Є таки серед водіїв виродки

чи її відсутність
Відповісти
JeD
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення JeD » Сер травня 06, 2009 4:39 pm

Wied писав:в парі)))))))
+швидкість 35-40, не дивно шо в інциденти потрапляєш

usama
я так розумію ти був не сам, якщо запам*ятав номери катай заяву. Уродів треба вчити не силовими, а матеріальними методами.

Fistashka
Дослідник
Контактна інформація:

Повідомлення Fistashka » Сер травня 06, 2009 5:01 pm

Вчора 05.05.2009 о 9-їй ранку на вул. Науковій водій маршрутного таксі збив велосипедиста, хорошого товариша мого брата. Він вижив. Травма черепа. Операція. Реанімація.....Зараз у важкому стані в 8-ій лікарні. Такі випадки трапляються досить часто. І дійсно з цим треба щось робити! З цим треба боротись! Кілька років тому, мене біля автовокзалу збила машина, коли їхала на велосипеді на зелене світло світлофора. Прогнула собою капот авто, вело розлетівся, втратила свідомість, а потім місяці лікування внутрішніх гематом. І хоч водій не втік з місця пригоди, та ніякої компенсації небуло зовсім.
От на цих вихідних мала нагоду подивитись на велодоріжки у Литві. Найбільше дивувало те, що наші люди ходять по велодоріжках, як по тротуару і дивуються коли велосипедисти просять відійти у бік...бо "наші люди" навіть поняття не мають про таке явище як "велодоріжка", "світлофор для велосипедистів", односторонній рух на велосипедній доріжці, місця для паркування велосипедів і т.д...Якщо ніхто не почне - то нічого й не буде. Треба ініціювати створення велодоріжок хоча б в центральній частині міста. Писати можна багато, а хто готовий щось робити?
для гір необхідні м'язи і на мізках...

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Сер травня 06, 2009 5:49 pm

Fistashka писав:Вчора 05.05.2009 о 9-їй ранку на вул. Науковій водій маршрутного таксі збив велосипедиста, хорошого товариша мого брата. Він вижив. Травма черепа. Операція. Реанімація.....Зараз у важкому стані в 8-ій лікарні. Такі випадки трапляються досить часто. І дійсно з цим треба щось робити! З цим треба боротись! Кілька років тому, мене біля автовокзалу збила машина, коли їхала на велосипеді на зелене світло світлофора. Прогнула собою капот авто, вело розлетівся, втратила свідомість, а потім місяці лікування внутрішніх гематом. І хоч водій не втік з місця пригоди, та ніякої компенсації небуло зовсім.
От на цих вихідних мала нагоду подивитись на велодоріжки у Литві. Найбільше дивувало те, що наші люди ходять по велодоріжках, як по тротуару і дивуються коли велосипедисти просять відійти у бік...бо "наші люди" навіть поняття не мають про таке явище як "велодоріжка", "світлофор для велосипедистів", односторонній рух на велосипедній доріжці, місця для паркування велосипедів і т.д...Якщо ніхто не почне - то нічого й не буде. Треба ініціювати створення велодоріжок хоча б в центральній частині міста. Писати можна багато, а хто готовий щось робити?
Дуже шкода хлопаку,
Він в шоломі був?
Що з водієм? І хто винувати? Цікавлять деталі події, щоб уникати подібних ситуацій.
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Wied
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Wied » Сер травня 06, 2009 10:27 pm

Сьогодні їздив на кінцеву 73го маршруту......
культурно поговорили :!:

було там троє....всіх зібрав та попередив
нібито чуваки нормальні.....
сказав щоб іншим передавали
говорили десь пів години)))))))
тих двох тіпочків на яких зуб мав -не знайшов, але на їхніх машинах була інша зміна)))))

Wied
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Wied » П'ят травня 08, 2009 7:49 pm

http://korrespondent.net/kyiv/500525
особливо коментарі сподобались))))))))))

Hulihanka
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення Hulihanka » Вів травня 19, 2009 10:32 am

не хотіла б я писати в цій темі, але

вибачте за слово, один МУДАК,
вирішив, шо він "самий Умний" і попер поред усіх, намагаючися проскочити на перехресті, коли я спускалася від Команчеро по Стуса.
Дивлячись здалеку на його побитий капот, я таки правильно оприділила рід цього рідкісного представника рогатої фауни, в якого не відомо який орган на тому місці, де має бути голова, і за секунду до того, як він прискорився і різко гальмонув, затиснула гальмо...
вивернула руль, шоб не вискочити на зустрічну , в результаті "побраталася" з його капотом.
Їхала в ряду з машинами, шансів проскочити за нормальних умов в нього не було
Я ціла, ровер теж,
на пам"тяь залишилися кілька подряпин від уламків капота, "надійно" примотаного скотчем, видно від попередньої аварії..
Ця тварина апатично спостерігала за моїми діями з-за чорних окулярів, ніяких вибачень чи реакції на мої скупі 2 слова(одне з яких було напівцензурним) я не відчула.
Ніби дрібниця, а осад лишився

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів травня 19, 2009 11:17 am

нажаль в нашій ситуації краще притримуватись правила "трьох Д"-Дай Дорогу Дураку

в будь якому разі здоров'я важливіше

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Вів травня 19, 2009 12:14 pm

Hulihanka писав:не хотіла б я писати в цій темі, але

вибачте за слово, один МУДАК,
вирішив, шо він "самий Умний" і попер поред усіх, намагаючися проскочити на перехресті, коли я спускалася від Команчеро по Стуса.
Дивлячись здалеку на його побитий капот, я таки правильно оприділила рід цього рідкісного представника рогатої фауни, в якого не відомо який орган на тому місці, де має бути голова, і за секунду до того, як він прискорився і різко гальмонув, затиснула гальмо...
вивернула руль, шоб не вискочити на зустрічну , в результаті "побраталася" з його капотом.
Їхала в ряду з машинами, шансів проскочити за нормальних умов в нього не було
Я ціла, ровер теж,
на пам"тяь залишилися кілька подряпин від уламків капота, "надійно" примотаного скотчем, видно від попередньої аварії..
Ця тварина апатично спостерігала за моїми діями з-за чорних окулярів, ніяких вибачень чи реакції на мої скупі 2 слова(одне з яких було напівцензурним) я не відчула.
Ніби дрібниця, а осад лишився
:shock:
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Wied
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Wied » Вів травня 19, 2009 4:32 pm

доо.....фауна в нас дійсно РІДКІСНА.....!!!!!!!! :lol:

Mc
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Mc » Суб червня 04, 2011 7:17 pm

не тільки в нас "особливо обдаровані" трапляються:
http://www.businessinsider.com/richard- ... low-2011-3
More news has come out about the man who plowed his car into a group of bikers last Friday in Porto Alegre.

It turns out that the driver, 47-year old Richard Neis, works at the Brazilian central bank, and he's since been placed under psychiactric care.

Read more: http://www.businessinsider.com/richard- ... z1OKCHV9Sl
Keep it real! (c)Ali G
-----------------------------
http://biketravel.wordpress.com

Korguk
Шальоний Матрацник
Контактна інформація:

Повідомлення Korguk » Чет червня 07, 2012 1:11 pm

Все шо не робиться - то робиться на Краще!

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет червня 07, 2012 11:03 pm

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » П'ят червня 08, 2012 10:23 am

угу, серед роверистів - не менше..
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Відповісти

Хто зараз онлайн