Брюховичі 08 успішно відбулисі

Велоперегони
JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Вів вересня 09, 2008 6:46 pm

Ну шо спробую якогось звіта наклепати для нащадків.
Право брати участь в гонці дісталося мені в нелегкій боротьбі з дівчиною, в якою у суботу в Тернополі одружувався брат. В результаті компромісу було вирішено, що я покингу гулянку в годинці так 2 і поїду у Львів. Одним словом приїхав о 5 ранку додому, завалився спати, а коли прокинувся, в голові крутилася думка "ну його нафік ту гонку, я ж до старту не доїду" :)
В темпі змотався в магазин по моршинську, по дорозі на брюховичі встиг посваритися з персоналом крамниці, яким не сподобалося, що я з ровером зайшов, видно їх добряче дістали перед тим.
Поки доїхав до старту самопочуття явно покращилося, принаймні сон як рукою зняло. Зразу ж побіг на реєстрацію, отримав як і на Вульках 48 номер і за відсутності стяжок 2 гламурних зелених шнурочки :)
На старті зайняв 2 ряд,одразу ж за Алексом і Сейлором. Стартуєм, рву зразу ж за Алексом, швидкість явно завелика, а тут ще й на 2 повороті з криком "зліва" пролітають Розен з Паспортом, ну блін думаю приїхали, тримаюся в першій пятірці, але розумію, що з таким темпом коло буде явно біля 15,50-16 хв. Ну його фтопку, згорю. Скидаю темп, десь на середині кола обходить майбутній переможець, кричу йому, шо темп, блін, не дитячий він погоджується і пропонує падати на колесо)). Варто сказати, що одного разу мені вже довелося проїхати коло з п. Олегом, тому пропозицію ігнорую, намагаюся нащупати свою швидкість, ше й як на зло не взяв з собою пульсомір.
Одним словом обходять мене як останнього клоуна мало шо не всі, але досвід Вульок підказує, що не всі хто першими рвуть потім доїжджають. Десь на середині довгого тягуна обходить Толік, падаю йому на хвіст, про що потім жалію, на спуску трохи мушу підгальмовувати, замість того щоб маслати на повну, на торчок виїжджаємо надто повільно, вирішую зразу ж на наступному підйомі його обходити. На спуску трошки відпускаю і зразу ж жарю на 3 зірці, Толік досить повільно заходить на підйом, а я своїми кривими руками замість того шоб вирулити, починаю ще переключатись і не встигаю зманеврувати чіпляю його заднє колесо і лечу в кущі. Стрибаю на байк, а він не їде, ланцюг курва то був на третій, переклюк я скинув на другу, від удару його взагалі на першу скинуло, кортоше зажувало дай боже, обходить мене ше десь чоловік сім, ланцюг стає на місце, трачу на тому десь більше хвилини і розумію, що про трійку можна забути взагалі, хоча б вдесятку попасти. В результаті приймаю рішення їхати собі в кайф і насолоджуватися природою, на кожному колі накатую "лосів" які здохли після першого ударного кола, в середньому коло виходить бл 18 хв. Бачу Сергія (Sera) який порвав ланцюг, шкода блін, міг би хороше місце зайняти.
На першому Кп мені весь час на запитання про відрив кажуть, що до інших мені далеко (хіба 2 хвилигни то далеко?), в результаті взагалі крутіння втрачає всякий сенс, тому темп і надалі лишається тренувальний, жартую з фотографами і операторами, просто насолоджуюся їздою, мабуть то і є кантрі в чистому вигляді, коли не думаєш про секунди.
На четвертому крузі умудрився повеселити публіку на фініші. Всі знають, що внизу перед поворотом лежав добрячий шар піску, я розуміючи, що з затиснутим заднім гальмом не зовсім вписуюся у поворот, хапаю здуру передній і колесо моментально вспахує грунт, а я красиво лечу оверруль, курва хапає судома ногу, добре хоч мені втемпі підняли з землі байк і я поїхав далі, ще 30-40 секунд пропали даремно.
На останньому КП Оріслав кричить, що я приблизно 6, ну думаю, непогано з повної задниці доверху добрався, на останньому підйомі бачу чиюсь спину, жарю обганяю, виявляється круговий, прикро. В результаті приїхав 7 , хоча якби не ті 2 падіння, думаю ми би ше порубалися на фініші за 4-6 місця. Після фінішу навіть не було втоми, суцільний позитив.
Хочу подякувати, в першу чергу організаторам, особливо п. Мирону, всім учасникам, особливий решпект Розену, який їхав в темпі лідерів, і якшо чесно мав би вигравати перше місце, а то прийшли спортсмени і усіх пірвали ))). Дякую всім хто пропускав, вибачаюся перд Толіком за інцидент на першому колі і перед рештою за нецензурні висловлювання допоки ставив на місце ланцюг.
Коли наступна гонка? :D

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Вів вересня 09, 2008 6:52 pm

JeD писав:Коли наступна гонка? :D

20 вересня :lol:

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Вів вересня 09, 2008 6:54 pm

luuda писав:to sailor
Вдалося знайти сумочку?

угу, довелося майже всю трасу прочесати 8) Крім сумочки більш нічого не знаходив :(

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Вів вересня 09, 2008 10:08 pm

:)! там п. Мирон ще велокоп'ютер загубив
цікаво чи траса йому його віддала:)
цікво були такі з ким нічо не трапилось на трасі?
і питаю в котре хто загубив там фару
немає значення якою технікою ти робиш фотки, якщо в тебе не Nikon

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів вересня 09, 2008 10:24 pm

Unforgiven писав:і питаю в котре хто загубив там фару

та добре, віддавай мені, видно то все шо від власника і ровера лишилось)))))))

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Вів вересня 09, 2008 10:37 pm

alex писав:
Unforgiven писав:і питаю в котре хто загубив там фару

та добре, віддавай мені, видно то все шо від власника і ровера лишилось)))))))
:lol: :lol: :lol:

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Вів вересня 09, 2008 11:11 pm

гигигиии!
захтів! якшо вона не твоя ніц не дам :р (*колобок шо показує язика*)
але якшо знайдеться справжній її власник відам з радістю, бо нашо мені чужі речі?!:)

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Вів вересня 09, 2008 11:57 pm

віддай мені в лізинг на 14 вересня:)

RoSeN
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення RoSeN » Сер вересня 10, 2008 12:30 am

Величезне спасибі Мирону за організацію такої події. Також окрема подяка всім участникам за компанію та конкуренцію. Кілька слів та спогадів:
Дебютні для мене КК перегони виявились не набагато легше ніж наприклад марафон у Боярці. Траса розмічена Мироном хоча і являла собою доволі просте коло, але виявилась досить вимогливою до фізичного стану. Здивували юнаки, які проїзжали кола майже по 15 хв., дівчата також викликали повагу, та і ветерани ще ті, насідали на пяти молоді. Спостерігаючи за цим дійством майже не помітив як закликали на старт. Зі старту одразу почав обганяти пачками аби вийти вперед до вузької стежки, добре, що ніхто сильно не сперечався. Перших три кола все йшло добре, задавав темп, коли насідали додавав, хоча весь запас що заробляв на спуску швидко зникав на підйомах перед фінішем. До речі цікаво було в кінці 1-го кола, в останньому повороті коли передне гальмо одразу не спрацювало і я відчайдушно затиснувши заднє ледве вписався в поворот просковзнувши повз наляканих вболівальників. До четвертого кола все йшло спокійно, хіба було шкода бачити Серу з порватим ланцюгом, сподівався на неабияку конкуренцію з його боку. На четвертому колі мене обійшов хлопчина, хотів було сідати йому на колесо, але біль в коліні яка почалась незадовго (давня травма :( ) дала пораду поберегти себе на тих 1,5 кола що залишилось. Т.я. перше місце пішло спати, то різниці між 2-м та 3-м я вже не бічив, тому іншого хлопця я теж відпустив, (хоча трохи шкодую, всеж таки треба було позмагатись) а переслідувачі були неблизько. Ось так і фінішував спокійно та неспішно перед Паспортом (якій ніби не на крок від мене після перегонів в парі на Боярці). Молодці всі хто не припиняючи страждати та терпіти втому завершив таки перегони, також жаль тих хто був зповнений сил та прагнення боротися але його підвела техніка.

P.S. Едине що, на мою думку було б непогано, вручати ще дипломи чи грамоти, особливо тим хто був присутній на нагороджені але до подіума не дотягнувся (4-6 місце). То мабудь єдине мінус, все решта на достойному рівні. Ще раз всім дякую. Побільше таких імпрез.

Мирон
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Мирон » Чет вересня 11, 2008 10:08 am

2 RoSen Едине що, на мою думку було б непогано, вручати ще дипломи чи грамоти, особливо тим хто був присутній на нагороджені але до подіума не дотягнувся (4-6 місце).

Всі призери-(1-6 місце ) отримають паперові сертифікати( грамоти) . (По технічних причинах не вдалось підготувати до закінчення велоперегонів. :roll:
Також всі учасники отримають наліпки на велосипеди чи на щось.. з текстом
крос-кантрі "Брюховичі-08" ( в передстартовій суєті- забув їх на роботі.) :oops:
Тільки проблема де все це вручити - чи на старті " МТБ Бескид " 20.09.08р, чи на Велоралі" Шляхами Розточчя-08 ", а може у ДОМСА ??? :lol:

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Чет вересня 11, 2008 9:56 pm

До Хуліганиська та инших ненажер:)
фари вже нема! успішно віддав її власнику

Unforgiven
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення Unforgiven » Вів жовтня 14, 2008 11:00 pm

Значить таково! я маю змонтований з купи кавалків фільм як ото ми їздили на тих Брюховичах! хто хоче кажіть - запишу!!!!

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів жовтня 14, 2008 11:13 pm

я

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Сер жовтня 15, 2008 1:10 am

ну і я б не проти

luuda