Gorgany Race 2011

truzubuy
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення truzubuy » Вів червня 14, 2011 2:15 pm

Нажаль так і ніхто не зголосився йти зі мною. Тому один звінок - і я в команді...
команда в якій я був дуже весела: капітан - провірений вовк рівнинних етапів подібних змагів, у Карпатах 2 раз в житті, ще один хлопака 5 раз в поході(жодного досвіду у змагах), одна дівчина в Карпатах в третє в житті, всьго 6 походів до 20 км, і я Все що нас об'єднює так це дружня родина МНК, напевно тому нам таки якимось макаром поталанило вписатись на 20 сходинці змагу. Були певні труднощі після взяття 16 та 1 КП-шки прийшлось збавити темп, наша дівчинка ледве йшла, але відпоювання чаєм та перекус смачненьким, змінив хід подій і вже до 4 КП все було в нормі, але в результаті запізнення на 3 год (через таки 2 КП) Аршицю штурмували навпомацки, як результат в 4 год ранку ми дістались до 5 КП що в принципі і вирішило нашу долю до фінішу. Я також "молодець" умудрився отримати переохолодження тому витратили ще 1-1,5 год для зігріву та сушки речей біля вогнища. Але всеж таки разом дійшли до Мислівки по дорозі відмітились на 6 та 13 КП-шках. Хочу сказати що приємно здивований у підтримці команд суперників, так в складі 3 команд ми подолали Аршицю, та в складі 2 команд вдало перекочували з 3 КП на 4, також дякую за теплий прийом на дорозі між 5 та 6 КП-шками.

Orange
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Orange » Вів червня 14, 2011 8:32 pm

Вітаю всіх, хто брав участь! Ви - молодці! :D

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Сер червня 15, 2011 9:28 am

Вітання всім учасникам і хвала призерам :!:

hvvi
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення hvvi » П'ят червня 17, 2011 1:41 pm

Песав для газети, тому троха так далеко і доходчіво

Коли вже за плечима 200 км мряки, болота, підйомів річок, каміння і вершин, роздумувати куди веселіше і простіше. У голові пропливають шматки вражень, картин, кольорів. Ноги судомить, тіло не слухається. Єдине бажання – спати… Після 30-годинних змагань «Горгани рейс 2011» так почувалися приблизно всі учасники. Дійти до фінішу – це вже перемога і повага в очах суперників. А зайняти призове місце – невимовне щастя…

А все почалося з досвітньої зливи. Прокидаючись від сильних ударів крапель дощу об намет, розумів, що чекає попереду. Зранку дороги були в калюжах і багнюці. Нарада капітанів, видача карти, легенди, старт... Відразу тиснули на педалі з усіх сил, щоби відірватися від основної групи. Шматок асфальту – чи не наймиліша частина дороги. І за мить – повне бездоріжжя, пошук коротких шляхів, лідерство. Ще трішки вибоїн та багнюки – і ми на першому КП. Поруч річка, вертикальна кам’яна стіна і дві мотузки. Це технічний етап – підйом і спуск із дюльфером. Коли стомлений, а під ногами крихка скеля і 20 метрів висоти, почуваєшся дещо некомфортно. Але адреналін заливає жили – і мусиш рухатися вгору! Спуск був куди приємніший і веселіший…

Далі були піші етапи. Тому, полишивши велосипеди, ми з колегами рушили до вершин. Вже вище кілометра опинилися в хмарі. Видимість – п’ять метрів. У руках мапа і компас – єдині речі, що можуть привести тебе до КП і допоможуть вибратися звідсіля. Вдихаючи вологість хмар і свіже повітря гір, ми таки дісталися до вершини гори Сигліс (друге КП), далі через буреломи довешталися до полонини випасу худоби. Крізь туман хмари було чути лише дзвоники корів та коней – хоч якісь жителі цих диких прерій. Віднайшовши ще один пункт, ми рушили назад до своїх двоколісних коней.

У змаганнях з орієнтування важливо не лише добратися до пункту, а й знайти придатну для руху дорогу. Тому доїхати до Осмолоди було трохи важко і складно. Карта була неточна, дороги забуті. Але взявши перевал майже в лоб, ми таки дібралися до заповітного селища. За ним потрібно було рухатися на Розсохан – це одне з небагатьох гірських озер, які лишилися майже недоторканими. На березі нас чекали судді з цікавим випробуванням – потрібно було лише... переплисти озеро і повернутися назад! Завширшки воно не більше 20 метрів, тому завдання ніби нескладне. Якби не температура води у 5-6 градусів. З вар’ятством в очах і розпукою в серці я таки пірнув і що є сил поплив. Відчуття незбагненні – словами їх не передаси. Ще довго мене трясло, поки ми вже пішки дерлися на хребет Аршиці – ще одне піше КП. На хребті нас накрили шквальний вітер, хмара, дощ і ніч. Продираючись крізь жерепи (низькоросла альпійська сосна), слизькаючись на цикотах (величенькі камені, вкриті зеленавими лишайниками), ми таки дійшли до безіменної висоти. Сил лишалося зовсім мало. Сильний вітрюган колихав і студив. Тривалий спуск назад – ось ми вже біля озера перекушуємо і біжимо донизу по наші ровери.

Чіпляємо фари, маяки і рухаємося чимдуж уперед. Попереду чекає ще один піший пункт – гора Молода (1723 м), але ми його не встигаємо взяти, тому мчимо вже на перевал до полонини Гича. Наздоганяємо команду «Ракета». Вони вже були на Молодій. З початку це нас здивувало, але побачивши, як вони біжать угору з велосипедами, все зрозуміли. Знову ж таки туман і посеред нього легенькими обрисами вимальовується колиба. Ось ми й на Гичі. Світанок заповз якось непомітно, немов ночі й не було. Просто вже не хочеться ні їсти, ні спати, а лише дібратися до кінця, до фінішу, а там впасти і нажертися чогось солоного-солоного. Але це лише мрії. Пожувавши солодких сухофруктів і горішків, рухаємося далі. Тут уже їхати легше. Лишки вузькоколійки нагадують про давні австріяцькі часи. Щоправда, все дуже занедбано, зруйновано. Ось станція Бескид, знимкуємося на КП. Лишилося зовсім трішки.

До фінішу – якихось 35 км, а сил уже нема... Їсти вже не можу. Зате спати міг би зо дві доби! На Перечинському кордоні – ще одне КП. Судді налаштували спуск і паралельні перила. Бродячи річкою, ми їх знаходимо і виконуємо технічний етап.

До фінішу – 20 км і 45 хв до його закриття. За підрахунками, якщо встигнемо, займемо третє місце, якщо ні – то ні. Тому їдемо на всіх запасах сил, що чаїлися в організмі. На фініші в колєги рветься ланцюг. Він добігає пішки. Ми встигли за кілька хвилин до закриття. Далі – сон, сон… Дві години сну, наймиліші у світі. Нагородження – призів була просто таки купа... Автобус, дорога додому…

І хоча зараз сидиш у тісному офісі, духом ще досі там – торуєш кілометри дороги, кілотонни світла, аршини простору…
Востаннє редагувалось П'ят червня 17, 2011 3:17 pm користувачем hvvi, всього редагувалось 1 раз.
Політ фантазій невичерпний - вперед!!!

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят червня 17, 2011 2:46 pm

браво
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

bramms
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення bramms » П'ят червня 17, 2011 2:48 pm

Гарно написав, стримано :)
Уявляю як вам файно давались ті останні кілометри на "автопілоті"...
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. - Jimi Hendrix

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » П'ят червня 17, 2011 3:03 pm

Так - справді хороший, цікавий і змістовний звіт !
Але насправді тих 30 годин тягнуться трохи довше, ніж описується у звіті :wink:

Terry
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » П'ят червня 17, 2011 3:45 pm

Трохи провтикав, а яке місце зайняли?

bramms
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення bramms » П'ят червня 17, 2011 3:58 pm

Terry писав:Трохи провтикав, а яке місце зайняли?
Назар і Спіріт - 2ге
Хві і Нестор - 3те
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. - Jimi Hendrix

Terry
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » П'ят червня 17, 2011 6:03 pm

Може не конче в тему, але натрапив на ще одні мультиспортивні змагання
http://www.risk.ru/users/freeman/16723/

І всюди пристуній елемент альпінізму. І Навіть Джеремі Джонс вдарився в альпінізм. Тенденція....

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » П'ят червня 17, 2011 11:59 pm

швидше туризму - перила, переправи і тд.
Тут ще були дуже "лояльні" техетапи. На інших гонках все долається з велом - вода, земля і повітря

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Нед червня 19, 2011 1:36 am

Hulihanka писав:Тут ще були дуже "лояльні" техетапи.
нинаю, може я такий здохляк (не може а точно!), але вертикальний підйом на єдиному жумарі мене ну ніяк не пришпилив, хоч зубами той шнурок гризи..
плавання в крижаному озері теж (ми б доречі штраф мали якби дійшли туди. саме з цього приводу Бульби-2 нижче нас в протоколі, хоча мало би бути навпаки, якось воно не зовсім справедливо, хз недокінця розумію ті правила..)
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

hvvi
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення hvvi » Чет червня 23, 2011 11:21 am

Власне те, що я писав. Ось так виглядає в газеті...
Зображення
Політ фантазій невичерпний - вперед!!!

skytalec
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення skytalec » Чет червня 23, 2011 3:12 pm

Сильно.
Ви наша гордість.
Я тішусі за ВАС.
Успіхів .

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Чет червня 23, 2011 9:09 pm

hvvi писав:Власне те, що я писав. Ось так виглядає в газеті...
Гарно виглядає!
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість