Про Архів

Лінки на вибрані звіти. Оновлюється постійно
Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон березня 16, 2009 1:49 pm

nnn писав:я б казав зробити шаблон звіту, щоб туди вписували необхідну інформацію про кілометраж, нитку, перевали ітд а далі вже йшли ліричні відступи
+1
Як на мене теж було б не погано в першому пості з самого верху самого звіту включати таку інформацю. Це так для прикладу, оптимізації-критиці підлягає

Маршрут: Львів - Київ
Протяжність: 500 км
Тривалість: 2 дні
Складність: Ковбаски (ми вже десь придумували класифікацію)
Покриття: Асфальт - грунт
Рельєф: Рівнина (значення можна взначити )
Фінінаси: 100 грн
Особливості: обмеження швидкості в 90 км/год, значно заважають нормальному велосипедистові.
Фото: http://picasaweb.google.com/Diakvv

Звіт
бла-бла бла, бла , бла лЯ л ля ля пам пам.
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон березня 16, 2009 2:09 pm

Полюбе! ніяких шаблонів в жодному разі бути не може, бо длячого тоді той звіт, вся творчість і цікавіть зникає!

а відносно буреломів і таких різних приключеній, то зайве! якшо Любко, ти так їздиш, то не значить шо хтось инший так їхатиме, побачить нитку опис і шось собі придумає инше - не буреломами, а бо скоротить, або поправить! якшо є звіт то це не значить шо тре ідеально дотримуватись до сантиметра того треку, це тільки опис як можна проїхати і за який час! Всім кого зацікавить певний маршрут хай читають і визначають для себе шо їм тре!
як варіян тожна писати в душка (траса, польова дорога, бездоріжжя, бездоріжжя з перешкодами)
немає значення якою технікою ти робиш фотки, якщо в тебе не Nikon

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон березня 16, 2009 2:15 pm

Unforgiven писав:Полюбе! ніяких шаблонів в жодному разі бути не може, бо длячого тоді той звіт, вся творчість і цікавіть зникає!
Що значить зникає творчисть ?
Сідаєш пишеш звіт, коли вже написав, просто додаєш зверху шаблончик.
Звіт звітом, але коли хтось шукає маршрут, наприклад на до 100 км, по асфальті, оскільки їде на шосері, і хоче на 2 дні. То йому не потрібно перечитувати звіт. Глянув на шаблончик не підходить, пішов далі, підходить читаєш звіт.

Не розумію що тут поганого і чим воно вбиває творчість.

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон березня 16, 2009 2:16 pm

творчість ніхто не відміняє, пишеш далі як хочеш, але отой набір даних, що зробив для прикладу Дяк дозволяє відразу уявити що то за маршрут

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон березня 16, 2009 2:17 pm

опис детальний є в архіві!!!
Маршрут: Львів - Київ - то є
Протяжність: 500 км - то є
Тривалість: 2 дні - то є
Складність: Ковбаски (ми вже десь придумували класифікацію) - кожен хто захоче їхати зі звіту сам прочитає яке воно для нього! те шо для когось є ковбаски для когось може бути жесть, і навпаки, критерії визначає сам той хто читає звіт
Покриття: Асфальт - грунт - то можна добавити
Рельєф: Рівнина (значення можна взначити ) - то ясно з маршруту
Фінінаси: 100 грн - ні про які фінанси мови не може бути, бо за 2 місяці ціни міняються чуть не вдвічі!
Особливості: обмеження швидкості в 90 км/год, значно заважають нормальному велосипедистові. - це тільки можливе ля траси, і з розташування маршруту видно чи то київська траса чи то дикі гори

і някої бюрократії по звітах :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
їх инакше буде просто гидко читати!
Востаннє редагувалось Пон березня 16, 2009 2:21 pm користувачем Unforgiven, всього редагувалось 1 раз.

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон березня 16, 2009 2:20 pm

яка тут в пень бюрократія? Просто спрощення пошуку маршрутів для інших. не заповниш кілька рядків шаблону?

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 2:48 pm

Unforgiven писав:а відносно буреломів і таких різних приключеній, то зайве!
нє-а. наприклад, на відрізку Синевир-Лопушне обов'язково треба вказати що там перевал, бездоріжжя, бурелом, і броди (бо мости велика вода забрала), інакше читач собі подумає шо там асфальт (як решта маршруту). а об'їжджати то місце по асфальту треба ааааж через Синевирський перевал - то по віддалі кілометрів пеуно з трийцікь і Синевирський перевал пеуно найважчий з них всіх. отаке. так що я настоюю саме на такому описові ЦЬОГО маршруту.
Unforgiven писав:як варіян тожна писати в дуЖкаХ (траса, польова дорога, бездоріжжя, бездоріжжя з перешкодами)
а я хіба не так написау? :shock:
nnn писав:яка тут в пень бюрократія? Просто спрощення пошуку маршрутів для інших. не заповниш кілька рядків шаблону?
нє-а, не заповню, бо не нравицця так мені. будуть всі звіти як один. бе :x
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон березня 16, 2009 3:11 pm

Але ти Любко вредний!!!!!!!!!! шось ввечері придумаю! як би то зробити шоб класифікація ("Умовні позначення") була не тільки для однієї теми, а використовувалась у всіх

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 3:27 pm

ну, я в першу чергу роблю поправки до моїх коханих тем ))))
а зі всіма решта - звичайно, так само було б добре зробити ;)
сам не вигребеш? помогти? :wink:
зрештою, було би добре шоб самі автори писали побажання щодо уточнення маршрутів - вони то найліпше знають.

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон березня 16, 2009 3:33 pm

Lubko писав: нє-а, не заповню, бо не нравицця так мені. будуть всі звіти як один. бе :x
Буде тільки шапака, а творчість далі, як на мене то це значно спрощує пошук.

Ну але то таке, нє то нє. Мені це б дуже спростило пошук цікавого маршруту.

Не хочу нікого образити, але про яку в творчість ви говорите. Зі всіх звітів набереться звітів 15 не більше які можна розглядати, як щось творче, все інше це сухі факти, як і де проїхати, в тому числі і мої звіти.
:roll:
Потрібно розуміти, що ми катаємось не для звітів, а от звіти пишемо для того щоб хтось прочитав і повторив.

І ще одне, хто не хоче то не хай ніц не вставляє шаблоногго, але як рекомендацію варто було б ввести. Я буду робити тепер так і ніц ви мені не зробите :P :lol:

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон березня 16, 2009 4:05 pm

Unforgiven писав:опис детальний є в архіві!!!
Маршрут: Львів - Київ - то є
Протяжність: 500 км - то є
Тривалість: 2 дні - то є
Складність: Ковбаски (ми вже десь придумували класифікацію) - кожен хто захоче їхати зі звіту сам прочитає яке воно для нього! те шо для когось є ковбаски для когось може бути жесть, і навпаки, критерії визначає сам той хто читає звіт Хм, цвкаво, чому ж на туристичних картах, немає знизу такого текіту, а ясн онаписано, що маршрут такоїто складності. Думаю складність варто все ж таки визначати зразу. Оскільки приблизні можливості учасників форуму відомі, думаю що це не складно
Покриття: Асфальт - грунт - то можна добавити
Рельєф: Рівнина (значення можна взначити ) - то ясно з маршрутуНе завжди, якщо звіт буде стосуватись не карпат а криму, то ніфіга не ясно, бо там мало хто орієнтується
Фінінаси: 100 грн - ні про які фінанси мови не може бути, бо за 2 місяці ціни міняються чуть не вдвічі!НУ то йщо що ціни міняються, я памятаю скільки приблизно було 10 доларів минулого року і можу зорієнтуватись, думаю що в звіти де ця інформація є актуальною варто додавати такий пункт, ясно якщо це мукачівка то не тре, а якщо на тиждень в крим, то чом би й ні
Особливості: обмеження швидкості в 90 км/год, значно заважають нормальному велосипедистові. - це тільки можливе ля траси, і з розташування маршруту видно чи то київська траса чи то дикі гориТи не зовсім зрозумів, я мав на увазі, якісь певні особливості про які варто памятати, що наприклад потрібно оформити прикордоні документи, а то людина запланує а в останій день тік про це згадає, чи що там то йтам то тре буде мати паспорт, чи ще щось, ця річ теж опційна, тоді коли тре.
Unforgiven писав: і някої бюрократії по звітах :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
їх инакше буде просто гидко читати!
Як на мене варто було б троха тої бюрократії, бо насправді гидко читати, коли ти відкриваєш ніби назва цікава, але бачиш суцільний 1 абзац на кілька екранів, оце гидко, хоча текст може бути дуже цікавий. Я наприклад таке не читаю, поки хтось не прочитає і не напише вав круто, так може я і паразит але так вже є.

Невже так важко зробити кілька відступів, вставити кілька фото, а ви про творчість говорите. Я уявляю який би був цікавий журнал карпати, як би там було тупо текст без розділів, абзаців, фоток.

Отак

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 4:15 pm

Diak писав:Потрібно розуміти, що ми катаємось не для звітів, а от звіти пишемо для того щоб хтось прочитав і повторив.
абсолютно правильно. і чим краще написаний звіт, тим більше читачеві захочеться повторити маршрут. суха технічна інформація не породжує такого ентузіа-зі-зму і захо-хо-плення, як літературно-смачно написаний звіт. ось Тобі й творчість ;)
Diak писав:І ще одне, хто не хоче то не хай ніц не вставляє шаблоногго, але як рекомендацію варто було б ввести.
абсолютно підтримую! вважаєш за потрібне - будьласка.

(с)хто як хоче - так і др... укує! :D

зрештою, така інформація переважно є вкінці наших звітів. вже ПІСЛЯ лірики. це важливо, на мою скромну думку.
Diak писав:... бо насправді гидко читати, коли ти відкриваєш ніби назва цікава, але бачиш суцільний 1 абзац на кілька екранів, оце гидко, хоча текст може бути дуже цікавий. Я наприклад таке не читаю, поки хтось не прочитає і не напише вав круто, так може я і паразит але так вже є.
Невже так важко зробити кілька відступів...
дякую за критику, бо відчуваю - то мене стосується :oops:

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Пон березня 16, 2009 4:18 pm

Lubko писав:суха технічна інформація не породжує такого ентузіа-зі-зму і захо-хо-плення, як літературно-смачно написаний звіт. ось Тобі й творчість ;)
В тому то і справа що літературно-смачно написаних і оформлених звітів, в нас дуже мало, в основному просто опис фактів і подій.
Lubko писав: дякую за критику, бо відчуваю - то мене стосується :oops:
то більшості стосується

ivanp
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення ivanp » Пон березня 16, 2009 4:20 pm

:idea: гарно сказав:
Diak писав: Потрібно розуміти, що ми катаємось не для звітів, а от звіти пишемо для того щоб хтось прочитав і повторив.
або НЕ повторив :lol:
- Скигленням з`їдженого не повернеш! :) A.L.F. ®

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон березня 16, 2009 4:28 pm

ну ви собі потриндіть а я потім зроблю висновки! наразі творічісь і бюрократія ні до чого не договорилас!
як на мене Тарас зробив максимально інформативний розділ і наповнення. Відносто теми "роверові" - так, можна добавити тип трас! і все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Кому шось зі зівтів не подобається, то хай оформлює як вважає запотрібне, а форумчани скажуть своє фе або рішпект самі! і не паресі;)!

як на мене - доста триндіти ніпрошо! пора десь їхати і писати звіт так інформативно-досяжно-цікаво, шоб на нього люди сказали - та!!! оце мега!!!! а я його потім закину у архіучик :roll:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість