Вульки XCO 2009. Спогади вар'ятів.

hvvi
Бувший
Контактна інформація:

Вульки XCO 2009. Спогади вар'ятів.

Повідомлення hvvi » Нед жовтня 11, 2009 7:01 pm

Ось і вернувся, але то було шалено…
Перше зрання декілька орг справ, тому відйом о 7 і розмічати трасу. Погода була спокійна і рівна, не видавала ніц злого. У прогнози не вірю, тому надіявся на краще. Зустрів кілька людисьок з Києва, кажу, що вже досить все добре промарковано, просто треба стрічки натянути де-не-де. Я поїхав, вони лишилися, траса була досить вогка, але все проїжджабельно. Понатягував стрічок, підїхав до старту – ще тре шредер порозсипать, тому довелося ще одне коло мотиляти, заразом провів по початкам траси новачків. Після їхньої їзди траса стала вже слизька досить, а то лише 3 пари коліс!!!
На старті вже точилися різнородні перепитії, зібралася купа людисьок і намагалися щось зробити. Дехто допомагав, за що їм ріспект і уважуха, дехто притесувався до нової компанії. До початку старту злізлося чимало людисьок, що тішило і лякало рівнем варяцтва населення.
Далі старт аматорів і, дещо пізніше, жінок. Все йшло досить цікаво і розмірено, аж поки Миколі не стало погано, довелося їхать і зараджувати чимсь, хоча Денис йому допомагав як міг, провів їх короткою дорогов ду старту, кажися все обійшлося. І от важлива мить, шикування, старт…
Всі жутко рванули вперед, та і мені не пасувало пасти задніх, тому довелося піддатися на азарт і трохи вжарити. Трохи обійшов народу і впав на колесо Марчу, він почав виробляти страшні викрутаси, я си злякавси і відпустив його, але згодом на спуску обійшов, ну і ще на підйомі кількох. Ну а далі вже не стало нічого видко попереду, аж враз – знайома картина – Спіріт знову рехтує байк, каже що все гаразд – їду далі, на КП мене підтримує Тарас і Юрко і ласкаво запрошує жарити, ібо в них є аптечка, - явно додали снаги. Ну я малу пумалу їхав далі, наздогнав Розена, він щось теж почав дивні речі втинати, якийсь нехороший день, видко, ну мені набридло на то дивиться і я випередив його, але вже скоро біля фінішу він мене випередив. Троха почав здихати, але перше коло мотнув за 19 хв десь, Мар’ян дав чаю, ну ніяк не зміг випити, просто прополоскав челюсті. Ну і далі вперйод. Почав їхати в своєму темпі, що явно додало сили і врівноважило дихання, але стара травма далася взнаки і жутко почало боліти коліно – ціль єдна - докрутити 2 коло. Вже в гаю мене обходить Спіріт, а я на своїй пісні, та незабаром я його обходжу – тех негаразди. Друге коло далося, ще трішки сил і нервів лишилося, тому вирішив зробить собі гірше і поїхати третє. Далі на торчку на трафляю на Розена, який понуро йде пішки ду старту і підтримує мине. Ну я вже не міг крутити довго єднов ногою, але це додало троха сили і надії, все менше попереду людей лишалося. Тому якось докатуляв 3 і поїхав на останнє, я знав, що далі буде зле, але малу помалу догнав Нестора, обійшов, але перед мостиком мене понесло, дощ дався взнаки, розпластався, але ноги в руки і далі, аж враз помічаю, що ланц злетів, і майже стаю на мостику, ще би трохи і гикнувся. Але обійшлося, Нестор мене обійшов. На КП мене Юрко аж підпихає, мов давай, ми віримо в тя. Я трохи нажимаю з чого маю. Доганяю Нестора і аж після спуску на підйомах обходжу його, бачу, що ще вкладаюся в одне коло, десь час біля 1,23, але вирішив, що здоровля дорожче. Далі купа чаю, дощ, посмішки, вдоволення, трохи гордості розділеної, виснага, метушня, нагородження, збиранка, мокро, додому…
Їхалося домів важко, і я дуже тішився, що не поїхав ще одне коло, бо щось так мене втнуло, що довелося їхати суто на одній нозі, Коржик весело склав компанію, тому було весело тнути калюжі і збирати фієрії з-під автівок. Знайшов якусь чистішу калюжу в Стрийському, помив троха байк, і досунув домів…
Велика подяка оргам, ґґ, всім хто приклався з великим ентузіазмом до роботи, вар’ятам, що прийшли помісити болото і тим хто їх підтримував, Екосі за чай, і просто всім хто був з нами. ДЯКУЮ!
Політ фантазій невичерпний - вперед!!!

CAM
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення CAM » Нед жовтня 11, 2009 8:09 pm

hvvi писав:Зустрів кілька людисьок з Києва
Поправка: один з Києва, а другий з Моршина :wink:

borman
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення borman » Нед жовтня 11, 2009 9:17 pm

було гарно. Подяка від тернополян організаторам :-)
www.ture.ua - активний відпочинок в Україні

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Нед жовтня 11, 2009 9:51 pm

hm, meni zvidsy vyhljadaje, sho bulo kupa ludysjok z inshyh mist, stiky novyh nevidoyh imen- tozh zabava vdalasja z 4ym i vitaju orhanizatoriv i u4asnykiv, trohy zdyvuvaly rezultaty v amatorah- a vtim ja vseondo shkoduju, sho na vulkah ne bulo ha4a b web-kamery)))

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення _BuR_ » Нед жовтня 11, 2009 10:11 pm

Зображення
k.ltq crkflyj ajnrfnb))
Зображення
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

Korguk
Шальоний Матрацник
Контактна інформація:

Повідомлення Korguk » Нед жовтня 11, 2009 10:52 pm

k.ltq crkflyj ajnrfnb))
Цікава назва фотки :roll:
Все шо не робиться - то робиться на Краще!

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Нед жовтня 11, 2009 11:26 pm

зовсім троха неякісних фотоспогадів...
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон жовтня 12, 2009 12:17 am

Diak писав:зовсім троха неякісних фотоспогадів...
чуєш Дяк, у тебе ше ліпші фотки ніж у мене! а кажеш шо неякісні;)
немає значення якою технікою ти робиш фотки, якщо в тебе не Nikon

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення _BuR_ » Пон жовтня 12, 2009 12:27 am

+1 фотки жиррр
в нас такі самі
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

VUVA
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення VUVA » Пон жовтня 12, 2009 12:31 am

побільше б фоток отримати =)
Якісні .. не якісні.. головне зберегти сюжет на память :)

yura_3d
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення yura_3d » Пон жовтня 12, 2009 1:13 am

Ще пару
http://picasaweb.google.com/yura.havryliv/VulkyXCO
було темно(ісо 800-1600) але приємно

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Пон жовтня 12, 2009 11:15 am

Трохи моїх буквів і цифрів :)

Дякую організаторам, було просто супер.
ВІДЧУВ СЕБЕ ОЛІМПІЙЦЕМ!
Незаформалізований і серйозно підготовлений захід. Натягнуті стрічки і просипані лінії особливо порадували. Злетіти з траси через неуважність було практично неможливо, можна було вимкнути ту частину мозгу, що відповідає за навігацію і повністю зосередитися на боротьбі, техніці і тактиці. Для мене боротьба точилася впродовж усієї гонки, бовтався вд 12 до 6 позиції поперемінно - це мотивувало показати результат, якого сам не сподівався. Ще за 500 метрів до фінішу йшов шостим, але позаду виявилося двоє сильніших лосів :lol:
Також вразила кількість фотографів на дистанції, відчував себе як серед зірок :)

Трохи цифрів з мого герцкомпютера.
час заміру - 1:19:21 (вмикнув трошки раніше перед стартом)
середній пульс - 171
максимум - 190
кілокалорії - 1189

Цифери з велолічильника кажуть, що дистанція трьох кіл склала 15 кілометрів і 40 метрів (незнаю, де я тих зайвих сорок метрів накрутив)
Максимально розігнався до 43,56 км/год. :shock:

на технічних спусках із слизькими поворотами вдавалося наганяти суперників і навіть обходити, а от на торчках доводилося позиції здавати :roll:
Головне що не було падінь і памперс залишився сухим 8)
Востаннє редагувалось Вів жовтня 13, 2009 11:54 am користувачем Білийлис, всього редагувалось 2 разів.
Харі Рама! Алюмінь.

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Пон жовтня 12, 2009 11:31 am

Славно помісили Вульківське болото!
Приїхав на старт, а там вже купа народу, шум, гамір, жарти, сміх. Підтягуються спортсмени - вже не так весело. Паспорт каже, що непогано було б в десятку попасти, головне не рвати (угу, всі так кажуть... до стартового свистка). Я подумки прикинув собі 12-15 місце.
Далі був старт. Як я не люблю ці хвилини - дихання вроді рівне, а серце вискакує. На першому колі був трохи в шоці, як аматори розбили трасу. Вєліком носить, як сраним вінником зі сторони в сторону. Пару раз ледве встигав вистібнутись з контактів, зато жодного разу так і не впав. Але це все було ще до дощу. З тими вистібуваннями-встібуваннями пропустив всіх, кого міг. На одному з підйомів мене хтось обійшов, я його наздогнав, дивлюсь - Усама. Ніфіга собі, подумав я собі! Великий ріспект Усамі, що вийшов в Еліті на 1.5 години! Також десь рядом крутився тактик і стратег Джед. Ну за Паспортом не вдалось зачепитись, то вирішив собі триматись Джеда - він точно щось до фініша має придумати. Так разом і їхали.
Поміж тим вийшов на свій темп, крутити стало легше. Не було тої суєти, що на старті, почав доставати суперників одного за другим. От приємна це справа - коли бачиш когось попереду і починаєш його доганяти, обганяти і доставати наступного. Вдалось навіть обійти двох вусатих дядьок-спортсменів. А на фініші третього кола побачив жовту форму ще одного спортсмена - Рябцева Володимира. Пам"ятаю на Пробі-Хард він з Фільом поза заліком всім жару давали. Ну тут азарт в крові заграв - вирішив обходити. За спиною Джед не відстає. Такою трійкою починаєм останнє коло. Перший торчок виїжджаю, трохи вириваюсь, але на спуску мої два суперники мене наздоганяють. А далі я так і не поняв, що сталось на сінглтреці, тільки чув пару "ласкових" слів за спиною, вроді не поділили стежку. Це був шанс вирватись, який я не упустив. На фініші почув "вот она - десятка лидеров" від іншого вусатого спортсмена. Мда, попасти в десятку не розраховував, після такого провального першого кола. Мені б ще кіл 5-6, може б і в п"ятірку попав, бо сили були. Але то не марафон. Я був задоволений результатом.
Радували вболівальники, які рівномірну розподілились майже по всій трасі і кожен кричав "Іван, давай!" Хоча фраза була не дуже оригінальною, зато було дуууже приємно. На другому мостику Тарас і Скиталець також підбадьорювали, а подекуди підколювали, що теж не могло не радувати. Ну оргам як завжди великий ріспект, так само як і суддям на КП, які мокнули, але стояли до кінця.
Пройшла ще одна чудова гонка!
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Пон жовтня 12, 2009 11:39 am

Такою трійкою починаєм останнє коло. Перший торчок виїжджаю, трохи вириваюсь, але на спуску мої два суперники мене наздоганяють. А далі я так і не поняв, що сталось на сінглтреці, тільки чув пару "ласкових" слів за спиною, вроді не поділили стежку. Це був шанс вирватись, який я не упустив.
трошки не так, ти мене наздогнав на останньому колі, коли я хвилину копався з ланцом і перекидкою після падіння перед торчком, а на спусках ти трохи зарізко гальмував на поворотах і я ледве встиг не врізатися, а Рябцев пішов через це через руль і так 2 рази))). А от болотистий підйом ти віджарив респектно)

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Пон жовтня 12, 2009 1:08 pm

JeD писав:на спусках ти трохи зарізко гальмував на поворотах і я ледве встиг не врізатися, а Рябцев пішов через це через руль і так 2 рази))).
вот воно як було... соррі, не хотів Рябцева через руль пускати :oops:
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість