Вульки XCO 2010 - 19 вересня 2010

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Нед вересня 19, 2010 6:49 am

зранку скажеш куди )

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Пон вересня 20, 2010 1:31 pm

Ну і? результати...?

межиother, та ділянка траси, що була і минулого разу викликала в мене ностальгічні дико приємні відчуття. Дуже класна. І місточки (їх стало більше). Шкода, що невстиглося на четвертий круг. Було би сухіше, встиг би :)
Харі Рама! Алюмінь.

backpacker
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення backpacker » Пон вересня 20, 2010 9:39 pm

так-так, чекаєм на обіцяні результати та фото

цікаво було поспостерігати

можливо на наступний рік в аматорах катнуся, якщо фізичний стан дозволить (цього разу не був готовий через проблеми з колінами)

Ioan85
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Ioan85 » Вів вересня 21, 2010 1:16 pm

Найкраща траса!! Чудові змагання були. З результатами глухо як в танку, начебто змагання не відбулись :(

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Вів вересня 21, 2010 1:46 pm

будуть зараз. Не міг знайти протоколи :D

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Вів вересня 21, 2010 5:20 pm

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Вів вересня 21, 2010 9:58 pm

протоколи вже застосовано для рейтингу :)
Харі Рама! Алюмінь.

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Сер вересня 22, 2010 9:34 pm

Ще хочу додати тут пару слів, а саме виразити рівень свого офігіння наскільки категорія завзятих відрізняється від категорії любителів.
Доки не спробував на практиці, усі формальні порівняння шляхом вираховування середньої швидкості на колі (а траси то різні) мало шо проясняли в цьому питанні.

Отже враження :)
Судячи з моєї середньої швидкості - 10-11 км/год їхав я херово, особливо якщо порівнювати з лідерами категорії "завзяті", шо перли 15-16 км/год і навіть якщо рівняти із "аматорами", де швидкість показано на рівні 14-15 і більше км/год. (простіша траса сприяє темпу)
Чому так? Може то я у поганій формі? Та фіг там! Незважаючи на дещо нездоровий спосіб проведення часу упродовж усього тижня перед змаганнями (алкоголь, мало сну, нездорова їжа) форма була дуже-навіть! І шо? І про що це говорить?
Все це говорить про те, що кількість проведених клюбом "Бескид" та іншими ентузіастами змагань вивели наших лосів на такі обороти, що йомайо і нуйогонафіг з ними змагатися :) Куди там любителям. Отак кількість переросла у якість і це перевірено на власній шкурі. (бо переросла не для мене :) )
Попри все, усе це радує! І мій свіжий досвід з Вульок 2010 (осінь) таки підтверджує високий рівень любительського велосипедного руху.
Практично-дослідницткий експеримент вдався (випадково), задоволення отримано і навіть якісь висновки є, за що спасибі всім учасникам, організаторам і вболівальникам :)
Востаннє редагувалось Сер вересня 22, 2010 10:53 pm користувачем Білийлис, всього редагувалось 1 раз.
Харі Рама! Алюмінь.

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Сер вересня 22, 2010 9:51 pm

Білийлис писав:Все це говорить про те, що кількість проведених клюбом "Бескид" та іншими ентузіастами змагань вивели наших лосів на такі обороти, що йомайо і нуйогонафіг

не всіх. На жаль декого (не буду показувати пальцем :)) така к-сть постійних імпрез просто вимотала.
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер вересня 22, 2010 11:00 pm

E-one писав:
Білийлис писав:Все це говорить про те, що кількість проведених клюбом "Бескид" та іншими ентузіастами змагань вивели наших лосів на такі обороти, що йомайо і нуйогонафіг

не всіх. На жаль декого (не буду показувати пальцем :)) така к-сть постійних імпрез просто вимотала.

про це говорить хоча б те, що після гонки немає жодного звіту про враження і переживання тих хто змагався, але це як на мене закономірно, так як люди почали більш спокійно реагувати на такі речі як "Змагання", їх справді стало багато, а чого багато те приїдається і стає якимось буденним і злобуденним :lol:....люди починають шукати чогось нового, такого як вилазки соло в гори, просто походів або матрасно-ковбасних вилазок, так як саме вони з такою великою кількістю змагань почали ставати чимось неординарним і вишуканим

Ioan85
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Ioan85 » Чет вересня 23, 2010 12:09 am

Білийлис писав:Ще хочу додати тут пару слів, а саме виразити рівень свого офігіння наскільки категорія завзятих відрізняється від категорії любителів.

Теж офігів. Це були мої другі змагання, і перші в категорії "завзяті". Якщо порівняти з аматорами, то їхавши за завзятими можна лишити легені прямо на трасі :). Стартували. Наче тільки починаю обганяти і тут підйом. Оглядаюсь і я виявляюсь останній та захеканий. Тяги від топталок недостатньо щоб тягатися на підйомах проти "завзятих". Починаю наздолужувати середню швидкість за рахунок спусків і тут пробка. Натовп велосипедистів акуратно спускається. Очевидно "завзятим" в контактах стрьомно спускатись (щоб уникнути падіння причепленим до велосипеда). На щастя на наступному підйомі я відстав від натовпу та почав їхати в своєму темпі доганяючи поодиноких спортсменів. Деякі підйоми пішки долав щоб відновити дихання, втрачений час надолужував спусками, максимальна швидкість сягала 54.5 км\год (привіт грибникам) :twisted: Дуже радував спуск до джерела, особливо невеличкий перепад висоти в рельєфі, за рахунок якого здіймався в повітря. Такий приплив адреналіну, що легше крутити ставало. Весь кайф від гонки обламався на третьому колі, коли тросик переднього перемикача порвався у середені манетки. Довелось долати півтора кола на першій передній передачі. Регулювання гвинтика теж не помогло (дякую за ключик невідомому добродію), ланцюг зіскакував на першу передачу((. Після змаганнь в голову прийшла геніальна ідея: запхати патичок поміж перекидкою та рамою. Як то кажуть хороша мисля приходить опосля...

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Чет вересня 23, 2010 1:10 am

Фоткє знаходяться тут http://picasaweb.google.com/pavlo.ok/2010#

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет вересня 23, 2010 8:43 am

Ioan85 писав: Починаю наздолужувати середню швидкість за рахунок спусків і тут пробка. Натовп велосипедистів акуратно спускається. Очевидно "завзятим" в контактах стрьомно спускатись (щоб уникнути падіння причепленим до велосипеда).

читавши цей уривок, згадався хлопака який в кінці першого спуску що веде до містка, дуже некрасиво обходив абсолютно про це не повідомивши, чесно кажучи хотілось його обматюкати, але дихання на максимальних обертах не дозволило цього зробити 8)

LesNik
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення LesNik » Чет вересня 23, 2010 2:04 pm

alex писав:
Ioan85 писав: Починаю наздолужувати середню швидкість за рахунок спусків і тут пробка. Натовп велосипедистів акуратно спускається. Очевидно "завзятим" в контактах стрьомно спускатись (щоб уникнути падіння причепленим до велосипеда).

читавши цей уривок, згадався хлопака який в кінці першого спуску що веде до містка, дуже некрасиво обходив абсолютно про це не повідомивши, чесно кажучи хотілось його обматюкати, але дихання на максимальних обертах не дозволило цього зробити 8)

я теж на вузькому сінглтреку спробував "красіво"обійти Паспорта, а що з тього вийшло стидно навіть казати.... :oops: . Але Папспорт не матюкався :) Паспрот добрий :) :) :)

Принагідно дякую Павло, за фотки! В тому мрачному лісі непросто знімати.

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Пон вересня 02, 2013 9:34 am

Зображення

Повернутись до “Вульки ХСО”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість