Брюховичі-2010. Результати велоперегонів

Велоперегони

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Вів липня 20, 2010 2:44 am

Підредаговані результати:

https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... l=en#gid=0

А було надто спекотно, тому після гонки ми(Я і Сергій і Мар'яна і Нестор і Спіріт і Паспорт22) поїхали на ясниський кар'єр. По дорозі асфальтами та брюховицькими манівцями проколовся два рази :lol: Другий раз помітив вже на озері. Скупнувся раз чи два, а поки доїдали апельсини, Спіріт намотував ще сотню-другу вдовж берега :shock:
Отак незчулися, як почалася справжня гроза, за що їй дякували, бо трохи помила від піску наші роверки :roll: Але затягнуло на довше, тому Паспорт22 сказав що сховається під деревом (більше йго не веділи), згодом й Нестор зі Спірітом накивали колесами домів. А я й забув що в мене прокіл того самого колеса, ще поки міняв камеру під підсиленим градом дощем вже й береги були пусті. Поки вертались, колона втікачів на авто негарно нас обдраскувала, не гальмуючи. Але нам вже було пофіг, ми валили по калюжам як крейсери. Сухий асфальт застали вже біля Рясного. Висновок: нема чого пхатися на кар'єр в неділю.
Привіт Фізкультурнику, якого зустріли по дорозі туди, я тебе уздрів! :D

Дякую Мирону, за організацію, Максиму та усім за підбадьорювання на трасі.

Накатуляв за день біля 80км.
Востаннє редагувалось Нед жовтня 03, 2010 10:31 am користувачем sailor, всього редагувалось 1 раз.

luuda
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення luuda » Вів липня 20, 2010 10:40 am

Вітання переможцям.

Шкода, що така низька явка учасників :(

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Сер серпня 11, 2010 5:59 pm

знайшов ше пару фоток на свому апараті: http://picasaweb.google.com/2794300/201 ... ification#

Повернутись до “Брюховичі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість