Результати, фото, враження NM-2010

нічне вар'ятство
Бешенный_бантик
Дослідник
Контактна інформація:

Re: Результати, фото, враження NM-2010

Повідомлення Бешенный_бантик » Пон листопада 22, 2010 4:47 pm

spirit писав:https://spreadsheets.google.com/pub?key ... utput=html

Якщо у когось є якісь зауваження, присилайте поки не виклав результати на байкпорталі.
№2 Навроцький їхав на TREK 8500+
а
№23 Сударєв їхав на Focus Raven X3M

зі нічого мені якийсь карбон підпистувати :lol: :D
катаюсь аби як і аби де

polly
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення polly » Пон листопада 22, 2010 5:02 pm

Hulihanka писав:Не знаю, як був настрій на стартовій під час гонки-провела там надто мало часу, але, сподіваюся, кожен міг зігрітися, відпочити, отримати допомогу.
Я від імені гонщиків, конєшно, не скажу, а от особисто мені на стартовій було дуже затишно і весело. Не зважаючи на те, що після робочого тижня так і не виспалася і повечеряти перед виїздом не встигла - аж до самого ранку не хотілося ні їсти ні спати, і навіть холод не брав. Постійно було чим зайнятися. Для мене (як от писав Філін "Вечірка на цілу ніч =)") це теж була кайфова вечірка на цілу ніч.

Дуже радісно було бачити стільки знайомих і нових облич, приємно було стати комусь у нагоді і подати рятівний ковточок води чи чаю. І взагалі то я вперше у такому розслабленому стані на гонці, сподобалось - водночас і ніби просто спостерігаєш і не напрягаєшся, але водночас і сам весь усіма своїми клітинками і нервовими волокнами занурений у процес.

Дякую організаторам за те, що невгамовні (і за стартовий номерок на халяву :)), всім учасникам за те, що пожертвували нічним сном і топовими залізяками :D, всім присутнім за те, що не полінувалися і не пошкодували часу, погоді за казкову місячно-зоряно-туманну ніч (і передсвітанкову невловиму мить, коли я злітала зі спуску за стадіоном Україна з примороженими до гальмівних ручок пальцями))).

spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення spirit » Пон листопада 22, 2010 7:15 pm

https://spreadsheets.google.com/pub?key ... utput=html

Здається врахував надіслані зауваження :oops:

Ще є?
Вовка ноги годують

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон листопада 22, 2010 7:29 pm

Як сказав один сторонній глядач, - я вражений самою атмосферою події.
Дійсно, було дуже приємно бачити таку кількість учасників з цілої України та сусідів з Молдови. Надзвичайно, що люди приїхали з такої далі, не побоялися холоду, темряви... Особливий респект дівчатам - вони справжні герої!

Хочу згадати про наших спонсорів, про добровільних помічників, про гречану кашу, чай...
Персональна подяка Люді, Володимиру, Максиму і Поліні. Без них гонка б захлиснулася, як атака під кулеметним вогнем...

Хочу вибачитися перед учасниками за прикрий інцидент в селі...

Всім ще раз дуже і дуже дякую за участь, за роботу, за призи, за волю до перемоги...

Доречі, був приз за найповільніше коло, але ми щось проморозилися...
Приз поїде в Херсон. Не знаю, чи буде він ним хвалитися - хлопець працює в магазині Giant. Зроблю фотку приза і обов'язково відправимо
:lol:

Не мої фотки з Пікаси

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Пон листопада 22, 2010 10:23 pm

хтось зможе записати відео з 24 каналу?

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Пон листопада 22, 2010 10:29 pm

Hulihanka писав:хтось зможе записати відео з 24 каналу?
сьогодні мені обіцяли, що завтра викладуть ссилку ;)
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

Бешенный_бантик
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Бешенный_бантик » Пон листопада 22, 2010 11:12 pm

Потрапити на NM я мріяв ще 2 роки назад.
Але то захворів, то на наступний рік втопив світло.

І ось таки все склалося і я потрапив на Нічне Безумство.

Особлива подяка E-one і його мамі за те що терпіли і кормили брудних велосипедистів.
І звичайно велика подяка організаторам.

Для НМ поставив безкамерно Контіки Маунтін Кінги - не хотілось вночі на морозі/у болоті міняти камеру, і вони не підвели. Задня стерта трохи недостатньо гребла у глибокому болоті але загалом їх було цілком достатньо. (Нобіки TLR були б доцільніші))
Ще для гонки купив термобілизну Крафт з віндстопером - дуже сподобалось. Термобілизна + веломайка + не утеплене джерсі - цього вистачило, хоч у рюкзаку на всяк випадок лежала зимова непродуваєма куртка)
MOJIO4HIK дав гідропак.
І на цьому технічна підготовка скінчилась.

Всю суботу після огляду траси відсипався і від*їдався, хоч хотілось і по місту погуляти)

І ось ми на стартовій - народ поступово з*їзжається і ніч розцвітає вогнями.
Реєструюсь, тестю чіп - таким ще не користувався, і в гонці про всяк випадок подовше тримав у чекпоінті.)

І ось нарешті шикуємось на старт. У мне чудова позиція по правому флангу у першому ряду.

Стратегія на гонку - їхати у своєму темпі і по можливості зачепитись за лідера - триматись за ним поки не вивчу трасу, а вже потім їхати на "всє дєньгі".

Старт. Я за звичаєм лажаю - не можу нормально встібнутись - бахіли трохи заважають - вони і далі по трасі заважали поки весь них не розірвав вщент(після гонки бахіли викинув).

Зі старту вперед проскочило з п*яток "випадкових шустрих гонсалесов". Поки їх пообганяв лідери вже добряче від*їхали.
Нарешті після першого асфальту попереду інколи видніється лише один маячок. Поступово добираю. Після апхілу він вже зовсім близько. І от несподіванка - світло розвертається і їде назустріч! О це Ярик з Луцька, і він заблукав)

Сідає за мною. і тут неприємна новина - він другий і попереду хтось є.
Значить їдемо вдвох - так веселіше - може і доберемо.

На стартовій повідомляють, що відрив 2 хвилини. багато але ще 6 годин попереду.
Друге коло. майже на початку я лажаю - на одному данхілі їду по стежці і влітаю у дорогу з промоїнами листям і іншими гілляками. Це капець! якось не вийшов з кабіни. Тим часом Ярик проскакує по правильній траєкторії (лівіше від дороги по "брустверу") і засвічує мені метрів 200. Знов добираю його на сінглі перед стартовою. Думаю - далі поїдемо вдвох вже (а далі по стратегії ;) Але Ярик звертає до палатки з чаєм і печивом і там залишається. Аблом))
Далі їду сам. Поступово з*являється все більше кругових - їду від одного червоного маячка до іншого.

Починаю відчувати трасу - вона сама не складна, але багато болота. Болото не густе, а саме те що треба "приємне") Багато де треба їхати не по накатаній колії, а збоку по листю, але іноді під листям ховаються калюжі "по втулку". І ще багато кльових сінглів між деревами.

Починає нити коліно, то з соски гідропака покапувала вода і прямо на ногу. Погано, скидаю темп на апхілах - коліно дорожче за перемогу. Виявляється що перша зірка вже відробила своє - і там чейнсаки(
Тепер головне не підпустити третього.

Велосипед працював як годинник - вилка відпрацьовувала чудово і не забивалась, не було ніяких проблем з перемиканням. Тільки спереду залишились 32 і 42 а ззаду 12 і 11 забились листям.

На якомусь колі на другому асфальті трохи не наїзжаю на якусь примару у червоному одязі - на асфальті економив світло і щось жував, тому і не помітив. А може то глюки))

На наступному колі на під*їомі за 2м асфальтом крізь музику чую хтось ззаду кричить "Бантік стій!" і доганяє. Не зупиняюсь - може то "проіскі канкурєнтов" - потрібно сам дожене. В*їхав у ліс а позаду і не видно нікого. Подібне ще раз повторювалось)

На останніх колах мені весь час видавалось, що 3й мене наздоганяє - може то було світло чергового колового, а може й і ні)

Десь колі на 5му несподівано тухне нашльомник, на стартовій витрачаю багато часу на заміну аккумів - світло не з*являлося (напевно не правильно вставив аккуми - бо дома запрацював). Далі їду тільки на нарульнику у економ режимі - ще раз зупинятися не хочеться, але траса вже знайома і можна їхати майже без світла - на повну вмикав тільки на данхілах.

Розмітка чудова і заблукати шансів майже не було - риски на деревах завжди вказували дорогу. От ще б замінити чимось цікавішим "підвісний" кусок траси від апхілу і до фінішного сінглу - взагалі була б не траса а одне задоволення.

Ще вибачаюсь перед одним гонщиком, якого добрав за першим асфальтом на коліях - ніяк не міг його обійти, він постійно шмигав то туди то сюди перекриваючи траєкторії. І ось попереду об*їзд справа здоровенної калюжі. Дьоргаюсь туди і тут він напереріз - ледь не зіткнулись. Кричу собі "СТОП" і по тормозам, а він взяв і зупинився) ну я і обігнав))

На останнє коло виїхав за 42 хв. до закриття старту. Вже знав що 3й далеко, і можна не спішити, на ще одне коло. Краще б поспішив - їхати тепліше ніж стояти після фінішу))

І ось він фініш, відбиваюсь на чекпоінтах. Ура, я гарантовано другий!
Далі було нагородження докатування до квартири. Суматошні збори і гонка на поїзд.
Сезон можна вважати закритим)
Це була чудова гонка...
Хочу ще
катаюсь аби як і аби де

spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення spirit » Пон листопада 22, 2010 11:28 pm

Бешенный_бантик писав: ...
От ще б замінити чимось цікавішим "підвісний" кусок траси від апхілу і до фінішного сінглу - взагалі була б не траса а одне задоволення.
Є один варіант. Можливо орги і погодяться на наступний рік намодернізацію цієї ділянки.
Вовка ноги годують

Ross_M
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Ross_M » Пон листопада 22, 2010 11:49 pm

Є один варіант. Можливо орги і погодяться на наступний рік намодернізацію цієї ділянки.
Було б суперово. А то, як на мене, то ділянка на якій найбільше лізли дурні думки про завчасне фінішування... Так би і хотілося катком по тій пральній дошці проїхатися :wink:

filin
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення filin » Вів листопада 23, 2010 4:24 am

http://picasaweb.google.com/filinpics/NM2010_1#

тут фотографії зі старту та фінішу.

filin
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення filin » Вів листопада 23, 2010 5:02 am

Не впевнений чи можна одразу стільки фотографій сюди запостити.

Тут наші з Алексом ескперименти =)
В номері Привиди, викрадання мозку і т.д.
Ше є фотографії просто їх треба трохи викадрувати а сьогодні я вже не зможу.

Зображення
Розминка перед стартом

Зображення
старт хлопців

Зображення
старт дівчат

Зображення
Перше коло вже подолав!

Зображення
переслідувачі лідера

Зображення
гонщик з Луцька

Зображення
Спіріт і болото

Зображення
Далі фотографії на тому ж болоті

Зображення

Зображення
Марта кричить щось типу "як же ви все тут роздовбали вже!!!"

Зображення
обходимо

Зображення
А тут вже друге коло

Зображення

Зображення

Зображення
Спить на ходу)

Зображення
Далі самі звіздарі. Скоро Різдво

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Марс атакує

Зображення
Перетворюємо учасників на привидів. Дух змагань!

Зображення
Розпочинаємо експерименти з контровим світлом

Зображення

Зображення
Марта тішиться)

Зображення
фото-сансей АлекСей)

Зображення
петро супер стар

Зображення

Це ми вже навчилися робити і контрове світло і бокове і фон, шоб пророблявся, але змагання вже завершувалися =)

Вибачте, якшо когось засліпили. ми намагалися якомога зменшити пряме попадання світла спалахів в очі.

і ще раз дякую, з вами було весело!

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Вів листопада 23, 2010 6:45 am

Після Миколиних шедеврів можна вже нічого не викладати...

Але маємо те, що маємо. Може комусь буде приємно :lol:

ursa
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення ursa » Вів листопада 23, 2010 5:46 pm

ßê öå âñå ïî÷èíàëîñü - âæå âàæêî çãàäàòè. Ç àô³øè. 2008-ãî ðîêó. Ùå òîä³ õîò³ëîñÿ ñïðîáóâàòè öå âàð'ÿòñòâî. Àëå ùîñü íå ñêëàëîñÿ...
Ó 2009-ìó âèéøëî òàê, ùî â íàñ 6 ãðóäíÿ òàêîæ áóâ ìàðàôîí, õî÷à é äåííèé, òà é íå ñîëî - àëå ¿õàòè çíà÷íî áëèæ÷å. Áóëà äóìêà ñïðîáóâàòè îáèäâà, îäèí çà îäíèì - àëå çäîðîâèé ãëóçä ïåðåì³ã :)

öüîìó ðîö³ òàêè âèð³øèâ ¿õàòè ³ íå çâàæàòè í³ íà çîâñ³ì í³ÿêó ôîðìó (îðãàí³çàö³ÿ ãîíîê òà êâåñòà â³äáèðàëà âåñü ÷àñ, ÿêèé ìîæíà áóëî âèêîðèñòîâóâàòè äëÿ òðåíóâàíü àáî õî÷à á ïðîñòî ïîêàòóøîê), í³ íà âòîìó ï³ñëÿ íàøîãî ìàðàôîíó (çà òèæäåíü äî ÍÌ), í³ íà ñòàí áàéêà (ÿêèé çà ñåçîí ïîñòóïîâî ïîã³ðøóâàâñÿ äî íåçàäîâ³ëüíî-äðàòóþ÷îãî).
Êîëè â íàñ íà ôîðóì³ ç'ÿâèâñÿ àíîíñ, îáðóáàâ ñîá³ çâîðîòíèé øëÿõ îïòèì³ñòè÷íèì ïîñòîì "Éà éåäó!" :) ² ïîäãîòîâêà ðîçïî÷àëàñÿ, òîáòî ÿ ïðîäîâæóâàâ í³ö íå ðîáèòè ³ ëèøå ìàðàôîí 11.14 p.m. ìîæíà çàðàõóâàòè ó ÿêîñò³ ÿêîãîñü òàì òðåíóâàííÿ.  îñòàíí³é äåíü íàäóìàâ ïåðåáîðêó áàéêà, çàì³íèâ ëåäü íå ïîëîâèíó êîìïëåêòóþ÷èõ, ÿê³ âæå ç ï³â-ðîêó ÷åêàëè ñâîãî ÷àñó... À âçàãàë³ áóëà ëèøå ïîòðåáà çàì³íèòè ïîðâàíèé íà ìàðàôîí³ òðîñ ïåðåäíüî¿ ïåðåêèäêè :)

ͳõòî ç íàøèõ, êð³ì Yaryk-à, íå çãîëîñèâñÿ âèïðîáóâàòè ñåáå í³÷íèì äüîðò-êàíòð³. Òîæ ìè, ðîçãëÿíóâøè êóïó âàð³àíò³â, âèð³øèëè ³õàòè í³÷íîþ åëåêòðè÷êîþ. Äåøåâî, ñåðäèòî òà íåçðó÷íî. Çàòå òåïëî - â íàøîìó âàãîí³ ìîæíà áóëî â ìàéêàõ õîäèòè, íàâ³òü â³íî â³ä÷èíÿëè. Äåñü ïîñåðåä íî÷³, êîëè ìè íàðåøò³ ï³ðíóëè ó íåñïîê³éíèé ñîí, âàãîíè àòàêóâàëè ì³øêè ç êàðòîïëåþ, ÿê³ ïîâçàëè ÷åðåç âñþ åëåêòðè÷êó çà äîïîìîãîþ êðåéçàíóòèõ áàáîê, ùî ³õàëè äî Ëüâîâà íà áàçàð.  öüîìó ãàðìèäåð³ ïðîìàéíóâ çàëèøîê íî÷³, à ùå çà â³êíîì ðîçãëåä³ëè äîù, ÿêèé ³ çóñòð³â íàñ ó Ëüâîâ³ î 7:30. ϳñëÿ âîñüìî¿ íàñ â³äøóêàâ E-one, ³ ìè ðàçîì ï³øëè çóñòð³÷àòè Áàíò³êà, ×àéêó òà ÌàéËîâà...
Äîù ïîñèëþâàâñÿ, ñòàâàëî õîëîäí³øå, àëå îñü ç âàãîíà âèéøëè êèÿíè, ïåðåâëÿãíóëèñÿ, ñêëàëè ðîâåðè, ³ ìè ï³ä ëåãêîþ çëèâîþ ïî¿õàëè äîäîìó äî E-one.

Çóñòð³ëè íàñ, íà÷å êîðîíîâàíèõ îñîá àáî æ Êàâàëåð³â îðäåíà Áðèòàíñüêî¿ ³ìïåð³¿. Ñìà÷íþùèé ñí³äàíîê, ìîæëèâ³ñòü ç³ãðèòèñÿ, ï³äñîõíóòè... Íàâ³òü ïîãîäà âãàìóâàëàñÿ ³ âèð³øèëà, ùî äîùó íà ñüîãîäí³ âèñòà÷èòü. ϳñëÿ îäèíàäöÿòî¿ ãîäèíè ¿õàëè íà òðàñó ï³äñèõàþ÷èìè êàëþæàìè.

Òðàñà "âïº÷àòë³ëà" ê³ëüê³ñòþ ãðÿçþêè, Ãðÿçþêè, ÃÐßÇÞÊÈ... Ñàìà âîíà íåñêëàäíà ³ øâèäê³ñíà, àëå ï³ñëÿ îãëÿäîâîãî êîëà çàêðàëèñÿ ñóìí³âè ùîäî Yaryk-îâî¿ çàÿâè ïðî íàì³ð íàìîòàòè çà í³÷ 120 êì... Çàâäÿêè öüîìó îãëÿäó áóëî âèð³øåíî, ùî êàðêîëîìíèé ñïóñê ñóö³ëüíîþ ãðÿçåâîþ ñóì³øøþ áóäå ïåðåíåñåíî íà ìåíø êîâçàþ÷ó ïîâåðõíþ, ùîá çàïîá³ãòè òðàâìóâàííþ íà ö³é ä³ëÿíö³, ñêëàäí³é äëÿ ïðîõîäæåííÿ íàâ³òü óäåíü. Äðóãå êîëî ¿õàòè íå çàõîò³â í³õòî :) Òîæ âèðóøèëè íà ìèéêó, à ïîò³ì íà ïðîñòî öàðñüêèé îá³ä. Âåëè÷åçíå äÿêóþ! ϳñëÿ îá³äó âèð³øèëè "äàâèòè ìàñó", õî÷à äåõòî ïî³õàâ ïî ìàãàçèíàõ òà íà çíàéîìñòâî ³ç ì³ñòîì.

Ïðîêèíóëèñü, ùå ïîí³æèëèñÿ íà äèâàí³, ïîò³ì ïîâå÷åðÿëè ³ áëèçüêî äåñÿòî¿ âèðóøèëè íà ñòàðòîâó ãàëÿâèíó. Òàì âæå áóëî òðîøêè "ïàìîðî÷íèõ áºçóìöºâ" :) Íà íåá³ ó ëåãêîìó ìàðåâ³ ñâ³òèëèñÿ ̳ñÿöü òà Þï³òåð. Çàðåºñòðóâàëèñÿ. Yaryk äóæå õîò³â âèòÿãíóòè 29 íîìåð - ³ ìàòåð³àë³çóâàâ ñâîº áàæàííÿ :)
Ïðè¿õàâ Ygrik, ÿêîãî ìåí³ òàêè âäàëîñÿ ï³äáèòè íà öå âàð'ÿòñòâî. Ïðè¿õàâ íå ñàì, ¿õ áóëî ï'ÿòåðî. Ïîâàãà гâíîìó, íåçàë³ê Ëóöüêó!

Ïî÷àëè ìåðçíóòè, ñòàðò ïåðåíåñëè íà ï³ãîäèíè ÷åðåç íåçðîçóì³ëó ê³ëüê³ñòü ó÷àñíèê³â òà ÷èï³â, ñòàëî ùå õîëîäí³øå. Àëå ò³øèëà äóìêà, ùî âæå ñêîðî áóäå òåïëî, ³ òðîõè øêîäà áóëî ñóää³â òà ñï³â÷óâàþ÷èõ, ùî íåâäîâç³ çàëèøàòüñÿ íà ñòàðò³. Òðîõè ðîçäÿãàþñü, çàëèøàþñü ó ìàéö³ òà òåðìèêó - çàðàç áóäå òåïëî...
² îñü, íàðåøò³, øèêóâàííÿ. ßêîãîñü äèâà âèÿâèëè ñåáå ó äðóãîìó ðÿäó. Îîî, íó çàðàç ïî÷íåòüñÿ ò³ñíÿâà, ùî æ ðîáèòè? Êóäè ò³êàòè? Àëå âæå çîâñ³ì íåìຠ÷àó - ÑÒÀÐÒ!

Þðáà çðèâàºòüñÿ ç ì³ñöÿ ³ ÿê íàâ³æåíà ïîðèíຠó òåìðÿâó âîëîãîãî ë³ñó...
Ïåðø³ ïîâîðîòè, ñïóñêè, çàòîð íà ñòåæö³ á³ëÿ ÿìè ë³âîðó÷, âñ³ ïîïåðåäó ãàëüìóþòü, ñï³øóþòüñÿ. ß âñå ùå ¿ääó ³ íàìàãàþñü âòðèìàòèñÿ, ùîá íå ï³ðíóòè ó òîé ð³â÷àê... ª, ïðî¿õàâ, äàë³ ïî÷èíàþ íàáèðàòè øâèäê³ñòü. Äåêîãî äîãàíÿþ, äåêîãî ïðîïóñêàþ, ñïîñòåð³ãàþ, ÿê ïî ë³ñ³ ðîçòÿãóºòüñÿ ëàíöþæîê ñâ³òëÿ÷ê³â. Îáèðàþ ñâ³é òåìï ³ ¿äó â íüîìó, ðâàòè íå õî÷ó, ãîëîâíå - äî¿õàòè :) ²äåìî ãðóïîþ ç ð³âåí÷àíàìè, âåñåëî. Äåñü íà ÿê³éñü ãðÿçþö³ ìåíå çàíîñèòü, òóïëþ, çóïèíÿþñü, ì'ÿêåíüêî ïàäàþ÷è íà ðóêó. Ïîêè âñòàâ òà âñò³áíóâñÿ - âñ³ ìåíå îá³éøëè. Íå ñòðàøíî, ïîïåðåäó ùå áàãàòî ÷àñó, ä³ñòàíó.
Ïîòðîõè íàçäîãàíÿþ, ïàäàþ íà êîëåñî, êîãîñü íàâ³òü îáõîäæó ó áàãíþö³. Âçàãàë³ áàãíþêà - öå íåïåðåâåðøåíî. ² õî÷à âîíà ìåí³ ÄÓÆÅ íå ïîäîáàºòüñÿ, ÿ îòðèìóâàâ íåéìîâ³ðíå çàäîâîëåííÿ â³ä ïðîáóêñîâîê òà çàíîñ³â. Øóêàâ òà çíàõîäèâ â³ðí³ øâèäê³ñòü òà òðàºêòîð³þ äëÿ ð³çíèõ ä³ëÿíîê, çàâäÿêè ÷îìó òðîõè çãîäîì ÷àñòî âèãðàâàâ ïîçèö³éíó áîðîòüáó. Ãðÿçþêà, ãðÿçþêà, ãðÿçþêà... Áà÷ó ïîïåðåäó ñêóï÷åííÿ ë³õòàð³â, íàòèñêàþ ñèëüí³øå íà ïåäàë³, à âîíè íå âò³êàþòü. Ààà, ÊÏ! Ï'ÿòü ÷è á³ëüøå ó÷àñíèê³â ñòîÿòü ó ÷åðç³, äóóóæå äîâãî ÷åêàòè. Àëå âñå îäíî - öå æ ïåðøå êîëî, äàë³ áóäå ïðîñò³øå, ðîçòÿãíåìîñü... Íàðåøò³ ï³êàþ òà íàìàãàþñü ä³ñòàòè òèõ, õòî âæå ï³øîâ ó â³äðèâ. Ñïóñê, ï³äéîì, ãðÿçþþþêà, àñôàëüò, ìîæíà â³äïî÷èòè ³ äîäàòè øâèäêîñò³, ðàïòîâèé ïîâîðîò ë³âîðó÷ - ³ íàãîðó, íàçäîãàíÿòè ìàÿ÷êè. Ìàéæå ä³ñòàâ ãðóïó íà öüîìó ï³äéîì³, ïîâåðòàþ ë³âîðó÷ ³ íàö³ëþþñü íà ïðàâèé ïîâîðîò ïîì³æ ñòîâï÷èêàìè - ³ áà÷ó, ÿê âñÿ ãðóïà âàëèòü âïåðåä, íå ïîì³òèâøè ðîçì³òêè. Êðè÷ó - ìåíå íå ÷óþòü, ùî ïîðîáèø, ¿äó ñàì ïðàâèëüíîþ ñòåæêîþ (íå çíàþ, ÷è ïîì³òèâ áè íà öüîìó ì³ñö³ âíî÷³ ðîçì³òêó, ÿêáè òðàñó ¿õàâ ïåðøèé ðàç), áà÷ó êîãîñü ïîïåðåäó, äîãàíÿþ, ñ³äàþ íà êîëåñî, â³äïî÷èâàþ, ïîò³ì îáãàíÿþ, âèãëÿäàþ íàñòóïíèé ÷åðâîíèé âîãíèê, ³ òàê íåïîì³òíî äî¿æäæàþ ìàéæå äî ô³í³øó, äå óñï³øíî ëÿãàþ íà ÿê³éñü ï³äñòóïí³é ä³ëÿíö³. Åõ, òîæ ÿ òàê íå ïëàíóâàâ! Òðà îáåðåæí³øå! Çäàºòüñÿ, êîãîñü òàêè ïðîïóñòèâ óïåðåä, ³äó çà íèì.
Éîé! Ôîòîñòóä³ÿ íà âè¿çä³! Ïàðàñîëüêè ñë³ïëÿòü, ïîò³ì ç óñ³õ áîê³â ñïàëàõè, ïîò³ì âæå íà îñòàíí³é áàãíþö³ çíîâ ñïàëàõ - öå ðîáèëîñü, ÿ òàê ðîçóì³þ, äëÿ äåçîð³ºíòàö³¿ ã³íö³â, àãà? ;) Âèêðó÷óþ, îáãàíÿþ, íà ô³í³ø ïðèõîäæó ïåðøèì. ϳê! ×óþ: "Óðñà, äàâàé!" Çà ãîëîñîì âèçíà÷àþ, ùî öå polly, ïîñì³õàþñü ³ ¿äó äàë³...

Äðóãå êîëî âæå áóëî î÷³êóâàíî ñàìîòíº. ijñòàâàâ ìàÿ÷êè ³ "äºëàâ" ¿õ :) Äåñü ñêîðî ïîáà÷èâ çà ñîáîþ Ygrik-à, ïî¿õàëè ðàçîì. Ñïóñê (ïåðåíåñåíèé), ðîçâåðòàºìîñü íà êîë³ÿõ â ãðÿçþö³ ³ äî ïåðøîãî àñôàëüòó. Äåñü òàì â³í âò³êຠâïåðåä, çíîâ ¿äó íàîäèíö³. Íà ÿêîìóñü òÿãó÷îìó ï³äéîì³ (í³áè ó êàíàâ³) ïîáà÷èâ E-one, ÿêèé áîðîâñÿ ³ç ïåðåìèêàííÿì, îá³éøîâ éîãî, çäèâóâàâñÿ òðîõè, àëå ïîãíàâñÿ âïåðåä. Ïàä³íü âæå íå áóëî. Áàõ³ëè äóæå äîïîìîãàëè íîãàì çàëèøàòèñÿ ñóõèìè - îö³íèâ ¿õ ³ áóâ íåâèìîâíî ðàäèé, ùî âèð³øèâ ñïðîáóâàòè, ùî òî âîíî òàêå. Ô³í³ø, ïèòè íå õî÷åòüñÿ, ¿äó äàë³.

Òðåòº êîëî. Íàñîëîäæóþñü òðàñàìè. Äóæå ñïîäîáàëàñü ä³ëÿíêà, äå áóëà ïðîñòî ãðóíòîâêà (ìåòð³â 20-30) ì³æ äåðåâàìè, ÿêà çàê³í÷óâàëàñÿ äâîìà äåðåâàìè, ì³æ ÿêèìè ïîòð³áíî áóëî âïèñàòèñÿ òî÷íî ïî öåíòðó, ùîá íå êîâçàòè íà ¿õíüîìó êîð³íí³.
Âèáèâàëè ë³õòàð³, ùî ³õ âèäíî áóëî ç äåÿêèõ ñõèë³â. Âèáèâàâ ̳ñÿöü, ÿêèé ï³äñòóïíî ñâ³òèâ ïîçàäó, ñòâîðþþ÷è ³ëþç³þ, ùî õòîñü íàçäîãàíÿº. Âèáèâàëè ñïàëàõè òàì, äå ìåíø çà âñå ¿õ î÷³êóºø...
ʳëüêà ðàç³â áóëî â³ä÷óòòÿ, ùî ïðîãàâèâ ÊÏ, àëå òàêè çíàõîäèâ éîãî òðîõè ï³çí³øå :)

Ô³í³ø òðåòüîãî êîëà, polly ïðîòÿãóº ÷àé - â³äìîâèòèñü íå ìîæó, äÿêóþ :) dzãð³âñÿ, çíîâó ãîòîâèé äî áîþ, ë³÷ó â òåìðÿâó... Ïàëàòêè âèáèâàþòü, íàìàãàþñü ¿õ îá'¿õàòè, ãóáëþ òðàññó, äîáðå, ùî íàïðàâèëè íà "ïóòü ³ñò³ííèé" :)
Äåñü íà ñåðåäèí³ êîëà ìåíå çíîâó íàçäîãàíÿº Ygrik, çíîâ ¿äåìî ðàçîì. Âåñåë³øå âäâîõ. Âèÿâëÿºòüñÿ, â³í çóïèíÿâñÿ ¿ñòè. Ïèòàþ, ñê³ëüêè ìè âæå ¿äåìî, ÷óþ, ùî äåñü á³ëÿ òðüîõ ãîäèí. Ïîò³ì â³í çíîâ ï³øîâ íà ñâîºìó "ñîñ³ñ³" âïåðåä, à ÿ ñîá³ êðóòèâ, ÿê ì³ã. Çàíîñè, îáãîíè, ä³ñòàâ ÿêóñü ä³â÷èíó, îáåðåæíî îá³éøîâ ¿¿, íàìàãàþ÷èñü ðîçãëåä³òè íîìåð - àëå ÷åðåç ë³õòàð³ í³÷îãî íå âèäíî...

×åòâåòèé ô³í³ø. Çäàºòüñÿ, Globetrotter ïðîïîíóº ïåðåêóñèòè. Ïîãîäæóþñü. Õòîñü çàáèðຠáàéê, õòîñü äຠ÷àé, õòîñü áàíàí... ³äïî÷èâàþ, ïîãëÿäîì øóêàþ áàéê - ³ âðàæåíèé, éîãî ÷èñòÿòü â³ä âñüîãî òîãî íåïîäîáñòâà, ùî ïðè÷åïèëîñÿ íà òðàñ³... Âñå, ãîòîâèé ¿õàòè. Äî áàéêà - à éîãî òåðïëÿ÷å òðèìàþòü, ÷åêàþ÷è, êîëè âæå ÿ òàì íàæåðóñÿ :) Äÿêóþ! Ïåðåâ³ðèâ ë³õòàð (ïðîæåðó íà ä³îä³ Ð7) - ùå ñâ³òèòü, õî÷à é á³ëüøå òðüîõ ãîäèí âæå ïðàöþº íà ñåðåäí³é ïîòóæíîñò³, àëå çëåãêà çåëåíêóâàòèé - öå ïðèçíàê øâèäêîãî ê³íöÿ. Áåðó çàïàñíèé àêóìóëÿòîð òà ¿äó, ñïîä³âàþ÷èñü, ùî äîòÿãíó äî ô³í³øà.

Ï'ÿòå êîëî. Òðîõè âòîìëåíèé, àëå â³ðþ, ùî çàðàç çàñâî¿òüñÿ ¿æà ³ ñòàíå äîáðå :) Êðó÷ó, êðó÷ó, êðó÷ó, òðèìàþñü íà ãðÿçþö³, äå âæå çóïèíÿþñü - çëàæó ç áàéêà ³ ï³øêè âèõîäæó íà òâåðäó ä³ëÿíêó, áî ñòàðòàíóòè â áàãí³ íå âèõîäèòü. ×óþ ïîçàäó Yaryk-à: "Óðñà, òè?" - "Òîæ ÿ, õ³áà íå ñõîæèé?" - "ßêå êîëî?" - "Ï'ÿòå. À òè?" - "Øîñòå." - "Íó äàâàé âïåðåä!" - â³í ³ äàâ... Çíîâ íàîäèíö³. Àëå çíîâ áà÷ó "÷åðâîíó øìàòó" - ìàÿ÷îê :) Ïîì³÷àþ, ùî øâèäê³ñòü ïàäà ïðîïîðö³éíî çãàñàííþ ë³õòàðÿ. Äóæå íåâïåâíåííî éäó òðàñîþ. Ç'ÿâëÿºòüñÿ äîâîë³ ãóñòèé òóìàí. ˳õòàð ñâ³òèòü íà ê³ëüêà ìåòð³â, ñâ³òëî ðîçñ³þºòüñÿ, â³äáèâàºòüñÿ íàçàä, ¿õàòè äóæå íåêîìôîðòíî. Ïåðåä "ñòðüîìíèì" ñïóñêîì îáãàíÿþ ùå îäíó ä³â÷èíó. Âîíà ïî÷óëà ìåíå çà äâàäöÿòü ìåòð³â ³ çóïèíèëàñÿ, ùîá ïðîïóñòèòè, õî÷à ì³ñöÿ é áóëî äîñòàòíüî. Âèäíî, ùî äóæå âòîìëåíà.
Âè¿æäæàþ íà àñôàëüò, çóïèíÿþñü ³ ì³íÿþ àêóìóëÿòîð, áî òî âæå íåìîæëèâî áëóêàòè ó ï³òüì³. Ðàïòîì áà÷ó ïîçàäó ë³õòàð - ÿê, âîíà âæå òóò? Íà òàïêè ³ âêðó÷óâàòè! Àëå òî íå âîíà, òî õòîñü ³íøèé ìåíå íàçäîãíàâ. ¯äåìî ðàçîì äî äðóãîãî àñôàëüòó, à òàì, íà ïîâîðîò³, íàñ î÷³êóº ì³ñöåâèé àáîðèãåí, ï'ÿíèé, ÿê ÷³ï. Ïî÷èíຠðîçêàçóâàòè, ÿê ìè éîãî ä³ñòàëè ³ ùî â³í çàðàç ³ç íàìè çðîáèòü. Çàêðèâຠøëàãáàóì ³ ïîãðîæóº. Íàìàãàºìîñÿ âèð³øèòè ïèòàííÿ ìèðíèì øëÿõîì, àëå ï³ä ê³íåöü äîâîäèòüñÿ îáêëàñòè éîãî ìàòàìè ³ äåðòèñÿ âãîðó, ïîáîþ÷èñü, ùî â³í æåíåòüñÿ çà íàìè ç ÿêîþñü øòàõåòèíîþ - ïîçàäó í³÷îãî íå âèäíî, òîìó òðîõè àäðåíàë³ííî :) Äçâ³íîê îðãàì ³ ïðîõàííÿ âèñëàòè ãðóïó ë³êâ³äàòîð³â íà öå ì³ñöå. Ëàäíî, õëîïö³, âîíè ìîæóòü äâèíóòè éîìó òàê, ùî â³í äî ðàíêó íå îòÿìèòüñÿ, àëå æ ä³â÷àòà òàêîæ ³äóòü, ùî ðîáèòè ¿ì? Íà ùàñòÿ, íà íàñòóïíîìó êîë³ â³í òàì íå ç'ÿâëÿâñÿ...
ϳñëÿ ï³äéîìó ÿ çíîâ çàëèøàþñü íà ñàìîò³, òåõí³÷íî ïðîõîäæó óñ³ ä³ëÿíêè, ô³í³øóþ.

Ëåãêèé ³ øâèäêèé "ãàì-ãàì", E-one òà polly ÷îìóñü äèâóþòüñÿ, ùî öå âæå áóäå øîñòå êîëî :) Êàæóòü, ùî äî çàêðèòòÿ ñòàðòó 35 õâèëèí... Åõ, íå ñâ³òèòü ìåí³ ñüîìå êîëî àæ í³ÿê... Òåïåð îñíîâíå çàâäàííÿ äî¿õàòè ÿêîìîãà øâèäøå é áåçïå÷í³øå. Âèðóøàþ. Äåñü ùå íà ïåðø³é ïîëîâèí³ êðóãà çíàéøîâ Yaryk-à, âèÿâèëîñü, ùî â³í ïðîêîëîâñÿ, àëå äîïîìîãè íå ïîòðåáóº. ¯äó äàë³, î÷³êóþ÷è, êîëè æ â³í ìåíå íàçäîæåíå. Ïîì³÷àþ, ùî íà ïåðø³é ç³ðî÷ö³ öåï êëèíèòü. Ëåãêèé ïåðåëÿê ³ ð³øåííÿ ëîìèòè íà äðóã³é ñêð³çü - âèæèìêè ³ç ñîáîþ íåìàº. Õòîñü (ìîæëèâî, LesNik) ìåíå îáõîäèòü ³ ïðîïîíóº ñ³äàòè íà êîëåñî. ßêèéñü ÷àñ ³äåìî ðàçîì, ïîò³ì ÿ íå âèòðèìóþ òåìïà ³ â³äïóñêàþ éîãî. Íà ÊÏ áà÷ó Ygrik-à, ÿêèé çàì³íþº àêóìóëÿòîðè ³ ïðîïîíóº çà÷åêàòè. Àëå ìåíå öå çàâîäèòü ³ ÿ êàæó, õàé øâèäøå äîãàíÿº, à ñàì ñòàþ íà ïåäàë³ ³ íàìàãàþñü çá³ëüøèòè â³äðèâ, áî â íàñ îäíàêîâà ê³ëüê³ñòü ê³ë, à ùå - â ãîëîâ³ ñèäèòü ³äåÿ äîêàçàòè íàðåøò³, ùî "ʺëë³ñ - íº êàò³ò!" :D
ijñòàþ Merck-à, òðîõè ¿äåìî ðàçîì, â íüîãî â³äñòàâàííÿ íà êðóã. ijëÿíêó ç àáîðèãåíîì ïðîõîäèìî ç íàì³ðîì çàñïîêî¿òè éîãî - àëå âîíà ÷èñòà. Äàë³ âæå éäó ó â³äðèâ íà òÿãóíàõ - ³ äî ô³í³øà íà âñþ ñèëó, ùîá íå íàçäîãíàëè :) Ôîòîãðàô³â âæå íåìàº, í³õòî íå ñë³ïèòü, ÿêîñü íåçâè÷íî, àëå äîáðå.

Óñå, ô³í³ø! Æèâèé. Çàäîâîëåíèé. Çäàâ ÷³ï, ïåðåãëÿíóâ ðåçóëüòàò, ÷åêàþ ñâî¿õ :)

ϳäêð³ïëåííÿ, î÷³êóâàííÿ ô³í³øó îñòàíí³õ ó÷àñíèê³â, äðèæàêè, íàãîðîäæåííÿ... Ñâÿòî ÂÄÀËÎÑß!
Ùå é ïîòðàïèâ ó 13-êó ñêîðèâøèõ 6 ê³ë :) Ïðèêèíóâ, ùî ó çàãàëüíîìó çàë³êó áóäó ÿê ì³í³ìóì äâàíàäöÿòèì. À âèéøëî, ùî ïîñ³â 11 ì³ñöå. ßêèõîñü ÷îòèðüîõ õâèëèí íå âèñòà÷èëî äî "ôäºñÿòêº!" :)
Òà õ³áà ñïðàâà ó ðåçóëüòàò³? Òà íàâ³òü ÿêùî é ó íüîìó... 11-é ç 47-ìè - äóæå íåïîãàíî :)

ϳñëÿ íàãîðîäæåííÿ ïî¿õàëè íà ìèéêó, ñòàëè ÷èñòåíüêèìè ³ ïîòðàïèëè íà ñí³äàíîê. Âåëè÷åçíå äÿêóþ E-one òà éîãî ìàòåð³!
Äàë³ â³äïðàâèëè êèÿí íà ïî¿çä, à ÷åðåç ãîäèíêó é ñàì³ ïî¿õàëè äî âîêçàëó. Òàì çóñòð³ëèñÿ ³ç ðîâåí÷àíàìè ³ â îñòàíí³ õâèëèíè âçÿëè êâèòêè íà åëåêòðè÷êó.

Âèéøëè ç Yaryk-îì ó Äóáíî ³ ïî¿õàëè äîäîìó ñâî¿ì õîäîì, òàêà ñîá³ çàêàòî÷êà íà 60 ê³ëîìåòð³â :) Îäðàçó ï³ñëÿ ñòàðòó ðîç³ðâàâ öåï, ÿêèé âèòðèìàâ âñ³ çíóùàííÿ íà ÍÌ, ïðîòå çäàâñÿ íà ð³âíåñåíüêîìó àñôàëüò³. Ðåìîíòóºìîñü ³ ¿äåìî. Äâ³ ç ïîëîâèíîþ ãîäèíè, "äðóãå äèõàííÿ" íà ã³ðêàõ, çàìåðçàþ÷³ íîãè, â³äïàäàþ÷à ï'ÿòà òî÷êà - ³ ìè âäîìà.

Äÿêóþ âñ³ì ïðè÷åòíèì äî öüîãî âàð'ÿòñòâà - ³ îðãàí³çàòîðàì, ³ ó÷àñíèêàì, ³ ãëÿäà÷àì, ³ ôîòîãðàôàì, ³ ë³ñîâ³, ³ ãðÿçþö³, ³ Ïðèðîä³ :)
Востаннє редагувалось Вів листопада 23, 2010 7:49 pm користувачем ursa, всього редагувалось 1 раз.
Keep smiling! :) Keep racing!

Yaryk
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Yaryk » Вів листопада 23, 2010 5:47 pm

Вперше про NM я почув в минулому році, вже після завершення гонки. Фотки з цього дійства мені сподобались та запам'ятались. І коли цього разу я побачив анонс - одразу вирішив, що прийму участь.
Добирались до Львова дизелем, виїхали близько першої ночі, приїхали о пів на восьму ранку. В вагоні не давали розслабитись та випрямити ноги місцеві десантники - тітоньки з величезною кількістю мішків та сумок, котрі вони постійно перетусовували.
У Львові нас зустрів E-One, підібрав також київських гонщиків (Скаженого Бантика, Чайку та mylove) та візвіз нас на квартиру. Там нас смачно та ситно нагодувала матуся Івана, за що їй величезна СПАСИБІ! Ми скинули зайві речі, швидко перевдягнулись та поїхали на оглядини траси.
Вночі та вранці йшов дощ, траса була ДУЖЕ мокрою, місцями вкритою листям, корінням та порізаною канавами, а місцями листя приховувало канави %) Але РокетРони тримались на ній впевнено.
Їхали не швидко, я намагався запам'ятовувати місцевість, сильно хотілось спати. Уже в першій половині кола перекидка та касета забились брудом та залишками рослинності - виникли проблеми з вмиканням передач (у мене це вперше). Після одного кола на нас майже не залишилось сухих місць, а велосипеди були обліплені брудом.
Після оглядання траси ми заїхали на мийку - перекидка знову працювала, але я почав хвилюватись за неї. Вдома у Івана ми намагались просушити мокрі речі на батареях, хоча розуміли, що до гонки вони не висохнуть. Нарешті вдалось поспати кілька годин.
Ввечері перед гонкою одягнув на себе вологі але теплі речі :) Їдемо на старт. (За день ми намотали понад 40км, від вокзалу до дому, потім на трасу, потім з траси і знову до неї).
На старті уже було дуже багато народу, приїхали гонщики з різних міст України, а також делегація з Молдови - 12! чоловік :) Дуже приємно було бачити знайомі обличчя.
І ось довгоочікуваний старт. Першим виривається Назар, за ним Bur та ще один гонщик, я йду четвертим. Перші кілька сот метрів їдемо разом, досить повільно. На першому спуску Назар відривається вперед, гонщики за ним не поспішають, я розумію, що потрібно прискорюватись але немає місця для обгону. Через деякий час таки обходжу тих двох гонщиків і одразу починаю гальмувати сам - ніч, малознайома траса, багато дивлюсь по сторонам щоб не зблудити. Спуски мені дуже подобались, я їх пролітав на шаленій швидкості майже без гальм, вирулюючи між корінням та деревами. Вел трохи носило, але це не дивно на такій трасі, та й падінь було мало. На останньому спуску перед асфальтом мене аж винесло за межі дороги на поле: не впав і виїхав назад не спішуючись. Заодно побачив, що позаду вже нікого не видно, але й попереду теж... Підйоми проходились важко, давалась взнаки втома та недосип. В одному місці я гублю розмітку та з'їжджаю вліво, розвертаюсь та бачу гонщика, що наздогнав мене - це був Бантик :) Далі їдемо разом, не швидко і не повільно, якраз нормально. Фініш першого кола проходжу одразу за ним. Хочеться пити, але не помічаю щоб хтось подавав обіцяний чай (а флягу з собою я не брав, розраховуючи саме на нього).
Друге коло їду за Бантиком, обхожу його на спусках та відриваюсь далеко вперед. До того часу перекидка і касета знову забиваються брудом, нормально вмикаються ззаду лише зірки 1, 5, 6. Починається гра "Підбери комфортну передачу" :) В кінці другого кола мене знову обходить Бантик. Пригадую, що на спусках він був на таким вже й бєшенним :) тому вирішую відпустити його вперед, а сам вгамовую спрагу на фініші (дякую, Поліна :) ).
Третє коло почалось зі спроби наздогнати Бантика. І вже на першому кілометрі траси я зачіпляюсь рулем за гілку в вузенькому проїзді між калюжою та кущами. В результаті пірнаю в калюжу лівою стороною. Встаю, їду далі. Обидві перчатки в грязюці та просковзують по грипшифтам (старі потерті х7). Вмикати передачі стає зовсім весело :) Починаю мерзнути, темперетура близько 0, а я наполовину мокрий. В голову закрадаються дурні думки припинити гонку, бойовий дух падає. Після спусків перед гомілок вкривається кілька сантиметровим шаром бруду, крутити педалі все важче. Але на підйомі ближче до фініша я таки розігрівся, зрозумів, що стояти-чекати буде ще холодніше і вирішив, не зважаючи ні на що, доїхати марафон до кінця :)
Наступні кола були одноманітними: їхав сам; гнався на спусках; тупив на підйомах; обганяв кругових, котрі уступали догору ще за 50 метрів :) (дякую Dgura за фару); деколи зупинявся на фініші щоб перекусити та напитись чаю; періодично то мерзли то зігріваюлись пальці рук та ніг.. На одному зі спусків впав на швидкості, але не боляче. На п'ятому колі мене обійшов також Nestor. На шостому колі я вибрав погану траекторію на одному зі спусків, наїхав на коріння і впав, вдаривши плече. Ліс вкрився дуже густим туманом, фара пробивала його метрів на 5 :)
На першій половині сьомого (останнього) кола сіли акумулятори в фарі. Залишився налобник та ще одна слабша фара. Світили вони уже не так добре, я був змушений зменшити швидкість. На одному зі спусків помічаю, що переднє колесо сильно гуляє зі сторони в сторону. Зупиняюсь, чую: п-шшш-шшш-шш... Невдача, пробите колесо, покришка вже частково розбортувалась та забилась брудом. Міняю камеру, швидко накачую та їду далі. Нащастя, ніхто мене не обійшов. Їду, милуюсь туманом. Ловлю палку в задньому колесі, нащастя без поломок...
Фінішував четвертим.

Подякувати хочу в першу чергу Івану та його мамі, які дали нам притулок, кормили-поїли, терпіли нас, брудних велосипедистів, у себе в квартирі :)
Дякую Поліні за допомогу на фініші.
Дякую організаторам за це чудове дійство! Все було класно, мордування учасників пройшло якнайкраще :)
Дякую Дімі (ursa) за те, що склав компранію в поїздці.
А також всім іншим учасникам цього дійства.

ЗІ: додому ми добирались електричкою, але їхали на Здолбунів (ту, що їде безпосередньо на Луцьк, потрібно було чекати весь день, а приїхали б ми вночі). Зійшли в Дубно і далі своїм ходом до Луцька - біля 60 км.
Ще в електричці я помітив, що знову спустило переднє колесо. Розбортував, оглянув камеру - зірваний сосок. Це під час гонки я поспішав і накачав її зовсім слабо, аби лише можна було їхати. А на асфальті десь пригальмував... Почав оглядати камеру, котру я пробив на трасі. Виявилось, що у неї теж зірваний сосок :) Дійшов до висновку, що його я зірвав після того як сіли акуми в фарі і я почав гальмувати на спусках. На щастя, за четверте місце мені вручили таки ще одну камеру - її я і використав :) Якби не вона, не знаю, як би ми добирались з Дубно до Луцька, бо у Діми запасних камер не було :)

mylove
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення mylove » Сер листопада 24, 2010 2:42 am

Про початок
Звісно гонка – є гонка. У неї є точка старту, є навіть КП і точка фінішу. Насправді це просто дистанція, відрізок відстані, а точніше коло, яке треба проїхати в заданий час. При чому, бажано це зробити швидше і більше ніж твої опоненти. Задача досить чітка і проста. Але, як казав пан Брайан Лопес, найважливіше відповісти самому собі на запитання «Нащо я це роблю?». І відповісти на нього треба до гонки, а не під час змаганок. До гонки я відповів на нього приблизно так: «Підтримати сам захід і підтримати Марту». Виконання одного мабуть означало і виконання другого, навпаки теж працювало )

Хоча після Боярки я пообіцяв собі і іншим цього сезону більше не ганятись, саме дівчина змогла знайти витончену і вчасну провокацію, щоб знову розбудити спортивну злість. І добре, що вчасно, бо мені залишився рівно місяць на підготовку від того моменту. Робота почалась )) Після Вульок я чітко уявляв яку гуму хочу, налаштування підвіски, як тренуватись і до чого готуватись. Крім того, за тиждень до гонки мені влаштували чудовий показ траси, після якого бажання помеднесити збільшилось щонайменше вдвічі! За місяць підготовки вдалося трохи підкачати руки і плечі, набрати десь два кіло ваги, зробити пару-трійку непоганих виїздів до 150 км, хоча б частково повернути собі гоночну форму і настрій.
Єдине що хвилювало найбільше – це відсутність досвіду марафонів-соло 6 годин. Як виявилось пізніше, саме через відсутність такого досвіду я і наробив тактичних помилок. І взагалі була безліч всяких різних думок. Може це розслаблений неспортивний режим останніх місяців, може це бажання якраз позбутись тих думок, але я вирішив що виїжджати на трасу варто лише з холодною головою.

В суботу зранку прикатали, дорозмітили, поїхали додому спати і хавати макарони. Дощ перестав падати взагалі, декілька разів навіть вилізло сонце!!!! Почався вже чисто святковий гоночний настрій. Передстартовий мандраж мені пощастило забути на вокзалі ще в Києві )) Взуваємо Марті правильну гуму, вправляємо переклюку мізки, підключаємо світло, катимо на старт. Десь в середині мене прокидається азарт і спортивна злість. Починаю копати ногами землю, стискати дужче зуби. Як заведено, на стартовій галявині, ведуть розмови про карбоснеки і задні перекидки з бахілами. Намагаюсь не приймати в них участь а зберігати концентрацію на тому, що буде ))

Про трасу
Знайомство з нею почалось ще з Вульок в травні. Тоді маршрут викликав у мене купу позитивних, справжніх, невідчуваних до того емоцій. Хоча на самій гонці навесні я падав дуже багато і в самому кінці заробив травму, яку ледь-ледь залікував до Боярки.. але не будемо про сумне )) Коли Марта мені розповідала в усній формі що то планується і що там буде частина з Вульок – мені вже захотілось погянтись там.
Тому після показу за тиждень до гонки я облизнувся і сказав „Мням”. В мені завели пружину, яку належало відпустити в потрібний час в потрібному місці.

Старт
Якось трохи все затягнулось з реєстрацією, тому старт особисто для мене був злегка несподіваним. Але встиг включити фару і застібнути один контакт і тут „Старт”!! У мене в голові одразу внутрішній голос „Бігти!”. Бігти! бігтиии!!! підриваюсь і біжу з велом вздовж сінглтреку на якому вже встигла сформуватись пробка з їздунів. хтось їде, хтось намагається обігнати, хтось вже нікуди не їде )) я біжу. так пробіг метрів 70. перед першим спуском застрибую прям з ходу і понеслась!! спускаюсь, встаю на ноги і до глиняної дороги догрібаю якийсь ланцюжок з кмітливих і завзятих. але на тому траверсі після дороги хтось перевіряє грунт на міцність і знову пробка. на цей раз всі стоять )) я знову біжу. пробігаю ямку і до спуску наліво знову в сідлі і знову кручу. в середині звучить „Вперед!!” УРАА! починається моя улюблена гра в „справа/зліва”.
Як виявилось, попередні прикатки не пройшли дарма і я качу досить впевнено. тут корінець зліва, а тут ямка попереду, тут підняти колесо, тут шатун вверх, тут траверс під листям, тут 2-2, тут буде калюжа, опа-опа, наздоганяю ще когось. з усіх учасників мало кого знаю, тому не сиджу ні в кого на колесі. якщо темп не підходить – шукаю зручне місце і обганяю. Майже всі пропускають дуже чемно і втрачають самі при цьому конкретно швидкість. Намагаюсь попереджати голосно і чітко про обгони. але!!!! купа людей їде з плеєрами і, вочевидь, музика у них грає досить голосно. з одним таким трапляється контакт ліктями при обгоні. я все ж виборов собі траекторію, а от хлопчина кажись вийшов з кабіни. сподіваюсь без серйозних наслідків.

Гонко
Деякі калюжі пробігаю, застрибую в сідло, встаю на ноги, їду до КП, пікаю! Мабуть до старту я сильно замерз, бо напхав на себе купу зайвої одежі і після першого кола у мене був конкретний перегрів в машинному відділенні. Довелось злазити з байка після першого кола і роздягатись. Поки лазив по рюкзаку мене наздогнали кмітливі і завзяті. Кинувся знову доганяти. і тут бачу, що мені подають ровер!! Вау!! оце сервіс! дякую! застрибую, включаюсь, понеслось!
на другому вже всі розсіялись, на трасі значно вільніше, включаю фару в середній режим, починаю крутити з надією догрести лідерів. адже на старт/фініші мені крикнули, що я п’ятий чи шостий. коли роздягався, то страшенно протупив і залишив в жилетці тюбик карбоснеку (( а так хотілось щось зжерти. ну нічьо, от вже той афігенний сінглтрек перед фінішем і тут в кущах помічаю червоне світло, напрямлене на мене. в голові одразу: „автофокус, млять”. чую: „Знімаю!!!” баабббахххх!! піймав!! ббрррр.. оце круто! нарахував дві парасольки і трьох-чотирьох зайців.

це друге-третє-четверте коло файно рубились з двома хлопчинами. в черговий раз обертаюсь в кінці того підйому після другого асфальту і майже їх не бачу. кажу собі: „треба відриватись, давай вперед”. зістрибую з вела, пробігаю той вертольот (за всю гонку заїхав його лише два рази), застрибую назад, ставлю передачу „в натяжечку” і починаю додавати.

коли вранці катались і розмічали трасу сама розмітка мені не дуже сподобалась, гадав, що її не буде вистачати. під час гонки, особливо кола після третього, сама траса починає мене неймовірно перти. я просто їду по ній і тащюсь, ловлю свій кайф. від того, що знову відчуваю це, що знову змагаюсь, що виходить все те, що замислив, відчуваю силу в ногах, бадьорість духу, прусь від того, що траса змінюється з кожним колом: почали з’являтись нові стежини в об’їзд важких ділянок, дякі калюжі всі виплескали на листя довкола і на люмінь лісапедів, в дяких місцях з’явились траверси, яких раніше не було. мабуть чи не вперше я так перся від багнюки, яка липла, літала, хрустіла на зубах, чвака під ногами і колесами.
крім того, ловлю кайф від гуми. вибір, як на мене, абсолютно правильний: зпереду Рон 2,1, ззаду – Нік 1,8, накачаний поміцніше. Рон тримає, Нік – гребе, все як і замислювалось. їду і молюсь всім велосипедним богам, щоб Марті було так само круто, бо у неї такий жеш набір гуми.
світло!! олололо! світло просто валить нещадно! за це окрема подяка Максу Сірику і Максу Мюллеру! їхні фари і акуми були неперевершені. я все бачив як вдень, а райдери попереду злазили з велів метрів за 60-70, якщо включав дальнє світло ))) навіть за 600 кілометрів від дому я відчував підтримку друзів!

на п’ятому колі починає з’являтись відчуття втоми. їду абсолютно сам, розслабляюсь. досить сильно падаю на якомусь траверсі, починає боліти ліве зап’ястя... рррр!!!
тут на апхілі помічяю Марту попереду. нарешті зустрілись ))) встаю на ноги, доганяю. поспівали трохи пісень. але треба їхати далі.. додаю в швидкості.
приїжджаю на старт, роблю короткий піт-стоп, розумію, що треба було б поміняти акуми. але ліву перчатку не можу зняти.. прошу Поллі допомогти. на щастя, вона знаходила час на допомогу багатьом гонщикам. для мене час теж знайшла. дякую!!
міняємо акуми, запрвляємось печеньками і бананами. мені кажуть що до закриття фінішу ще година. тобто теоретично я ще встигаю на два кола. Чайка питає: „ти що, збираєшся їхати??”. – Ога, збираюсь )) застрибую на вел і егегегей, вперед!
шосте коло.. після першого асфальту починає відчутно накривати втома. перед першим КП ловлю якусь палку в задній переклюк, зупиняюсь, лагоджу все це неподобство і тут в світло мого налобника вперше за всю гонку попадає мій вел.. )) омг!! це мій вел?? що ви з ним зробили?? це гербарій якийсь, набір флори і фауни, замочений в „рассол”. в голові промайнула думка: „і як воно все досі працює?”. а ще й як працює!! за всю гонку ніяких проблем з трансмісією, гальмами чи підвіскою не мав. про вел взагалі не думав.
доїжджаю шосте коло, ледь не гублюсь в хмарках туману. пікаю на КП. 10 хв до закриття фінішу.. ффуууххх. сиджу, хаваю печеньки. проїжджає Назар на своє восьме коло.. хтось місцевий підколює мене: „не їсти треба, а їхати. як нормальні люди роблять”. „хмм.. нормальні?” – думаю я. вдягаюсь потепліше, сідаю на вел і їду хавати туман.

Фініш
на цьому колі.. до мене в голову починають лізти думки. всякі різні, яким не місце під час гонки в голові. в черговий раз задаю собі запитання „нащо я це роблю?”. не допомагає.. швидкість непристойно сильно падає. починаю замерзати, ліва рука на кожному спуску передає привіти. туман не дає розганятись достатньо швидко.

тут бачу попереду маячок! уа!! круто! я ж досі чітко не знав який я їду. а раптом це третій? починаю прискорюватись, наче доганяю!! тут – опа! а маячка немає! як це немає?? щойно ж був! тьфу, глюки чи шо? їду.. намагаюсь заспокоїти дихання. після чергового повороту знову бачу той маяк. ну шо за? знаходжу в собі сили, встаю на ноги, доганяю. і знову воно! маяка немає! десь глибоко з пам’яті випливає картинка з Дніпрвських Круч в12, де вночі я зустрів Сандера на н-нному колі його переможного соло. пригадую що він мені тоді казав.. точніше не мені, а тому ж маячку, який тут втікає від мене. пробирає на сміх. але, як би це не було дивно, на якійсь ділянці ближче до фінішу я все ж доганяю райдера. хлопчина відверто з траекторії на моїх очах повертає кудись не туди. я йому кричу, що він не туди їде. у відповідь щось типу: „та все нормально, я просто відпочити”.. ну, думаю, теж маячок ловить.

фотографів вже немає, в останній раз пробігаю ту калюжу і нарешті їду на фініш!!! ураа!! підходить Марта, починає щось запитувати. ловлю себе на думці, що не можу їй відповісти. не можу, не тому що немаю сил чи не чую. я просто не розумію слів. просто бачу картинки перед очима і якісь звуки. вона намагається відігріти мене чаєм, підвести поближче до вогнища. трохи подіяло.. підходжу до суддів. виявляється я п’ятий.

Про помилки
1. Психологічна підготовка. Недоборовся до кінця. на фініші програв четвертому місцю аж 34 секунди! звісно, розклади можуть бути різні і пані Вдача розставляє все на місця, але боротись треба до самого кінця як би там не було! я здався ще на початку останнього кола. тому воно й вийшло у мене цілу годину. незачьот.
2. тактика. після кожного кола робив короткі піт-стопи. хвилини 3-4.. мабуть разом це все набігло на півгодини чи навіть більше. це вже брак досвіду таких марафонів. не можна робити такі зупинки. особливо коли фізичні кондиції і техніка дозволяє цього не робити.
3. одяг. на першому колі через велику купу одягу сильно перегрівся і намок. потім, хоч і скинув всі ті лахи, мокра футболка постійно заважала – занадто сильно замерзав на спусках.

Критика оргам
1. в деяких місцях все ж варто вішати світловідбиваючу стрічку. хоч маленькі клаптики. спочатку я не погодився з фразою, що розмітки не має бути багато. зараз, після гонки, я розумію, що все там було класно. але пара кусків плівки не завадила б.
2. по жорсткіше можна було б ставитись до людей, які приїжджають без попередньої реєстрації. якщо народ не розуміє важливість такої дії і лінується зайти на сайт, натиснути три кнопки – мабуть треба застосовувати додаткові методи виховання.
3. на інструктажі про КП і ліхтарики мабуть варто пояснювати ще „про плеєри”. навушник має бути один і музика має не заважати слухати людей довокла. у нас на шосе за плеєр в групі можна дістати насосом по спині.
4. банани, печиво і чай з’явились десь к третьому колу, якщо не помиляюсь. насправді дуже хотілось все це бачити з самого початку.

Враження
Але це була незабутня ніч! надзвичайний меднесс з купою емоцій. зараз середа і за вікном падає дощ. я вже втретє пропускаю крізь себе спогади та враження. Дуже хочеться ще! Хочеться прийняти в цьому участь, погянтись, допомогти в організації чи побігати зі спалахом і шириком по трасі. Хочеться віддати частину себе на радість учасників і вболівальників.

До речі, вболівальників. Таку кількість я вперше в житті бачу вночі. це дуже важливо для розвитку справи і для ідеї. Всі ті люди, які не полінувались вночі прийти в вогкий і холодний ліс поплескати в долоні – ви молодці! Ви зробили гарну і важливу справу! крім того, окрема подяка тим, хто допомагав і годував на пітстопах: Поллі, Іван, Тарас.
подяка фотографам за це дійство зі спалахами. надзвичайно приємно знайходити себе і друзів на якісних фото. заради таких фотографій можна і потерпіти 1/100 секунди )
дякую організаторам (шкода не всіх вас знаю особисто) за витрачений час, за те тепло і запал, який ви передали і втілили в свою гонку.
сподіваюсь ви відчули важливість заходу, адже зібрали значну аудиторію різних райдерів не тільки з України. особливо зверніть увагу на вислови типу: „хотів поїхати ще 2008/2009, але вдалось лише зараз”.

і, звісно, людині, без якої великий шмат моєї свідомості так би і залишився сліпим навіть з найкращим світлом в темряві. дякую, Марто, за те що знайшла і підпалила гніт, надихнула, створила, досягла і перемогла! ти знаєш чого хочеш і це викликає повагу і захоплення!

ще поганяємось, ога ))
Зображення
Востаннє редагувалось Сер листопада 24, 2010 11:09 am користувачем mylove, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість