Cпустошимо рекламний бюджет комуністів

діяльність, що має на меті здобути владу в державі, а бодай впливати на владу
matvs
Старшина
Контактна інформація:

Cпустошимо рекламний бюджет комуністів

Повідомлення matvs » Пон серпня 13, 2012 12:18 pm

Друзі, давайте разом спустошимо трошки рекламний бюджет комуністів в інтернеті. Дружно клікаємо по їхній рекламі всюди де ми її побачимо.
Заходимо червоний баннер КПУ. Клікаємо по ньому.

:!: :!: :!:

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Пон серпня 13, 2012 2:24 pm

геніальна думка...

bramms
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення bramms » Пон серпня 13, 2012 5:45 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. - Jimi Hendrix

mozz
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення mozz » Пон серпня 13, 2012 9:28 pm

А шо тут смішного? Така стратегія мала, в свій час, успіх під час виборчої кампанії президента Болівії.

JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Пон серпня 13, 2012 10:07 pm

А чим не вгодили комунасти?

matvs
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення matvs » Вів серпня 14, 2012 11:47 am

JeD писав:А чим не вгодили комунасти?
КПУ - це партія, яка фінансується кремлем для поширення в Україні комуністичної ідеології та сфери впливу.
Усі гасла КПУ - це суцільня брехня, на яку ще досі купуються дурноваті пенсіонери. А так, як кількість дурних бабок і дурних дідків з кожним роком зменшується, то комуністи тепер вкладають гроші російських олігархів в рекламу, в тому числі інтернет-рекламу для залучення в свої ряди неосвіченної молоді.

Сірко
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Сірко » Вів серпня 14, 2012 12:35 pm

matvs писав:
JeD писав:А чим не вгодили комунасти?
КПУ - це партія, яка фінансується кремлем для поширення в Україні комуністичної ідеології та сфери впливу.
.
В Україні більшість партій фінансується кремлем, а кпу - найменш перспективна серед них.
А давайте клікати по банерам з рекламою автомобілів, тоді в автокомпаній закінчаться гроші, і люди пересядуть на велосипеди.
А давайте будемо клікати по банерам фастфудів, можливо тоді народ буде харчуватись тільки здоровою їжею.
А давайте будемо клікати по банерам фірм-виробників меблів, можливо тоді будуть менше лісів вирубувати.

Народ, не клікати потрібно, а діяти. Якщо вам дійсно не все рівно що далі відбуватиметься в нашій державі то робіть хоть щось для неї.
Виходь на вулицю перед виборами, зривай їхню агітацію, тлумач людям, що кпу - зло, і за нього не варто голосувати, роби щось, а не сиди перед компом і клікай.
Піди здай кров для людей, які в ній нуждаються, прибери сміття в парку, біля свого будинку.Збудуй дітям дитячий майданчик, уступи бабці місце в маршрутці.
Це не КПУ краде лампочки в підїздах, не партія ригіонів палить кнопки в ліфтах, це не янукович смітить в лісах, це не азаров кидає недопалки на тротуарі, це не табачник рве крісла в атобусах, це не колісніченко розписує стіни (це "дич" робить.зловлю - на палю посаджу разом з "fantomazz" і "vandal").
Якщо хочеш щось змінити в цьому світі - зміни себе, і покажи приклад другим.

Мир хатам, війна палацам.
Востаннє редагувалось Вів серпня 14, 2012 2:07 pm користувачем Сірко, всього редагувалось 1 раз.

bramms
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення bramms » Вів серпня 14, 2012 12:37 pm

Сірко писав: Це не КПУ краде лампочки в підїздах, не партія ригіонів палить кнопки в ліфтах, це не янукович смітить в лісах, це не азаров кидає недопалки на тротуарі, це не табачник рве крісла в атобусах, це не колісніченко розписує стіни
+100500

Почніть з себе :)
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. - Jimi Hendrix

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Вів серпня 14, 2012 5:16 pm

Є значно більш небезпечна... ем... політична сила, але кінь вона троянський, тому ведуться. І проблема не у владі. А у тих, що ведуться, бо вони піднімаються на верх і заставляють всіх вестися і жити бидло-стайл, щоб не відібрали нажите непосильним трудом.

А ще зважаючи на досвід від тем топікстартера, напевне йому комуністи замовили рекламу в неті. І він намагається підписавши всіх на "діло благе" заробити по-більше. От в чому, чи то пак в кому проблема, а не в комуністах, чи донбасівцях.

Кожен із вас, хто має свої корисливі цілі за головну і спрямовуючу силу, а не суспільний (суцільний?) благоустрій, є джерелом нещасть в країні цій.

matvs
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення matvs » Вів серпня 14, 2012 6:36 pm

PlusOdyn писав: А ще зважаючи на досвід від тем топікстартера, напевне йому комуністи замовили рекламу в неті..
Якби мені комуністи заплатили, то я би дав посилання на мій сайт, де їхній баннер висить. Я такий баннер знайшов на Гісметеро.уа (зправа). Навряд чи це мій сайт.

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Вів серпня 14, 2012 11:40 pm

matvs писав: КПУ - це партія, яка фінансується кремлем для поширення в Україні комуністичної ідеології та сфери впливу.
Усі гасла КПУ - це суцільня брехня, на яку ще досі купуються дурноваті пенсіонери. А так, як кількість дурних бабок і дурних дідків з кожним роком зменшується, то комуністи тепер вкладають гроші російських олігархів в рекламу, в тому числі інтернет-рекламу для залучення в свої ряди неосвіченної молоді.
в даній ситуації я бачу лише один вихід - піти жити в печеру по-вище в горах, куди комуняки ще не добрались.
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

matvs
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення matvs » Сер серпня 22, 2012 6:37 pm

Основна проблема українців - це "Моя хата скраю". В минулому столітті за це українці поплатились штучним голодомором. Цікаво, чим поплатяться українці в цьому столітті... :(

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер серпня 22, 2012 11:42 pm

matvs писав:Основна проблема українців - це "Моя хата скраю".
а якже такі важливі проблеми як Дурні і Погані дороги...негоже отак ними нехтувати

п.с. а по темі комуністів і всього такого....думаю будь яка здравомисляща людина, навіть дуже далека від політики розуміє, що комуністи ніколи не були і в майбутньому не будуть робити "погоду" в українській політиці, ну але якщо дуже хочеться подискутувати.... :lol:

E-one
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення E-one » Сер серпня 22, 2012 11:47 pm

matvs писав:Основна проблема українців - це "Моя хата скраю". В минулому столітті...
в цьому столітті доречніше казати "Моя печера скраю"
Поки життя вам не подобається, воно проходить.

d.Umka
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення d.Umka » Чет серпня 23, 2012 1:01 am

А як же жиди і москалі - ті хто винен в усіх наших бідах :mrgreen: ?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість