Враження і коментарі

March
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення March » Вів травня 26, 2009 10:38 am

usama писав: чую, що на маленькому заїзді одразу після болота хтось упав.
Та не хтось а то був я бляха))).

А неспортивною лайкою, Коля, ти мене навіть трохи взбодрив!
Але харашо ми покрутили разом)

usama
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення usama » Вів травня 26, 2009 11:03 am

може навіть зрівнятись за кількістю вражень до проходу бачо :lol:

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів травня 26, 2009 12:22 pm

polly писав: і моя лажа на старті - воно, конєшно, мені виявилось складно здогадатися, що якщо доріжка прямо - перегороджена, траса загалом повертатиме далі наліво і наліво є не перегороджена доріжка, то треба повертати направо і об'їжджати поміж деревами прямо по листю і паличчю без будь-якого натяку на трек.. але ж треба було запитатися, куди зі старту, а я не запиталася :oops:

хоч трасу я бачив і не вперше але з стартовою розміткою теж нічого неміг второпати :roll:

Hulihanka писав: Приємно було бачити Розена, Паспорта, Поліну, Катю, і всіх дівчат і хлопців з веломаксу, які не забили просто з принципу і не лінувалися, а виклалися на всі 100%

жирний плюс, шкода що Паспорта підвела техніка, а Розен був не в найкращих кондиціях-все так не буде :wink:

п.с. усю гонку сильно хотілось не просто дощу а зливи, а її все так і не було.... і що не кажіть, а болото то сила-ну коли ти ще зможеш пояснити свому мозку що оцю калюжу треба проїхати по максимуму..... :lol:

sailor
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення sailor » Вів травня 26, 2009 12:43 pm

Спасибі оргам, фотографам, учасникам, тим хто висидів на КП та всім, хто прийшли, хто підтримував та вболівав!Видно, що проведена гарна робота, підготовка, проведення на хорошому рівні, що незважаючи ні на що Вульки-2009 відбулися та набирають обертів, а також кругів))) Сподіваюся, наступного року буде їх зо п'ять, єсно що коротших! Може тоді й більше завзятих поназбирується.
Вважаю що посів почесне,як для мене 7-ме місце, описувати не буду, радий що доїхав до кінця цілим, бо на першому колі не зле так гепнувся перед вертольотом, приземлившись на гельму, та і взагалі призові місця мені не світили.
Результатом задоволений. Будуть ще старти..

Вітання призерам та всім хто брав участь!

Vladek
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Vladek » Вів травня 26, 2009 1:29 pm

Перший раз брав участь в такій атракції, оскільки роверком катаю перший сезон, і то по 10-20 км в день. Довго думав брати участь чи ні, реально оцінював свої можливості+Любко агітував поїздкою на Петрос, а з ровером там я ше не був. В останній вечір приймаю рішення, і зранку ми з Любком вже печем через Вол. Великого до траси пергонів. Поки доїхали, троха вже впрів... далі рестрація, зустріч з колєгами, старт...

Перше коло йшов не зле, не остатній :) далі пвсля спуску в село, пив водичку з гідропака і прохав поворот наліво :( Докрутив до траси, вернувся назад, втратив троха сили, часу і зробив пару лишніх км.
зустрів 48 номера, за ним крутив докінця першого кола. Підбадьорений вболівальниками їду далі, головне ж участь:) після другого КП моцно западаюсь, коліном до пеньочка, очі вилазят з орбіт :shock: очухався, їду далі...на підйомі з села, остаточно здихаю, веду ровер пішки на підйомах, закінчилась вода, крім того дико хочеться жерти, вранішня кава і пиріжок, ніфіга не тримають... Велике спасибі пану Мирону, за кавалок чоколяди, після якого з*явилось бажання докрутити до фінішу... прийшов остатній з тих, хто доїхали... п*ю воду, курю бамбук... маленький передих і вйо домів- попереду Східний Петрос!!! Дякую Бескиду, організаторам, учасникам, роверу, який не підвів, мамі, татові...і всім решта причетним :lol:
My eyes are blind, but I can SEE...

filin
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення filin » Вів травня 26, 2009 6:48 pm

Пропоную якось друкувати номери по іншому

наприклад наскрізна номерація, але для жеребкування є 3 купки.

в першій купці для завзятих номерки з червоною шапкою (наприклад 1 по 25)
для аматорів з зеленим шапками (з 26 по 55)
і для Леді з таким кольором як цьогорічні (з 56 по 70 ).

думаю так буде легше орієнтуватися хто фінішує і хто на КП прибув кого пропустити, а з ким змагатися.
ось така ідея. правда, трохи важко буде, якшо з кількістю учасників не вгадаєте.

nnn
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення nnn » Вів травня 26, 2009 8:30 pm

filin писав:Пропоную якось друкувати номери по іншому
.
так і було всі попередні рази, але оскільки нарід любить прийти в останній момент або не прийти переважно тяжко вгадати з кількістю номерів ще й для кожної категорії. Того цього разу зробили так. Особливих незручностей окрім того що не знаєш з якої категорії суперники поруч не бачу

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Вів травня 26, 2009 9:04 pm

filin писав:Пропоную якось друкувати номери по іншому

наприклад наскрізна номерація, але для жеребкування є 3 купки.

в першій купці для завзятих номерки з червоною шапкою (наприклад 1 по 25)
для аматорів з зеленим шапками (з 26 по 55)
і для Леді з таким кольором як цьогорічні (з 56 по 70 ).

думаю так буде легше орієнтуватися хто фінішує і хто на КП прибув кого пропустити, а з ким змагатися.
ось така ідея. правда, трохи важко буде, якшо з кількістю учасників не вгадаєте.
nnn вірно все сказав. але мені теж більше подобаються різні кольори для різних категорій. можливо, на Вульки 2010 потрібно буде зробити, як на Вульки 2008 - попередню реєстрацію з попереднім, меншим, внеском і надрукувати різні кольори.

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Чет грудня 31, 2009 2:23 pm

Скоро новий рік, але не про це :)

Завжди існує просте рішення.
Щоб розрізняти категорії на одній трасі, не мусово паритися з розмальовуванням номерів. Можна кожному на руку присобачити обовязковий аксесуар (вибачте на слові). Завзятим жовту стрічку, аматорам - зелененьку, дівчаткам - рожевеньку. І гламурнєнько і пафосно... :)
Харі Рама! Алюмінь.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість