вже давно навчилися робити рами правильної геометрії, при цьому їхні вироби мали всі потрібні фішки ( внутрішня проводка, конічна рульова труба, ВВ30, пм кріплення заднього гальма).
Звичайно на одних фішках далеко не заїдеш, тому цікавили в першу чергу ходові якості та надійність. МТБР в основному містив відомості про 2 типи рам LTK-023 HF-056, різниця між ними була в дизайні і мені більше подобалася лтк. Так от америкоси високо оцінили ходові якості обидвох рам, більше того їх вже почали юзати не останні люди в російському КК, відомостей про поломки практично не було. Візуально видно було, що рама сконструйована грамотно, товсті нижні пера, тонкі верхні, потужний вузол каретки.
Після довгих вагань я вирішив обрати варіант без ВВ30, грунтуючись на тому, що з нормальних систем під ВВ30 був хіба срам (якого я не хотів), а колхозити перехідник не було жодного бажання.
Ростовку обрав 20" з ЕТТ 615 (мій улюблений розмір). Рама приїхала в 2 тижневий термін і заважила 1292 г, це звичайно не скотт з його 1кг рамою, але і рівень цін зовсім різний.
Зображення
Вілсет вирішив збирати на крестах, адже альтернативи для них немає, шприхи революшени, втулки гейлайтові ціркуси вагою 356 г
Зображення
В результаті на виході отримав вілсет вагою менше 1.5 кг на який чудово стали безкамерно ральфи 2.1.
Також важливим моментом було питання гальм. Після того як передній авід ультімейт в результаті падіння зламався навпіл необхідно було вирішити чи докупити такий самий чи вибрати щось інше. Спочатку був варіант з ультімейтами, потім він зірвався і я почав приглядатися до інших гальм. Відгуки про формулу були позитивні, шімана як завжди відзначалась чугунявістю (хтя до уваги не берем), еліксири взагалі розчарували за багатьма параметрами. В результаті купив формулу РХ, про що не жалію. Так, вона важча за ультімейт на 80 г за пару (520 проти приблизно 440), проте в частині якості гальмування і зручності ручок, ультік курить в стороні. Важливо також, що формула не має авідоподібних шайб і у неї коротші, а отже легші болти.
З шіфтінгом мені одразу було все більш-менш ясно: 9 швидкостей (10 за багатьма параметрами прямує фтопку), задник х0, гріпшіфти, система тріпл.
Ну і звичайно до карбонової рами пасують карбонові палки (крім виноса). Кермо- райзер спеш с-воркс, трохи чугунявий і завузький, перший претендент на апгрейд, підсиділ від виробника рами, комфортніший за гарбарука, хоча важчий.
Вилка поки що реба сл, з звичайним штоком. Теж кандидат на заміну, хочеться ребу 2012р, яка істотно легша і обов*язково з конічним штоком.
Серед педалей розглядав крім шімани ще лук або тайм. Кренки незважаючи на малу вагу ставити на ровер немає жодного бажання, уг бренд, який з завидною постійністю клепає жахливу продукцію.
В загальному вийшло щось таке:
Зображення
Зображення
Зображення
Вага 9.92, за екселем 9,87, але ексель не враховує змазку і бруд)
Зображення
Про ходові властивості можна сказати тільки одним словом: вундервафля! Котить однозначно краще мого старого фішера, особливо в апіхл. Байк абсолютно точно реагує на кожен натиск педалей і енергія не йде впусту, так само досить непогано справляється з дрібними вібраціями.
Зрозуміло до деякої міри непафосно їздити на небрендовій рамі, але мене в першу чергу цікавить як воно їде, а не маркетологічна наліпка. Більше того 29 китайські рами вже облюбували деякі бренди, які випускають зі своїми написами на цих рамах велосипеди. Нагадує ситуацію з Ghost lector і No saint Maxari: та ж каталожна рама, але типу брендова з переплатою.
Звісно з часом я проведу деякі апгрейди, як от заміна керма та вилки, але концептуально щось міняти вже не буду, байк як на мене вийшов збалансований і доста легкий як для 29 хт.

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон червня 25, 2012 12:34 am

- вилка ну проситься сюди тейперед.
- система шось б чорне замість хт
- втулки хзхз, цікаво який ресурс
- обмотка....

решта все + =) вітаю

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон червня 25, 2012 9:59 pm

Нормальний шушпанцер вийшов) Коли тестив ходові якості сподобались, але пасувало б кермо змінити на шось лайтовіше, вилку з часом на шось актуальне (можна навіть Фокс :lol: ) і, можливо, розбавити чорний колір кількома кольоровими детальками.

rvv
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення rvv » Пон червня 25, 2012 10:41 pm

та невже пан Джед всадив свою дупу на китайську раму, невіру очам своїм :lol: :lol: :lol:
Солдатами не народжуються, солдатами помирають ...

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Пон червня 25, 2012 11:06 pm

rvv писав:та невже пан Джед всадив свою дупу на китайську раму, невіру очам своїм :lol: :lol: :lol:
А чому цей факт викликає у пана РВВ таку бурхливу реакцію?

spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення spirit » Вів червня 26, 2012 9:55 am

Вітаю з поверненням у категорію "Хом*ячків Породистих" :D
Вовка ноги годують

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Вів червня 26, 2012 12:15 pm

:lol: бачу, що Джеду вирішили "іспортіть празнік"))

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Вів червня 26, 2012 12:31 pm

mozz писав::lol: бачу, що Джеду вирішили "іспортіть празнік"))
І не кажи, іду накатю рюмашечку...регейнера, кажуть допомагає відновитися :lol:

rvv
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення rvv » Вів червня 26, 2012 5:21 pm

JeD писав:
rvv писав:та невже пан Джед всадив свою дупу на китайську раму, невіру очам своїм :lol: :lol: :lol:
а чому пан Джед за то питає ?

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Вів червня 26, 2012 6:13 pm

rvv писав:
JeD писав:
а чому пан Джед за то питає ?
Винтяково з вродженої ціквости до всіляких людских девіацій.

rvv
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення rvv » Вів червня 26, 2012 6:35 pm

JeD писав: Винтяково з вродженої ціквости до всіляких людских девіацій.
та от мені теж цікаво що то пан Джед з ідоло-брендовості перекинувся на практичність, що спонукало до такої різкої зміни поглядів ?

а цікавість то як всім відомо то є шлях у майбутнє :wink:

spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення spirit » Вів червня 26, 2012 7:13 pm

Українська приказка говорить, що "цікавій Варварі носа відірвали"

а наші північні сусіди кажуть, мовляв "любопытсво не порок".

А щодо нонейму ..... То це ж КАРБОН :D , а не витвір невідомих китайських водопровідників :lol:
Востаннє редагувалось Вів червня 26, 2012 8:42 pm користувачем spirit, всього редагувалось 1 раз.
Вовка ноги годують

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Вів червня 26, 2012 8:27 pm

rvv писав:
JeD писав: Винтяково з вродженої ціквости до всіляких людских девіацій.
та от мені теж цікаво що то пан Джед з ідоло-брендовості перекинувся на практичність, що спонукало до такої різкої зміни поглядів ?
А звідки ростуть ноги висновку про "ідоло-брендовість"? Я ніколи не був фанбоєм, проте завжди любив якісні речі, а також любив баланс, так от наклейки не мають нічого спільного з вказаними цінностями.

rvv
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення rvv » Сер червня 27, 2012 8:18 am

Наскільки пам'ятаю про китайський карбон в пана Джеда були вельми негативні думки, а тут оп і усьо чьотко :lol: :lol: :lol:

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Сер червня 27, 2012 9:21 am

Якби ще спогади супроводжувалися цитатами, було б ще більше "чьотко" :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість