Брюховичі 09 успішно відбулисі

Велоперегони
E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Брюховичі 09 успішно відбулисі

Повідомлення E-one » Пон серпня 03, 2009 12:02 am

Щось тихо в темі… напевно всі виклались на 200% і зараз помалу відходять. Я вже відійшов і навіть маю сили тиснути на клавіші. Отож, звіт.

Змагання для мене це завжди свято, нагода побачити всіх разом, поспілкуватись, викластись на всі 100 в боротьбі і одержати свою дозу адреналіну.

Траса в Брюховичах одна з найкращих, на яких катав: швидка, динамічна, виснажлива. Дуже порадувала суха погода. Чесно кажучи, знов місити болото не було ніякого бажання.

Приїхав на старт, там вже купа народу, вітаюсь, беру номер і ще годину чешу язиком на всякі теми, переважно вело. Але час летить швидко і от ми вже на старті. Цьогорічний старт вирішили зробити на зразок Боярки – забіг на 100 м до велосипедів і вперед. Останній раз стометрівку бігав ще в школі і бігав її фігово, тому чуда не сталось і я прогнозовано добіг майже останнім. Зато який то був старт! Не було стандартних "на старт, увага, марш", було раптове "Марш!". І всі рванули. Хтось ліворуч чуть не влетів в дерево і щоб цього уникнути штовхнув мене в бік, потім була посадка на велосипеди і вперед. Почалась гонка.

Намагався до сінглтрека біля частини обійти якомога більше народу, щоб там не тормозити. Але до сінгла вдалось лише наздогнати основну групу і їхати в хвості за Alex4alexом. Далі на суміжній ділянці Проби Лайт вдалось обійти 3-4 гонщиків і сісти на колесо ShBr2k. Біля першої калюжі на об’їзді ShBr2k заносить заднє колесо і я мало в нього не врізаюсь, падає швидкість, знову розгін. На другій калюжі те саме, тільки тепер я все ж таки в’їхав йому в колесо, але якось обійшлось без падінь. Вирішив вирватись в перед, щоб не повторялась дана ситуація. А попереду був Ulik – мій супутник на всю гонку, з яким точилась безкомпромісна боротьба. Завдяки йому ця гонка для мене пройшла дуже цікаво і захоплююче. Проїхали дачі, а далі халява закінчилась. Тягуча малина, Апекс на КП, знову тягун, найважчий для мене на цій трасі, до спуску доїжджав повністю виснажений. Потім був спуск, Ulik пішов в відрив, але на апхілах я доклав всіх зусиль, щоб не відстати. Мені це вдалось, але ціною потемніння в очах і затіканням в ногах. На останньому апхілі в мене були одна-єдина думка – зійти з траси. Ну його нах, не треба було так рвати на першому колі, треба було краще старт починати і займати вигідну позицію, щоб потім не рвати на обгонах по траві і т.д. і т.п. Але якісь інші почуття заставляли крутити далі, як мінімум ще одне коло. На ньому я вириваюсь поперед Ulikа, але все коло чую його перемикання передач за спиною. Зате вдається наздогнати ще пару людей і обійти. За частиною в лісі на обочині бачу Спіріта і його порваний ланцюг… Дуже шкода, що так вийшло. Мені згадалась травнева Проба Лайт, де в мене в цьому ж місці сталась така ж історія. Але я був вражений тим, що Роман зремонтував свій ланц і все ж таки проїхав всі кола! Ріспект за силу духа!

А Ulik тим часом не спав і все натискав. На спусках перед апхілом на тому гострому повороті він мене знов обходить по внутрішньому радіусу. В боротьбі апхіли пройшли якось швидко, але дихання давало про себе знати. На спуску було якось легше, ніж на попередньому колі, і я вирішив вже не здаватись і продовжити боротьбу до кінця. На фініші третього кола ми наздогнали ще когось, приблизно нашого рівня і проїхали 4-те коло в трійці, сидячи на колесі один в одного. Ulikу вдалось обійти цього райдера до сінгла в малині за дачами. Я ж цю можливість втратив, а потім при будь-яких спробах обійти зправа-зліва, втрачав швидкість і ніяк не міг вирватись вперед. Так ми і фінішували, з розривом в півсекунди і часом 1.04. Ріспект Ulikу за боротьбу і за надання моральних сил, якби не він, я б або зійшов, або заматрасив.

Хочу привітати всіх призерів і учасників і відзначити високий рівень і темп. Якщо і далі буде такий прогрес, то наступна Боярка має бути з призами. Дуже тішить, що майже вся перша десятка показала час, кращий, ніж минулорічний результат за перше місце!

П.с. Надіюсь, люди з фотоапаратами не будуть тягнути з фотками і вікладуть їх по скоріше, так само хочу почитати як їхалось іншим учасникам.
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Пон серпня 03, 2009 1:59 am

Тре писати звіт, бо завтра їду, повернуся в кінці тижня і то вже буде не актуально)))
Цьогорічні Брюховичі до деякої міри виявилися для мене унікальною гонкою, по-перше я жодного разу не впав, по-друге, перед гонкою не було мандражу і я зі спокійною душею спустошив пів холодильника на сніданок, по-третє знаючи час з яким проїжджали трасу наші лосі, вирішив просто поматрасити, тому завдань ніяких перед собою не ставив.
По дорозі на гонку зустрів Романа Філя і ми за розмовою помаленьку подолали тягунок Брюховецьким шосе. Реєструюся, отримую 5 номер, приємно спілкуюся з майбутніми суперниками. Незважаючи на віковий поділ, в нашій групі все таки стартують учасники з інших категорій, тому виявляю бажання стартувати по юнаках))), а Хвві пішов ше дальше і намірився жарити з ледями))). Старт виявився в стилі боярки, бігом, а сокільки я приїхав матрасити то до велосипеда добіг мало шо не останнім. Зразу на старті їду за Алекс4алексом, обходжу його, проходжу розворот і впираюся в низку гонщиків, матрас воно звичайно добре, але ж не такий, кричу шоб добавили темпу, бо так можна до вечора проходити сінглтрек вздовж паркану, десь попереду маячить Лапка Олег, цікаво чи вистачить йому темпу догнати Назара, Росена і решту. Поступово обходжу нарід і на першому тягунку помічаю рейс-н-байківську вело футболку Паспорта, прокидається інстинкт гонщика, забуваю за матрас і починаю жарити, обходжу на другій половині тягуна Толіка, швидкий спуск, торчок, застосовую психологічну атаку і кричу Паспорту, який вже в 10 метрах, шоб накинув передачку, на останньому підйомі обганяю його і Несторора, лечу на спуск, а Паспорт висить ззаду і підганяє, видно теж психологічно атакує))), ну але то в нас традиційне, шось кричати при обгонах, особливо, якщо то зліва і малина поруч;))) Долітаю до спиляних колод, вирішую їхати справа, бо так виглядає коротше, на тому трачу дуже сили, бо маслаю на третій зірці і Лев мене проходить, якийсь час я вишу в нього на колесі, потім відпускаю, а мені на колесо падає Несторор. Так ми їхали два кола разом, для мене це були жахливі кола, сніданок просився на волю, а я уламував його залишатися на місці, була навіть думка зійти, але такі думки треба гнати від себе за будь-яких умов. На 2 колі, я вибрав закруту передачу для торчка і петляючи по ньому зїхав в яму, довелося вибігати і втрачати дорогоцінні секунди, на третьому колі, в цьому місці таки відірвався від переслідувача і попереду замаячила знову спина Паспорта. А незадовго після старту, перед нами появився Марч. Лев з Марчем влаштували особисті розбірки і періодично обганяли один одного, я висів за ними і в один момент Марча занесло в піску і він був змушений злізти з велосипеда. Паспорт цього не бачив і думав що за ним далі женеться Марч. На тягунку вирішую обганяти, що і роблю і ще й вдалося засвітити 15 м відриву. Проїжджаю перший тягун і думаю нашо я обганяв, тут такий вітер, посидів би на колесі, а далі би щось пробував, тут почалася друга частина тягуна довелося підкрутити, бо Паспорт доганяв, спуск, я ніби відірвався ,торчок, за торчком жарю на всі гроші, надіюся, що психологічно важко буде мене доганяти, а сам з жахом думаю як лізти на останній підйом, але збираю волю в кулак тисну далі і вже на останній третині, бачу, що за мною нікого, нарешті можна розслабитися і спокійно докотитися до старту. Приїхав на 5 місці, згідно виданого номера)))
Перш за все, хочу подякувати п. Мирону за організацію гонки. Дякую за суперництво Несторору, Паспорту і Марчу, завжди цікаво ганятися з кимось, а не розділку їхати. Вітаю Росена, який нарешті обігнав всіх, крім спортсменів, хоча думаю на наступний рік йому і то вдастся. Вітаю Полінку з першим місцем, на жаль без конкуренції, але час дуже достойний. І взагалі народ став жарити в нереальному темпі.
І ще декілька слів з приводу організації, як на мене категорії ветеранів і юнаків треба або об*єднувати, або заборонити переходити з категорію в категорію, бо ми (категорія 19-35) рвем зад, результати дуже щільні, а в інших категоріях народ прохолоджується і назбирують вони 3-4 учасника. Або вводити тоді класичний поділ на любителів і не любителів.

hvvi
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення hvvi » Пон серпня 03, 2009 12:37 pm

Така коротка гонка, а такі довгі звіти :) Отже і мої декілька слів.
Щось не фотілося ретельно готуватися до змагань, як, наприклад, до хард, тим паче після Боярки це виглядало, дійсно, просто і без викрутасів. Тому проїхав трасу десь 3 рази і то всего. Хуліганка просила палко відомстити за її матрас і привезти її приз, тобто посісти призове місце (але думаю мона купити камеру і подарувати :))))).
Передгонкойотна підгтовка: Приїхав на старт - мало щось людисьок, але почали злазитисі знайомі і нові йобличчя і це радувало. Веселі слова і підбадьорування. Оцінка матрасних можливостей. От і все :).
Гонка непосредсвено: добігаю ду ровера десь в серединці групи сідаю, хочу вкресатися ду лідерів, але вже на перших порах затятий Спіріт кричить, що фіг мене пропустить, а сам перед коладами йде у вабанк і крутить в піску - обігнав пару чол, а я вперся в Льову. На повороті біля плотика я пригальмовую, сам ненаю чого, і перед носом падає Паспорт, я вчасно гальмую, не розчавляю його і ми мчимося доганяючи основну групу. Потім обганяю пару буйкерів. На підйомі-малині ще кількох, а далі впираюся ненаю в кого в жовтій хвутбілці і ніяк неможу обігнати, зливаю на спуску, і аж на підйомі обганяю його. Виджу білі обриси Марча, ціль поставлена.
На спуску після апхіла набираю швидкості і доганяю Андрія. Зі енд першого кола, далі обганяю Марча - той в спину кричить "давай Вася" мчу. Далі тупо змагався з собою і старався не збавляти швидкості, оскільки жлдного гонщего до 4 кола я так і не узрів, думав, що буду поза 10.
На 4 колі я пучав обганяти кілька людей. але прекрасно розумів, що то вже на коло. І тут, як на зло, почало зводити ногу. Методом народного тику зрозумів, що овно болить тіко коли я тяну педальов, тому всі підйоми я їхав на педалях. Останній апхіл подолав з натугою, і зовидив ще єдного гощега, тому понад силу і здоровий розумі пігнав швидше, і вже на останьому спуску я його наздоганяв, коли пуняв, що то не мій кункурента. Тому фінішував якось просто, як і стартував :). Вражінь особливих нема, майже всю гонку їхав сам. Але успішно перевершив себе, хоча явно є ще куди тянутися. Тому дякую усім причетним ду цьогод дійства людиськам. Усіпхів...
Політ фантазій невичерпний - вперед!!!

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Пон серпня 03, 2009 1:16 pm

Ну і я напишу пару слів про гонку:
Це була найшвидша гонка з усіх моїх гонок ...
Старт був хоч бігом але був доволі швидкий,добіг до свого велосипеда напевно перший і виїхав перший до лежачих дерев я доїхав знову ж таки перший, але чую з-заду такі слова “осторожно”,”давай газу”,обертаючись бачу за собою Rosena , який хотів їхати трохи швидше ,ніж я, не пропускати його не бачу сенсу, навпаки їхати за кимось трохи легше,таки напевно подумав і лідер перегонів,який догнав нас на другому колі і тримався за нами до четвертого,а на середині останього кола обігнав мене , а потім і Rosena , а я залишився трохи позаду споглядаючи на жорстку боротьбу Rosena і лідера гонки, так я залишився на третій позиції , якою я повністю задоволений.
Потім нагородження вібрейками , залишу собі, як памятний приз, і купання на озері до самого вечора ........отже день повністю вдався
Дякую п.Мирону за організацію гонки і придумання технічно — витривалої траси , окрема подяка Rosenу , який вкручував і не давав мені розслаблятись це твоя заслужена перемога....
До наступних стартів!

thefir
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення thefir » Пон серпня 03, 2009 10:51 pm

Якісь фотозвіти будуть, щоб розвіяти чорнобілість рядків кириличних символів? :D

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення _BuR_ » Пон серпня 03, 2009 11:34 pm

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
by westsider та Challenge
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Вів серпня 04, 2009 12:57 pm

Приємно було побачити багато знайомих і нових учасників змагань.
Люди мали досить потужну фототехніку, сподівались на багато якісного фото. А Володя зробив лише кілька фото перед нагородженням.
Зображення

Зображення

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Вів серпня 04, 2009 4:48 pm

Зображення

Голвний суддя
Зображення
Востаннє редагувалось Вів серпня 04, 2009 4:50 pm користувачем luuda, всього редагувалось 1 раз.

March
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення March » Вів серпня 04, 2009 4:49 pm

Невеличке відео старту
http://img190.imageshack.us/i/sdc11464.mp4/

Повернутись до “Брюховичі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість