Результати, фото, враження NM-2010

нічне вар'ятство
spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Результати, фото, враження NM-2010

Повідомлення spirit » Нед листопада 21, 2010 11:02 am

https://spreadsheets.google.com/pub?key ... utput=html

Якщо у когось є якісь зауваження, присилайте поки не виклав результати на байкпорталі.

:!: :!: :!:
Увага
:!: :!: :!:

В неділю зранку, під час зняття КП, підібрав біля нього спортивні штани.
Признавайтесь. Кому стало гаряче на дистанції :?:
Якщо на протязі тижня власник не відгукнеться, штани будуть використані за призеначенням (для витирання велосипеда) :)
Востаннє редагувалось Пон листопада 22, 2010 9:05 am користувачем spirit, всього редагувалось 1 раз.
Вовка ноги годують

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Нед листопада 21, 2010 11:55 am

Оперативно :lol:
Інші думки викладу згодом... :D

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Нед листопада 21, 2010 2:56 pm

Багато писати не буду , але всеодно пару слів…

Чи поїду НМ я навіть і не сумнівався, але цього року змагання були дуже масовими і на мою думку зібрали більше учасників з інших міст України, ніж самих ”львівських” , що з одної сторони радує, а з другої насторожує, але то таке, бо хочу описати свої відчуття під час самого марафону.

Старт і всі рванули , оскільки я пару днів перед гонкою не був на трасі, то саме покриття траси мене почало хвилювати ще з самого початку, траса була вже доволі розкатана, але це мені аж ніяк не завадало вирватись вперед , і використовуючи свою перевагу (знаючи трасу), їду спуск бачу Паспорта наплечник, оп ”спалах” і три секунди бачу як по лісі бігають ”зайчики”, взагалі перший круг проїхав всюди , швидко і ”чисто”

На середині другого почав вже доганяти ”свтлячків” спереду, і почав бігати , бо вже були місця, де було швидше вибігти , ніж виїхати і було одне падіння. Третє, четверте, п’яте їхалось легко і спокійно, обганяв народ прямо ”пачками”, на шостому почав відчувати втому, але в порівнянні з попередніми роками їхалось всеодно легко, на сьомому і восьмому колі почався туман, і коли ще й світив ясно місяць, то виглядало дуже гарно.

Потім було відпоювання чаєм, нагородження , довга дорога додому, душ, і така приємна і корисна річ, як сон…

Дуже дякую всім хто допомагав мені на трасі, вболівав, і з ким я катався і змагався в цьому марафоні в ночі.

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення _BuR_ » Нед листопада 21, 2010 6:13 pm

Цього разу не запізнився, не переплутав день змагань))).
Часто чую запитання чого не їду ту гонку чи іншу, чому мало приймаю участь, якщо їхати то не для кількості, а на результат.
Не зовсім задоволений, але якщо брати до уваги таку кількість учасників то...хоча на це теж не варто дивитись. Є на кого рівнятись) і відповідно тренуватись.
Все склалось досить не зле, враховуючи мою вдачу вчудити щось на старті(першому колі), самоконтроль і самонастрій зіграли своє.
Що найбільше хвилювало це стартова позиція і шикування, як виявилось, яку собі вибрав так і поїхав.
Потішив київський змагун який на старті поїхав не в ту сторону, метушня позаду, загалом в пятірці, вже на першому спуску займаю другу позицію, (через знання траси) та трохи завеликий темп як для першого, скидаю...Перше коло замикаю пятірку....
А далі 6 кіл, бомбезний туман, підступний місяць, який не давав розслабитись, думав дістають позаду... купа болота, на бананах, в чаях, в кишенях, на батончику))).
Цього разу випробував суміш меду з потертими горіхами, наталований в тюбик від зубної пасти, ефект ще той, здавалось мед проникав у кров одразу з язика і крізь зуби. Мінімум затрат на засвоєння.
Ну і з одягом теж не прогадав, термік + легка літня майка.

Порадувала група підтримки, уривки фраз, кавалки обличчь, стукіт черпака))), дякую Юркові, знає моменти) коли і що треба, молдавським друзям теж подяка, ця ложка гречки))) і все в шаленому темпі.
Дякую учасникам, що пропускали, ну і вибачайте ті з ким були якісь непорозуміння,
В якості пропозиції що до організації, (не знаю чи таке велось) але можливо хоча б на стартовій галявині варто писати хто і коли заїхав, так як мозок направлений тільки на круттіння і кермо, не памятаєш чи відмітився на кп, чи ні.
Ну і розкладений намет обабіч траси збивав з курсу.
Окрема подяка Росс М за знайдений загублений чіп.
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Нед листопада 21, 2010 7:09 pm

Змагання вдалися!
Вітання всім учасникам.
Назар- молодець, він дійсно дуже скромний лідер. Не тільки фізично, а й морально, він чітко вирізнявся від решти учасників.

Доповзли до фінішу всі :)
Зображення

Декілька фото :http://picasaweb.google.com/maxtyrskyy/NM2010#

Mar'yana
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Mar'yana » Нед листопада 21, 2010 11:36 pm

можна сміливо вітати усіх: учасників, вболівальників та організаторів. змагання відбулись на славу :) маю кілька фото http://picasaweb.google.com/marsik8/Nig ... 7140014274 могло би бути і побільше але батарея фотіка підступно підвела

АлекSay
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення АлекSay » Нед листопада 21, 2010 11:42 pm

вперше побував на веловар'яцтві - в ролі "чувака з камерою" :D . приємно потішили погода, учаснєги та їх група підтримки, Любко і його смачнюща гречка, Філін з яким ми займались фотополюванням на велолосів та багато інших.

признаючсь чесно- фоткав вперше в таких умовах. думав що після першого спалаху отримаю як мінімум мат-перемат в свою сторону .... але натомість регулярно чув ввічливе "Спасібо!)"
кілька фот
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення

і дещо більше тут

з нетерпінням чекаю на фотошедеври цього хлопаки
Зображення

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Пон листопада 22, 2010 3:17 am

класні фото!

spirit
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення spirit » Пон листопада 22, 2010 8:59 am

АлекSay писав: ... думав що після першого спалаху отримаю як мінімум мат-перемат в свою сторону ....
Це просто т ому, шо я не потрапляв під спалах, а то б ти почув .... :)
Вовка ноги годують

filin
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення filin » Пон листопада 22, 2010 11:46 am

оце було файно.

Ми виступали в ролі фотографів і мені дуже сподобалося)
Дякую Алексу якби не він і його глінтвейн фотографії були б ніякі

Злив дома на комп. сьогодні завтра конвертую і заллю в мережу.

Чортихання Спіріта чув і навіть в свою сторону. Вибачте - "неопитний". Були проблеми з роботою електроніки спочатку. але потім всьо полагодили.

Дух перегонів був крутий. Вечірка на цілу ніч =) Гарні люди і брудні ровери, купи болота і така велика студія для фотографування як ліс, шо ше треба ))

дякую всім за це свято

ursa
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення ursa » Пон листопада 22, 2010 1:08 pm

Ó ïðîòîêîë³:
10. Êîñò³â Ïåòðî M 05:29:21 гâíå

гâíåíüñêà äåëåãàö³ÿ êàæå, ùî òî íå ¿õí³é :) Ìîæëèâî, ïîìèëêà?
Keep smiling! :) Keep racing!

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Пон листопада 22, 2010 1:24 pm

Погода

Кожного року щось нове — то сніг, то мороз. З вибором дати вирішили не затягувати до грудня, але хотіли упустити сезон львівських мусонів- ніхто не знав, що бабине літо затягнеться. Цього разу очікували дощу, але під час гонки на голову нічого не капало, зате за 3 дні дощопаду на трасі утворився рівномірної консистенції шар майже лікувальної грязюки — Вона хоч і не налипала важкими гронами, але швидкість “з”їдала” порядно.

Техніка+ комплектація.

Ща раз зрозуміла, що від вибору резини залежить 50% якщо не успіху, то комфортності і безпеки на трасі. Покриття на Вульках дуже специфічне (шар листя+суглинок+кусок дернового грунту+ вічна вологість) і для мене завжди було суцільною мукою вигрібати в тамтешній грунтах. Майже соломонове рішення: ширший рокет рон спереду+ вужчий нобі нік ззаду = нові для мене відчуття стійкості в коліях і контрнахилах і повна керованість на спусках. За весь гонки жодних нервово- судомних рухів і , як наслідок, 0 падінь, 2 рази послизнулася на перших колах.
З точки зору здорового глузду, не варто їхати на 6 годинний марафон, якщо є підозра, що хоча б одна деталька у велосипеді може підвести чи не витримати. Бо вона обов”язково підведе чи не витримає у найвідповідальніший момент. Тому, порушивши правило не ставити перед відповідальною гонкою чужорідне неперевірене залізо, півдня перевірявся-настроювався інший переклюк. Ніби не працював, але я дала йому час одуматися:) (апд. аж ніяк не комплексую з приводу відсутності ряду власного “топового” обладнання- процес апгрейду ніколи не має кінця). З іншого боку, якого б класу трансмісія не стояла, всеодно за таких погодньо-бойових умов рано чи пізно будь-який діор стане працювати як звичайне рядове алівіо. В мене теж позичений діор не закидав вище 1-4 задню й інколи не скидав на 1 передню зірки — але в основному працювало, як годинник, а коли не працювало, терпілось. Хто не їздив на орльонку(алівіо) не знає ціни карбоновому підвісу(діору) - обладнання вищого класу потребує дбайливого ставлення і , звісно, краще працює в екстремальних умовах, але аж ніяк не є запорукою 100% успіху.
Вилка теж заснула мертвим сном, в результаті чого найгорбистіша передфінішна ділянка проходилася “мучітєльно” довго і відбивала всю впевненість щодо бажання їхати наступне коло. Приходилося розминати затерплі руки, шию, плечі, ключицю на ходу, проводжаючи поглядом спини на підвісах з фоксами.

Траса

Довга, нудна і гівниста. Ненавиджу. Цікаво було себе випробувати- від часу останнього НМ один -єдиний раз проїхала 2 кола підряд, більше не хотілося.
Стосовно розмітки. Фактор 1: завжди є люди, які бачать її вперше вночі, Фактор 2: ділянку в селі і між будинками фізично, крім шлагбауму, важко чимось розмітити,всеодно є 3-4 місця, де завжди блудять; Фактор 3: туман+ дощ+ погане світло — не поможе ніяке маркування, Фактор 4: ліс має залишатися лісом, а не коридором стрічки довжиною 11 км.[/code]
Востаннє редагувалось Пон листопада 22, 2010 1:29 pm користувачем Hulihanka, всього редагувалось 1 раз.

Rock'n'Roll
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Rock'n'Roll » Пон листопада 22, 2010 1:24 pm

просто нема слів!!!! Фото чудові. На обличчях учасників радість (і болото)... Надіюсь наступного року все-таки вдасться приєднатись.
Ви отримуєте від життя те, що вкладаєте в нього

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Пон листопада 22, 2010 1:47 pm

Результати

Питання : “шо я тут роблю” і “зачєм” не виникало. Їхали майже пліч-о-пліч перше коло з Тертієнко Катею і Гарькавою Оленою, дівчата відразу рванули лісом, потрохи почали доганяти розслаблені хвости чоловічого заїзду. Пропустила київських гостей вперед, бо Катіне світло рубало ,як прожектор, в мою спину,відкидуючи тінь, але трималася постійно поруч, на випадок блуду. Після першої половини кола розпрощалися з дівчатами, як виявилося, до фінішу.
І хоч мені більше до смаку спринти - і я досі дивуюся, як ми змогли, отримуючи задоволення, відпахати 28 годин і 200 км на Gorgany race, де треба було і вел носити і на гори бігати. Зовсім інший тип навантаження - марафони, як на мене, дозволяють збільшити ресурс і витривалість організму, якщо навантаження давати рівномірно і поступово(чим ми,звісно, не страждаємо).
Час пролетів неймовірно швидко — і такі довгі, здавалося, 6 годин закінчилися з результатом в п”ять кіл за 5 годин і 20хв. Не фонтан,мета була проїхати 6 кіл, роблячи підстоп кожних 2 кола на поповнення енергетичних запасів організму і зміну батарейок. Їсти не моглося, батарейки не сідали. Світло було кращим, ніж минулого року(налобник+супралед), але недостатнім(відчувала невпевненість).
Атмосфера на стартовій заряджала і, виїхавши на наступне коло, вже тішив себе думкою про повернення.В ажливо було крутити максимально спокійно, без відчуття головокружіння чи булькання в бронхах(як наслідок незалікованої застуди 2 дні перед тим). В кінці четвертого кола відчуваю втому, мрію розігнути спину і злізти на землю хоча б на кілька хвилин, заливаю обпікаюче гарячий чай, і тут Люда каже: “до закриття старту година”. Нема ради — вперед і з піснею. Ще десь у фантазіях прилітала думка встигнути на 6те коло, але себе не обманеш — на другій половині кола починаю потрохи видихатися(як змусити себе їсти?!), тепм падає, в розкатаному болоті стає все важче і важче шукати правильні траєктрії, ліс пустіє, нікого нема, нема мотивації — ніхто не доганяє, нікого не доганяю, втрачаю відчуття часу...і тут на землю падає такий туман, що кілька кілометрів приходиться їхати “по приборам”, видно 5 метрів перед колесом, всеодно, що із заплющеними очима. Я вже починаю губити(сь) в поворотах, розумію, що не встигаю до закриття, і останніх два кілометри, вже так слабо відчуваючи руки-плечі, просто докатую в звичайному темпі. Амністія!
Дякую Спіріту за оперативне зчитування і підбиття підсумків.

Відчуття
...від того моменту, коли перестав діяти адреналін, пройшло чимало часу. Підбиття підсумків, оголошення результатів, нагородження преможців, збори і тд. Поки їхала, тримала в голові цілу купу слів, які треба було сказати, подяк, які хотілося висловити. Доїхала- всі розгубила. Коли зупинилася, все закінчилося, раптом приходить вона — втома, яку важко переборювати, холод, з яким неможливо боротися. Приходить відчуття розслабленості і апатії, яке огортає пеленою. Слова плутаються, думки розбігаються. Все треба робити чітко, швидко і узгоджено — починають брати ранкові приморозки, німіють мокрі руки- ноги, скоро світанок.

Подяка
Що творилося в лісі за годину до старту!!! З німого і темного він ніби почав оживати, наповнюватися голосами, а скільки знайомих і давно не бачених обличь! Ну де б ми ще зустрілися?;)

Не знаю, як був настрій на стартовій під час гонки-провела там надто мало часу, але, сподіваюся, кожен міг зігрітися, відпочити, отримати допомогу. В мене просто немає слів, і не вистачить, що подякувати поіменно всім, хто витрачав свій час, сили, натхнення, хто працював, підтримував і надихав, відпоював чаєм, годував, міняв одяг, батарейки, просто був поруч...

Кожен з вас, хто приїхав ,фотографував, допомагав, підтримував, ганявся так чи інакше заявив про свою Небайдужість.
Ніколи не можна сказати з впевненістю “наступного року...” - наступного може не бути. Прошу не сприймати це за песимізм, але, якщо робиш щось — роби, ніби не маєш права на помилку або наступного разу не буде.(Якшо мене не буде, ви ж самі зможете, правда? :roll: ) Ми робили це з натхненням, повністю викладаючись, віддаючи цьому кожну вільну хвилину, заряджаючи один одного — ніхто не казав, що буде легко, і я зовсім не шкодую за часом, витраченим на НМ, замість заробляння грошей/написанням диплому/просуванням кар”єри і тд. Дякую людям, яким це залишається потрібним, не зважаючи на ніщо.

АлекSay
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення АлекSay » Пон листопада 22, 2010 2:54 pm

залив ВСІ фотки, можете качнути з 1600px по довгій стороні

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість