РАГУЛІ на велосипедах! УВАГА! :-(

чи її відсутність
Відповісти
b_dmytro
Дослідник
Контактна інформація:

РАГУЛІ на велосипедах! УВАГА! :-(

Повідомлення b_dmytro » П'ят листопада 15, 2013 10:55 pm

Як я зустрів вело-рагуля.
На роботу їзджу машиною. Моя дорога на роботу пролягає через вулицю Липинського. Щодня спостерігаю одну і ту ж ситуацію. Попри облаштовані велодоріжки по обидвох сторонах вулиці велосипедисти-рагулі їздять по проїзджій частині дороги.
Ситуація яка трапилась сьогодні, взагалі, - вершина рагулізму. Велосипедист їде проїзджою частиною, місцями, розділювальною розміткою між двома смугами, тобто пунктирною смугою, місцями серединою дороги. Мабуть, поспішав. Одним словом, виляв між машинами а поряд пустувала, свіжооблаштована (майже рік тому), велосипедна доріжка. :cry:
Зауважу, що велосипедист-рагуль був у шоломі, з переднім і заднім світлом, в одязі з світловідбивачами. Отже, якийсь рівень свідомості був присутній. Досвід педалювання також.
Я опустив вікно в машині, і коли порівнявся з горе-велосипедитом звернув його увагу на те, що поряд є велосипедна доріжка. У відповідь я почув: - Ти спершу собі ровер купи ...
Сумно ...
Тепер про свій ровер. Раніше я катався без одометра. Минулого року я накрутив 1000 км. Цього року докатую 800 км. Маю в сім'ї три велосипеди. Цього року, разом з своїми дітьми віко 9 та 12 років, приймав участь у велодні. Радію кожному свідомому велосипедисту, котрого бачу на дорозі, кожній свіжооблаштованій велодоріжці.

Звертаюся до Вас велосипедисти-рагулі: - їздіть, будь ласка, велодоріжками, коли вони облаштовані поруч з проїзджою частиню.
Тільки використовуючи велодоріжки та пересуваючись ними ми звертаємо увагу валади на потребу в них та долучаємось до збільшення іх кількості.

Шановні велосипедисти - не будьмо рагулями! :!:

ЧД_
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення ЧД_ » Суб листопада 16, 2013 8:31 am

Шановний пане "водій"! Перед тим як когось обізвати рагулем вивчіть ПДР. Велодоріжка (знак 4.12) на Липинського тико від Промислової до ДержОхорони. Зара вона перерита без попереджувальніх знаків. Все інше, пешеходна велодоріжка (знак 4.14). Згідно ПДР 6.6/б роверист може іхати по проезжей частини де стоит знак 4.14 и не може іхати де стоіть знак 4.12.

Чесно кажучі вже за....лі такі вчителі, які не мають 5,35-8грн купиити собі книжечку ПДР.

П.С. Шо до езди по раздільній смузі на Липинського, я підтримую Ваше обурення, але я вже втомився казати то тим добродіям.
П.С.С. Зрозумійте, що ті хто наезжають на ровері стількі, скількі Ви за рік на авто, не будуть плентатись по пешеходной велодріжкі зі скоростью 5км/г. :lol:

_BuR_
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення _BuR_ » Суб листопада 16, 2013 9:44 am

А якого хе.. водій рагуль сигналить?
При перестроюванні в праву смугу був показаний поворот, оцінена відстань і ситуація на дорозі. Перешкоди чи ще щось я не створював, був час сигналити і відкривати вікна(а не слідкувати за дорогою) - значить все було в нормі( бо коли ситуація аварійна на дорозі, часу на таку фігню немає)
Саме для тисячників, дітей і пенсіонерів - велодоріжка в сам раз, неспішно, без страху і з меншим ризиком( а може і більшим!!! тому що всі ці зїзди-переїзди з бічними вулицями і заправками - таять в собі в рази більше небезпеки, водії там не очікують роверистів(видимість часто нульова(як от з весняної))а якщо бачуть то їм пох, бо вони їдуть, не будем говорити про якість, розритість, припаркованість.
Тому раджу не висигналювати, без наглої на це потреби - це лякає, це дратує та нервує...як велосипедист мали б це знати.
Незалежний велокур'єр
Доставка в будь-який час, в будь-яку погоду.
телефон в профілі

demon
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення demon » Суб листопада 16, 2013 11:18 am

Бурчик лякає водіїв, водії лякають Бурчика. Все закономірно. силки ЧД, шо до ПДР тут взагалі ні до чого. Ну, не буде він їздити по велодоріжках :D

DimaZ
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення DimaZ » Суб листопада 16, 2013 12:17 pm

якби кожен велосипедист/пішохід написав про різні трафунки то ця історія була б у кінці.
А от історії про бидлоАвтомобілістів, яким ще дуже далеко до
рагулівВелосипедистів і хуліВиТутХодистів, не хватить сторінок форуму.

За пів години їзди стільки круторогих-чотирьохколісних можна
нарахувати які підріжуть, притиснуть, не побачать, не пропустять,
х.. заб'ють...і ще падлюки наставлять своїх корит на доріжках.

Правда, коли туплять велосипедисти то болить більше.

Рост
Новак
Контактна інформація:

Re: РАГУЛІ на велосипедах! УВАГА! :-(

Повідомлення Рост » Суб листопада 16, 2013 1:34 pm

b_dmytro писав:Як я зустрів вело-рагуля.
На роботу їзджу машиною. Моя дорога на роботу пролягає через вулицю Липинського. Щодня спостерігаю одну і ту ж ситуацію. Попри облаштовані велодоріжки по обидвох сторонах вулиці велосипедисти-рагулі їздять по проїзджій частині дороги.
Ситуація яка трапилась сьогодні, взагалі, - вершина рагулізму. Велосипедист їде проїзджою частиною, місцями, розділювальною розміткою між двома смугами, тобто пунктирною смугою, місцями серединою дороги. Мабуть, поспішав. Одним словом, виляв між машинами а поряд пустувала, свіжооблаштована (майже рік тому), велосипедна доріжка. :cry:
Зауважу, що велосипедист-рагуль був у шоломі, з переднім і заднім світлом, в одязі з світловідбивачами. Отже, якийсь рівень свідомості був присутній. Досвід педалювання також.
Я опустив вікно в машині, і коли порівнявся з горе-велосипедитом звернув його увагу на те, що поряд є велосипедна доріжка. У відповідь я почув: - Ти спершу собі ровер купи ...
Сумно ...
Тепер про свій ровер. Раніше я катався без одометра. Минулого року я накрутив 1000 км. Цього року докатую 800 км. Маю в сім'ї три велосипеди. Цього року, разом з своїми дітьми віко 9 та 12 років, приймав участь у велодні. Радію кожному свідомому велосипедисту, котрого бачу на дорозі, кожній свіжооблаштованій велодоріжці.

Звертаюся до Вас велосипедисти-рагулі: - їздіть, будь ласка, велодоріжками, коли вони облаштовані поруч з проїзджою частиню.
Тільки використовуючи велодоріжки та пересуваючись ними ми звертаємо увагу валади на потребу в них та долучаємось до збільшення іх кількості.

Шановні велосипедисти - не будьмо рагулями! :!:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

І так далі, і так далі, і так далі...
Ще пояснювати, чому велосипедист, який поспішає, не поїде велодоріжкою? І це я не наводив ще фото з людьми, які, при ідеальному тротуарі поруч, все рівно ідуть по велодоріжці. І непередбачувані діти - як раз поруч з ними так і хочеться пронестись на швидкості 40+ км/год.

І як уже говорили, рагулізму з боку водіїв на порядки більше. Давайте в будь-який день прогуляємось центром і порахуємо відсоток автомобілів, припаркованих з порушенням ПДР і так, що це серйозно утруднює рух.

До речі, рагульської поведінки водіїв по відношенню до велосипедистів я кожного дня спостерігаю теж на порядки більше, ніж зворотнього.

b_dmytro
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення b_dmytro » Суб листопада 16, 2013 1:40 pm

Цитую _BURa_: Саме для тисячників, дітей і пенсіонерів - велодоріжка в сам раз, неспішно, без страху і з меншим ризиком...

Шановний _BUR_, приємно що достукався і до Вас. Виходячи з міркувань описаних вище, то велодоріжки для дітей та пенсіонерів і їм безпека пофіг. Але коли не використовувати велодоріжки за призначенням то їх будуть використовувати інші. Наприклад для паркування на них. Я ж, виступаю за культуру руху і за сітку велодоріжок по цілому Львову.
Стосовно ПДР: згідно п 6.6.Б - ВЕЛОСИПЕДИСТУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РУХАТИСЬ по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а ТАКОЖ ПО ПРОЇЗНІЇ ЧАСТИНІ, КОЛИ ПОРЯД ОБЛАШТОВАНО ВЕЛОСИПЕДНУ ДОРІЖКУ.
P.S. Рагулем є кожен, хто не дотримується правил і вимагає дотримання іх іншими. Будьмо свідомі!
Востаннє редагувалось Суб листопада 16, 2013 2:32 pm користувачем b_dmytro, всього редагувалось 2 разів.

b_dmytro
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення b_dmytro » Суб листопада 16, 2013 1:54 pm

Радий, що тема отримала стільки відгуків. Отже ми з Вами визначились: нас всіх дратують бидло-автомобілісти та вело-рагулі. Давайте допоможемо їм стати нормальними звертаючи на це увагу та показуючи власним прикладом як треба поводитись на дорозі.
P.S. Ідея з фотографуванням і виставлянням на огляд побидляцки запаркованих авто просто супер. Пропоную продовжити не тільки на велофорумі.

skytalec
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення skytalec » Суб листопада 16, 2013 2:26 pm

Будьмо ЛЮДЬМИ - незалежно як ми пересуваємосі - пішки, на ровері чи на якомусь іншому транспортному засобі :)

ЧД_
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення ЧД_ » Суб листопада 16, 2013 8:25 pm

Шановний b_dmytro, дякую шо нарешти взяли до рук ПДР. Тико в 6.6/б ниц не сказано за пешохідну велодоріжку(знак 4.14), шо е на Липинського, крим видризка Проміслова-ДСО, яка зара перерита. Пане b_dmytro, а Ви паркуете, чі паркували свое авто на тротуаре?

Демон, тут ЧД взагали не до чого.

ОЛЛ: по тим велодоріжкам шо існуе, просто небезпечно іздити, особливо в темноті. Я когось просив будувати велодоріжку? Мои діти когось просили? Так какого х..я я, чі мои діти будуть іхати по неосвітленой пешеходной велодоріжкі, де купа пьяних, без мозгов пешеходов, и припаркованих ато? :lol:

b_dmytro
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення b_dmytro » Суб листопада 16, 2013 10:57 pm

*Шановний ЧД, згідно ПДР велосипедна доріжка - виконана в межаж дороги чи поза нею доріжка з покриттям, що призначена для руху на велосипедах і позначена дорожнім знаком 4.12.
*Стосовно відрізка Липинсько де відбулась вищезгадана ситуація, то це між Замартинівською та Макдональдсом, а там з велодоріжкою на сьогодні все гаразд.
*Про паркування авто - Паркував, залишаючи щонайменше 2м для руху пішоходів.
* Я з насолодою катався велодоріжками на Науковій. Хіба там зле?

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Суб листопада 16, 2013 11:32 pm

b_dmytro писав: * Я з насолодою катався велодоріжками на Науковій. Хіба там зле?
Регулярно дріфтую в натовп там. Чекаю ядрьону фару, буде світломузика і той-же дріфт. :lol:

Рост
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » Нед листопада 17, 2013 3:45 am

b_dmytro писав:Отже ми з Вами визначились: нас всіх дратують бидло-автомобілісти та вело-рагулі.
Бачте як воно... Я ні разу не вважаю Бур-а велорагулем. Більше того, ні він, ні інший досвідчений (тобто адекватний) велосипедист мені на дорозі не заважає і не дратує. Якщо людині потрібно кудись швидко потрапити велосипедом, то альтернативи, крім як їхати по дорозі, у нього немає. Велодоріжки, а тим більше такі, як у нас, розраховані на безпечне пересування зі швидкістю кілометрів 15 за год. На окремих ділянках, зрідка, можна розігнатись більше. Але не часто.
b_dmytro писав:Давайте допоможемо їм стати нормальними звертаючи на це увагу та показуючи власним прикладом як треба поводитись на дорозі.
P.S. Ідея з фотографуванням і виставлянням на огляд побидляцки запаркованих авто просто супер. Пропоную продовжити не тільки на велофорумі.
А, перепрошую, нормальними - це якими? Слухняними вівцями? Я от не люблю перегинів, ні в бік анархій, ні в бік тупого дотримання букви закону. Тому що тупо виконуючи стандартні правила в нестандартній ситуації ти стаєш небезпечним. А така помірна анархія на наших дорогах, і взагалі в суспільстві, не дає розслаблятися, заставляє завжди бути наготові. І в цьому більше життя. І більше свободи. І ти не перетворюєшся в робота. І рівнятися в житті доводиться на кращих, а не на гірших. Мене особисто це влаштовує більше.
При цьому, зауважте, ви на зможете похизуватись фотографією мого автомобіля, криво припаркованого, із зневагою до інших, хоча часто доводиться паркуватись в центрі, і для цього треба об'їхати його двічі, поки нормальне місце знайдеться. Може і вам краще стане, якщо ви перестанете перейматися вказуванням іншим, як вони повинні себе поводити на ваш погляд, а будете слідкувати за собою? Кажуть, інших ми можемо змінити тільки змінившись самому. Мій життєвий досвід це підтримує.

b_dmytro
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення b_dmytro » Нед листопада 17, 2013 6:54 am

Ви всі з таким негативом відгукуєтесь про велодоріжки. Таке враження, що велодоріжок ніхто не потребує, бо всі круті велосипедисти. Тоді для чого огранізовуються, наприклад, як велодень та інші схожі свята. Думаю, щоб задекларувати, що ми спільнота та маємо свої потреби та вимагаємо, щоб з нами рахувались?
Сумно...
Знаєте, коли стиль їзди веловипедиста по дорозі нагадує швидше біг таракана поміж крихтами хліба на столі?! Ці крихти для таракана є великими перешкодами, такими ж як для велосипедита є автомобілі. В більшості з нас виникає перше бажання прихлопнупи такого такарана аніж відпустити. Поводячись на дорозі як горе-таракани ми з вами уподібнюємось до вело-рагулів і, напевно, ними і залишимося. А так мріється про інше. Про сітку безпечних велодоріжок. про цивілізацію. Повірте, ми цього вартуємо!
Якщо ні, давайте перестанемо обурюватись що з нами не рахуються і будемо деградувати далі...

P.S. Для довідки: алкоголік ніколи не вважає себе алкоголіком чи хворим, та не вважає, що він потребує лікування.
Тільки усвідомлюючи, що рагуль ти з цим борешся і перестаєш ним бути. Доречі я також в дечому рагуль...

ЧД_
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення ЧД_ » Нед листопада 17, 2013 7:49 am

Шановний b_dmytro, на Липинського между Макдаком и Замарстинівськой стоит знак 4.14 то знак пешеходная велодоріжка. Тому роверист не забовязаній по ней іхати. Бо преорітет на пещеходной велодоріжкі у пешехода. Дивится будь ласочко на знакі і вчіть ПДР. Бо за кермом транспортного засоба, не знаніе ПДР превращае Вас в вбивцю. :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість