Про Архів

Лінки на вибрані звіти. Оновлюється постійно
Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон березня 16, 2009 10:52 am

nnn писав:пропоную для пошукової оптимізації текст лінку давати сам опис маршруту а не URL
У-х! Зробив. Навіть пронумерував і сам здивувався - 46 роверових, 35 пішохідних за два роки!!!! Сила!

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Пон березня 16, 2009 10:53 am

Незле. Це корисна інфорамція для тих. хто вважає Бескид суто роверовим форумом :)

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон березня 16, 2009 10:55 am

А хто казав, що пригоди можна тільки на ровері знайти :D

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 11:00 am

Globetrotter писав:
nnn писав:пропоную для пошукової оптимізації текст лінку давати сам опис маршруту а не URL
У-х! Зробив. Навіть пронумерував і сам здивувався - 46 роверових, 35 пішохідних за два роки!!!! Сила!
а я шо не то саме пропонував?
на то була відповідь:
Globetrotter писав: Отут я категорично не згідний ... лінк має бути відкритий, щоб відразу було видно, де це лежить.
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон березня 16, 2009 11:03 am

не второпав я, що ти про то саме =)

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 11:07 am

2 nnn:
Lubko писав:... і оформляти то все у вигляді лінка (як тут), а не давати лінк окремо, так менш захаращено виглядає :)
того повідомлення за лінком "тут" вже не існує, але воно було саме так оформлено, як Ти кажеш.

та менше з тим.
Korguk писав:Небачу веломаршруту на Піп Іван :)
ось цей
viewtopic.php?t=757
а також в описі попереднього СОЛО мега-вело-стрибка на ПІЧ не зазначено шо він саме СОЛО. як на мене, це дуже важливо. ну, типу, щоб повернути увагу ). знаю, це моя мега-самозакоханість, але маю право, бо я то зробиу (вар'яцький смайлик).

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон березня 16, 2009 11:37 am

Lubko писав:
Globetrotter писав:
а я шо не то саме пропонував?
на то була відповідь:
Globetrotter писав: Отут я категорично не згідний ... лінк має бути відкритий, щоб відразу було видно, де це лежить.
То було до того, як архіви стали закритими. Тепер все стало на свої місця :lol:
А про СОЛО - прошу дати номер звіту, виправимо :wink:

ivanp
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення ivanp » Пон березня 16, 2009 12:10 pm

+1 до роверових (чи пішохідних):
Ясиня - Чорна Тиса - Апшинець - Свидовець - Драгобрат - Ясиня, 48км, 1 день, червень 2008р.
- Скигленням з`їдженого не повернеш! :) A.L.F. ®

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 12:24 pm

Globetrotter писав:А про СОЛО - прошу дати номер звіту, виправимо :wink:
21 (двайцікь їден). пропоную уточнити маршрут: "Ворохта - пер.Кривопільський - Ільці - Шибене - оз.Марічейка - г.Піп Іван Чорногірський - г. Васкул - каньйон потоку Бальзатул (бездоріжжя) - Луги - Рахів. соло. 13 годин"

і ще прошу уточнити маршрут номер 28 (двайцікь вісім): "Воловець -(перевал) - вдсп.Шипіт - Міжгір'я - пер.Синевирський - оз.Синевир - (перевал, бездоріжжя, бурелом, брід) - Лопушне - пер.Торунський - пер. Вишківський - Долина"

перевали вказувати, як на мене, потрібно, бо це, по-перше, важливі орієнтири, по-друге, вагомі перешкоди, що свідчать про складність маршруту.

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон березня 16, 2009 12:40 pm

ivanp писав:+1 до роверових (чи пішохідних):
Ясиня - Чорна Тиса - Апшинець - Свидовець - Драгобрат - Ясиня, 48км, 1 день, червень 2008р.
Поїздка була, але звіту нема! Ті кілька слів звітом назвати важко, тому він і не попав до Архіву. Шкода, але що поробиш 8)

До всіх: Прошу в майбутньому гарно описувати маршрут, щоб він був корисний вашим послідовникам і не обмежуйтесь штампами, - бляха, кул, неповторно ... :wink:

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Пон березня 16, 2009 12:44 pm

up

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Пон березня 16, 2009 12:49 pm

Lubko писав:.... соло. 13 годин", " ....(перевал, бездоріжжя, бурелом, брід)..."

перевали вказувати, як на мене, потрібно, бо це, по-перше, важливі орієнтири, по-друге, вагомі перешкоди, що свідчать про складність маршруту.
Любко! воно тото так! але для того є звіт!!!! може вам ше класифікувати маршрути по складності? і сортувати теми по кожній категорії?!!! архів для того є шо є відрізок час + силка на детальний звіт! нафіга загаджувати тему непотрібним і вже написаним-описаним?, кому цікаво то хай читає звіт!
а відносно цікавих мість-точок через шо їдеться (типу перевали), то я допишу 8)
немає значення якою технікою ти робиш фотки, якщо в тебе не Nikon

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 1:04 pm

ні. звіт є звіт. там деталі. а тут має бути максимум інформації про нитку маршруту. тобто якшо хтось підбирає собі маршрут, шоб було відразу видно, шо там стільки-то перевалів, стільки-то буреломів і т.д. тобто це і є, так би мовити, рейтинг складності. тому вже і сортувати і додаткового параметра "складність" не потрібно, все і так ясно завдяки такому описові. я вважаю, це не "загаджування", а, власне, толком означений маршрут.

а Ти - я так зрозумів, тепер модератор? :)
Globetrotter писав:Поїздка була, але звіту нема! Ті кілька слів звітом назвати важко, тому він і не попав до Архіву. Шкода, але що поробиш 8)
До всіх: Прошу в майбутньому гарно описувати маршрут, щоб він був корисний вашим послідовникам і не обмежуйтесь штампами, - бляха, кул, неповторно ... :wink:
ніколи не пізно нашкрябати людський звіт давно минулої мандрівки і тоді додати до архіву (мене це також стосується :oops:)

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон березня 16, 2009 1:22 pm

я б казав зробити шаблон звіту, щоб туди вписували необхідну інформацію про кілометраж, нитку, перевали ітд а далі вже йшли ліричні відступи

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон березня 16, 2009 1:33 pm

nnn писав:я б казав зробити шаблон звіту, щоб туди вписували необхідну інформацію про кілометраж, нитку, перевали ітд а далі вже йшли ліричні відступи
еее, то вже б'юрократія. звіт то має бути мистецький витвір, а не протокол. принаймні мені так цікавіше виглядає. а короткому але конкретному опису нитки маршруту, як на мене - якраз місце в "архіві" (1-2 рядочки).

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість