Львів роверовий

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Львів роверовий

Повідомлення _BuR_ » П'ят грудня 14, 2012 8:44 am

Зображення

Така картина мабуть більш звична для жителів Голандії, Бельгії, міст з велокультурою та велотрадиціями, якщо так можна сказати. А на вулицях Львова з першими краплями дощу і пожовклого листя та мізерна кількість велосипедистів просто зникає. Про зиму і говорити нічого. Кількість дівчат і жінок на роверах теж бажає бути кращою. А тут посеред таких снігів і непогоди таке ось.
Так , не найвдаліший день для їзди, тим більше на сіті байку, але зранку погода не виказувала своїх планів.
Тому я вважаю, що потрібно брати приклад, сідати і їхати, і менше говорити, як в нас нічого не розвинуто і не пристосовано, а для кого? Для язикатих псевдовелосипедистів? Ніяка соціальна реклама, ніякі акції і заохочення, чи ще що там понавигадують, нічого не змінить ні у свідомості водіїв, пішоходів, чиновників, та й загалом у всіх людей, ні у їх ставленні до людини з чи на ровері. Це станеться лише тоді, коли кожен язикатий велосипедист сяде і поїде на навчання, роботу, у інших справах. Коли повз водія за день проїде 20-30-50 велосипедистів, тоді він буде їх помічати, тоді він буде вважати, і коли він 5 з них підріже, 10 не пропустить і тоді коли кожен з них не залишить це просто так, а....тут варіантів безліч. Коли на тій нещасній велодоріжці на 100метрівці проїде сотня друга велосипедистів, тоді пішоходи будуть знати, що тут їх місце, а тут їдуть на роверах. Коли під магазин(банк, офіс....), де немає нормального куска труби забетонованої в землю для парковки ровера, за день приїде 50 чоловік і буде намагатись затягнути ровер у середину, тоді можливо, сама адміністрація захоче поставити цю велопарковку, це їм буде легше ніж щоразу пояснювати і виганяти з приміщення.
Таким чином це буде і реклама, і пропаганда, і водночас дії і рух вперед, я вважаю. Місто має бути для людей, для пішоходів і велосипедистів, в останню чергу для автомобілів. Саме така основна ідея і бачення міста у проекті lypneva.com
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Нед грудня 16, 2012 11:53 am

Мені здається що вона просто перевозить ровер.

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Нед грудня 16, 2012 10:38 pm

luuda писав:Мені здається що вона просто перевозить ровер.

теж таке подумалось :)

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Пон грудня 17, 2012 10:44 am

luuda писав:Мені здається що вона просто перевозить ровер.

з Європи :lol:
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Вів грудня 18, 2012 12:31 pm

Ага і ще зверніть увагу на положення сідла на першому і останньому знимках :lol:

Повернутись до “Фотоклюб”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість