Вульки- 2010. Враження і коментарі

Lafaiet
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Lafaiet » Нед травня 16, 2010 11:29 am

А я дізналась, що таки зможу поїхати за день до. Приїхала на старт завчасно. ННН спитав чи бачила трасу, кажу ні, то й краще не дивись. Та я поїхала. Стало журливо :) Спитала Хві чи то була дійсно траса для жінок :) Виявилось, так)
Та відступати пізно, я беру номерок, і кажу, що їду для масовки ) Стартанули. Я увімкнула музику , щоб їхалось веселіше) Їхати в натовпі дівчат, яких носило ще гірше, ніж тебе було не так сумно :)
Десь посередині кола обігнала одну, потім другу. Під"їжджаю до фінішу, думаю, якось не прикольно їхати під музику Лілі Ален, зупинилась, ввімкнула ЕйсіДісі))) Їду далі на друге коло. Розслабилась, за мною нікого немає. На сухій ділянці усе болото почало летіти в очі. Зупинилась, почала його звідти діставати) Знову зупинилась перемкнути мелодію) На останньому спуску у мене випав телефон) Кинула велосипед пішла його шукати. Знайшла і заїхала на фініш, якою не знаю)

Щодо траси. Імхо, порівнюючи з минулорічними вульками класік, вона значно краща. Взагалі вульки для мене - це боротьба з собою. Наскільки я їх не люблю, наскільки боюсь, все одно їжджу)

Дякую оргам за класні змагання, організація вражає! Було весело)

bramms
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення bramms » Нед травня 16, 2010 12:13 pm

Я як повний нуп (2гий сезон на велосипеді) на вульки їхав більше не як на змагання а як на щось фанове :P
Напередодні перезув ровер в медузи 1,8 (шипастенькі). Приїхавши на старт побачив навіть кавалки більш-менш сухого, чому втішився (як виявилось помилково).
Вразив заїзд дівчат! Траса була складна але всі їхали, рвались, викладались. Молодці!
Старт аматорів був унікальним. Стартанув десь ближче до середини, їдем змійкою, аж тут бац, всі попереду зупиняються і їдуть вбік, я поки доглупав що ті хто спереду наламали дров і не туди повернули 2/3 колони вже були попереду :D Валю за ними, навіть когось обхожу, тут несподівано заносить переднє колесо, з ним же і заднє, навіть не зрозумівши причини я вже лежу, через мене вилітає ще хтось через руль, веселуха :lol: Далі їду за останніми, відстань паро метрів але ще одне падіння і знову розрив збільшується, обхожу десперадо, тільки мелькає в лісі чиясь футболка - знову падіння. На цей раз долбанувся коліном аж зірочки в очах засвітились :) На спусках носить, тоненьке переднє колесо дається взнаки. Починаються апхіли де заганяю пульс в 194 а толку нуль (в апхілах тонка медуза ззаду гарно різала болото). Біжу з ровером, вибігаю наверх, розумію що всі вже далеко, їду повільно далі, коліно штрикає і хрустить при педалюванні, сил після апхілу і бажання їхати далі нуль - наздогнати суперників вже практично нереально. Тому схожу після 1шого кола. На перший раз достатньо :)
Еліта стартує з шаленим підривом, на першому колі розрив не великий, але лідер Назар валить просто як термінатор - вражає. Через надмірний драйв багато хто їде не на ту петлю, втрачає швидкість і час. З'являються регулювальники :) Минає час але лосі з еліти майже з таким ж запалом ріжуть болото на трасі. Особливо смішно з підбадьорювання Хвішного: "хвіхвіхвіхвіхвіхві" )) Уявляю як йому то люті додавало. Еліта фінішувала, результати вражають.
більшість їде на мийку, потім їду за пивом і ковбасками, по дорозі передня гідра продавлюється і тормозуха випорскується на асвальт, нда...
Потім було афтепаті де жарили ковбаски.

Особливий "зарах" організаторам: проробили титанічну роботу, гонка пройшла гладко, без негативу, не задоволених думаю нема.

Всім дякую за веселу компанію :!:

P.S. рву на собі волосся що не взяв фотоапарата :evil: :evil: :evil:
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. - Jimi Hendrix

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Нед травня 16, 2010 12:16 pm

Напишу і я парочку слів для історії. До початку цих змагань, попробувавши трасу, вона мені дуже сподобалась, бо крім того, що вона потребувала силової підготовки, треба було ще треба вміти володіти велосипедом на болоті мокрих колодах і коріннях. А хто хоч один раз катався зі мною в таких умовах знає, як я люблю місити болото і перескакувати через колії, отже дощ і болото для мене був великий і жирний +

Отже приїхавши на стартову галявину, я як завжди був враженний великою кількістю учасників, бо крім багатьох львівських учасників, було багато учасників з інших міст України...
Ну то такий вступ, а про перебіг гонки в категорії завзятих опишу нижче:

Старт, почався для мене приємно, що витягнувши 11 номер, я став в перший ряд гонщиків. Рванувши я вириваюсь вперед, виїжджаю і трохи вибігаю апхіл, і на вершині обернувшись назад бачу за собою запеклу боротьбу інших учасників, На технічному спуску жарю, але боюсь перегоріти, апхіл на малому колі беру легко, бачу за собою суперника в оранжевій велофутболці, а от коли заїхав на друге пів коло, кудою пролягала траса Леді і Аматорів, то почав тупити,
по-перше, що дощ і попередні категорії додали трасі пікантності, а по друге я в місцях, де треба було вибігати пробував їхати, плюс було одне падіння, плюс чуть не вилетів після мостика і.т.д., одним словом втратив багато сил і часу.

Друге коло їхав краще, спокійніше і “розумніше”, уявляв ніби катаюсь собі по лісі, дуже було приємно, що мене майже на кожних ділянках траси підтримували.

Третє коло почав доганяти учасників, які відстають вже на коло, четверте коло, я думав, що буде останнє, але побачивши, що мені показують знову на поворот, то зрозумів, що поїду ше на одне , на пятому колі обігнав ще двох учасників.
І от знову перемога. Нагородження і обливання шампанським.
Дякую всім за чергову можливість по змагатись, як суперникам так і організаторам.

До наступних стартів !!! :wink:

Rider
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Rider » Нед травня 16, 2010 12:36 pm

А мені теж сподобалось. Дякую организаторам. Виявилось, що мій велосипед не дуже придатний для такого болота. Після другого кола вже неможливо було їхати і постійно вибивати листя з грязевого просвіту вилки. Доходило до майже повного блокування переднього колеса :( Поки міг йшов десь у 20ці. Шкода, тільки почав пристосовуватись до траси на другому колі, бо, як виявилось, я перший раз на цьому маршруті (минулих вихідних їздив по ХСО). Але всеодно дуже задоволений. :)
Востаннє редагувалось Нед травня 16, 2010 2:04 pm користувачем Rider, всього редагувалось 1 раз.

ivanp
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення ivanp » Нед травня 16, 2010 12:55 pm

Традиційне вже тут - велике дякую організаторам! Все на рівні! Навіть погода на 5, підмочена/заболочена траса додала родзинки.
Засмутила тільки зламана на другому колі гальмівна ручка. Була навіть думка зійти, але потім якось дав раду тільки з передніми гальмами..
ну і здається перших три учасники в аматорах поплутали категорію ;)
Вітання переможцям! До нових стартів!
- Скигленням з`їдженого не повернеш! :) A.L.F. ®

RotoR
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення RotoR » Нед травня 16, 2010 2:04 pm

ivanp писав: ну і здається перших три учасники в аматорах поплутали категорію ;)
Нічого на наступні змагання, вони автоматично попадають в сильнішу категорію :roll:

CAM
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення CAM » Нед травня 16, 2010 3:13 pm

Nazarik писав:Нічого на наступні змагання, вони автоматично попадають в сильнішу категорію :roll:
Перевірено :D :!:

Моїх пару букв...
Мій дебют в ЗАВЗЯТИХ пройшов на "ура", але не обійшлось і без "але"...
Ше зранку поки доїхав до Стрия, то в голові був повний безлад... Справа в тому, шо я так, як і E-one сів на ровер мало не перший раз за цілий тиждень, а ше й всього другий виїзд в контактах... (Перший закінчився трохи плачевно :wink:) І то я лише в Стрию... Ше проїхався по Львові, по бруківці, по тих міських апхілах і фсьо... Вже мало не вертався до хати :roll:.
На старт приїхав взагалі морально вбитий, бо чувсі ніяк. Навіть не було ніякого бажання дивитись трасу, хоч її я ше й в очі не бачив. Подяка Ігору з Києва(Kofein), котрий мене все ж переконав попробувати хоча б меншу, чисто "завзяту" петлю, потім ше обкатав мостик і знизу, і зверху... Поміж то ше пару раз "зліг" в нерівнім бою з контактами:oops: :D. Тому було прийнято рішення відпустити пружини на мінімум, шо в майбутньому мене напевно добрих разів десять спасло.
І от старт! Я шось нагло затупив і лишився взагалі останнім. Але не конче близько до серця то сприйняв, бо знав, шо впереді ше півтора години, які й покажуть хто є хто. Так і рушив собі в своєму спокійному темпі. Почав потрохи обходити(саме обходити) на першому торчку. Тоді на тому корінистому спуску двоє людей прямо коло мене катапультувались :twisted:. На підйомі догрібаю Івана. Дивуюсь його темпу, але надіючись, шо от-от зараз він почне рвати і буде можливість повисіти йому на колесі, так і точусь за ним. Але шось довго нема того "от-от" і вирішую їхати далі САМ :D. Вже на петлі аматорів доганяю Любка(LesNik). Вирішую їхати з ним в парі(приблизно так як на Пробці), але через пару км починаю розуміти, шо то мені не підходить і їду далі. Тут ше когось обходжу і мене хтось, так і їду. Майже весь час не випускав з виду Kofein-а, але так і не зміг догнати :roll:.
Сподобалось, шо кожен раз, коли проїжджав стартову галявину чув "САМ давай! Давай САМ!" Дякую тим хто там кричав!!!
І, вже традиційно тут, ДЯКУЮ організаторам - все було на вищому рівні! МОЛОДЦІ :!: :!: :!:
Востаннє редагувалось Нед травня 16, 2010 10:22 pm користувачем CAM, всього редагувалось 1 раз.

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Нед травня 16, 2010 3:29 pm

ВУЛЬКИ - мої улюблені змагання.
Вчора було надзвичайно!

СОКОВИТИЙ ліс і соковита траса в прямому і переносному, багато зелені - просто джунглі, промінчики сонця крізь буяння дерев і кущів.
Різнобарв'я змагунів. Жаби і хробаки. І багно, багно, багно.

Організаторам респект. Рівень підготовки і організації достойний. Було все (хіба бракувало струнного квартету на старті)

Приколов старт аматорів.

Як на мене однієї години було замало. Я тільки через годину набрав темп і війшов в ритм. Сліпо вірив, що встигаю на четверте коло (бракнуло 50 секунд) але на моєму секундомірі помилклво мені здалося що встиг. Останнє коло хоч було зайвим, проте найшвидшим :)

Сама гонка була важкою. Дуже важкою. Потрачено багато зусиль і отримано купу радості. Люблю цей ліс і стежки в ньому за різноманітність і багно. Реально бракувало ресурсу м'язів. (чого не чулося на пробці, там тільки дихалка була вузьким місцем). Висновок, для гарного результату слід за два місяці прокачувати ноги на силу і нарощувати мязеву міць, яка на вульках важливіша навіть за витривалість.

Велика повага Завзятим. Справжні бійці. Приклад і наснага. Тепм гонки і накал боротьби був далеко не аматорський. Дивився із захопленням.

З найбільшим захопленням, всеж, дивився на гарних і чарівних дівчат, які стрімко прискорювалися проїзджаючи стартову палатку віддаляючись в нетрі лісу)

Мийка - це був справжній подарунок від організаторів.
Чисто спасибі за чистий ровер :)
Харі Рама! Алюмінь.

mrGromko
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення mrGromko » Нед травня 16, 2010 7:20 pm

Коротко про "Вульки";
-організаторам велике дякую
-траса з елементами циркового падіння та пробіжок з велосипедом - нє, ну чесно від того потічка і до самої дороги з великом треба було бігти
-приємно було бачити "Франківський десант" з яким вперше зустрівся на "Трускавецькому Драйві"
-про старт і перші метри траси - за мене скаже класик "Смешались в кучу кони, люди,..." то таке дійство яке б я переживав знову і знову, .... :twisted:
- "...я вже лежу, через мене вилітає ще хтось через руль"- bramms - то був я, ти так раптово перед мною "розпростався", що то не було вже як гальмувати! "Веселуха"
- дякую за настанову номеру "33" коли я намагався його обігнати "..куда спєшиш, такой жара (останнє від мене)

Одним словом, "хлопаки" готуйте ровери для нових здибанок!

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Нед травня 16, 2010 8:11 pm

Найпростіша моя гонка, так я ще не їздив/не бігав на змаганнях ніколи. В пятнтицю неохота було міняти покришки, вирішив їхати на ральфах, в результаті вже на першому болотному спуску роздовбав праве коліно об роги власного ровера. Вирішив не провокувати долю і їхав неспішно, хоча на першому колі умудрився виїхати навіть підйом від струмка. Чесно кажучи траса в тому стані не сподобалася, хоча в сухому варіанті вона би була розкішна. Всім дякую за участь і вітаю переможців і призерів)

Orange
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Orange » Нед травня 16, 2010 10:06 pm

Тут багато хто скаржиться на болото. Треба казати дякую небесній канцелярії, що погода вчора була така гарна!
Все було супер!
Організаторам велике дякую за велику роботу!
Чесно кажучи, перше коло їхалось важко. Але завдяки вболівальникам на старті звідкись взялися сили, і друге коло далося значно легше :D
Аматори веселили, завзяті захоплювали і одночасно лякали своєю швидкістю, суперники-дівчата не давали розслаблятись, вболівальники надихали.
Всім вам спасибі.
Головне, що всі живі і здорові. Бо на деякі акробатичні трюки було страшно дивитися :lol:

П. С. Окрема подяка за квіти. Було дуже приємно! :D

ivanp
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення ivanp » Нед травня 16, 2010 11:16 pm

- Скигленням з`їдженого не повернеш! :) A.L.F. ®

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Пон травня 17, 2010 12:04 am

Це були найвеселіші велоперегони, на яких мені доводилось бути! Було би сухо, не було б так весело всім :) Небесна канцелярія теж полюбила Вульки :), що дарувала хоч просвітлення на один день. Радісно було бачити нові лиця, особливо в чарівній жіночій категорії, леді Ви молодці.
Поворот не туди аматорів хоч розвеселив, але навчив, будем наступного разу уважніші у розмітці.
По гонці скажу так, боровся одне з гаком коло, коли бачив ще спини Джеда, Сашка та Івана, решта півтора кола їхав наскільки вистачало сил. Після третього кола зрадів, що старт вже закритий! :roll: Міг взагалі то й піти у аматори, але думаю ще є дорога у завзятих, все таки цікавіша траса, і хочеться знати, чи все таки стабільний мій рівень, чи є таки рух вперед? :lol: Щодо падіння на перехресті було кумедно, видно що треба частіше відточувати техніку їзди по болоті.
Респект всім призерам, тим хто доїхав, дійшов, і всім учасникам.
Велике дякую глядачам та вболівальникам, за коментарі, теплі підбадьорювання, без вас було б сумно! :) Регулювальникам окреме дякую, вручаю почесний жезл і рукавицю :D
Весело було спостерігати як обсіли фотографи та глядачі місток, відчував себе супер спорцмєном :) Ща раз всім дякую, ми всі чекаємо на ваші відео та фотошедеври!

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Пон травня 17, 2010 12:36 pm

vovs
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення vovs » Пон травня 17, 2010 4:24 pm

Ше пару фотографій з перегонів:
Зображення Зображення Зображення Зображення

http://picasaweb.google.com/volodymyr.sadovyy/2010#

Якби раптом хто себе впізнав і хтів собі повнорозмірну картинку пишіть