СІНЕМАфілія

чи її відсутність
jack
Бувший
Контактна інформація:

СІНЕМАфілія

Повідомлення jack » Вів грудня 09, 2008 9:56 am

Пропоную у даній темі ділитись враженнями та рекомендаціями для перегляду творів кінематографу (як новинок так і фільмів які на Вашу думку варто б було подивитись).

На вихідних подивився "Легенду про піаніста" http://exler.ru/films/11-06-2004.htm . Мотивом до перегляду саме цього фільму був режисер Джузеппе Торнаторе (особливо його робота "Малена"). Цілком не пожалкував двох годин часу проведених біля екрану (жодного разу не ставив на паузу програвач :) ). Фільм звичайно не дотягує до шедевру - але вартий уваги (хоча серед того непотребу який крутять по екрану - то шедевр).Особливий ріспект Тіму Роту та музичному супроводу (музику писав Еніо Морріконе). Тож, коли буде нагода - обов'язково перегляньте даний фільм.
туризм - це їда в горах, а все решту - підходи:)

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів грудня 09, 2008 10:02 am

давно його дивився, фільм супер

Diak
We own the road
Контактна інформація:

Повідомлення Diak » Вів грудня 09, 2008 11:19 am

Також бачив цей фільм, і дуже мені сподобався
Раджу переглянути Zeitgeist абе в перекладі "Дух часу". Фільм документальний. Перша частина про релігію, 11 вересня та фінансову систему(дещо проясниться в плані кризи, ІІ світової війни, і інших війн)

Ну і серіал "Друзі". Бачив більшість серій Українською, всі серії Російською і тепер додивляюсь всі серії без перекладу.
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Skinnyman
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Skinnyman » Вів грудня 09, 2008 11:26 am

Останніми дивився "Шоу Трумана" і "Летючий шотландець". Обидва рекомендую до перегляду! Перший фільм відомий тим, що тепер в психології є новий термін - синдром Трумана, а другий - біографічна стрічка про дядька, який сам склепав ровера і на ньому побив світовий рекорд швидкості на треку. Во!
А ті, хто скучив за старою формулою, оцінять "Гран прі". Фільм 66ого року, ліпше дивитися в HDTV.
Востаннє редагувалось Вів грудня 09, 2008 12:22 pm користувачем Skinnyman, всього редагувалось 1 раз.

jack
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення jack » Вів грудня 09, 2008 11:45 am

"Летючий шотландець" - непогане кіно, І про ровери :D
туризм - це їда в горах, а все решту - підходи:)

Оріслав
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення Оріслав » Вів грудня 09, 2008 9:14 pm

Diak писав: Раджу переглянути Zeitgeist абе в перекладі "Дух часу". Фільм документальний. Перша частина про релігію, 11 вересня та фінансову систему(дещо проясниться в плані кризи, ІІ світової війни, і інших війн)
Дивився і маю цей фільм. Також раджу переглянути. Заставляє задуматись про релігійні ІДЕОЛОГІЇ.

Ще подобаються шедеври Мела Гібсона "Хоробре серце" та "Апокаліпсис"

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Вів грудня 09, 2008 9:31 pm

Фільми які дійсно мали на мене вплив - Матриця, Вогнем і Мечем, Fight Club. Всяку романтику і мелодрами можна диивтися - але тільки під відповідний настрій. І корисного навантаження вони не несуть, як і шансон. Чому порівнюю - тому шо обидва "про життя". Те ж і про вампірів та бойовики.

Цікаво завжди було дивитися фільми по книжкам Кінга, як то 11-14 чи кримінальне чтиво. Хоча ледве себе заставляв додивитися творива Кустурічи, як і слухати його музику.

З Українських люблю Мамая, Нескорений, Аттентат і всі решта з тої серії.

Російські - Острів і 12(хоч і передертий з американського).

Також приємно і розслабляюче дивитися Гаррі Портера, 5 елемент, володар кілець і решта якісно знятої попси :)

А ше дуже люблю дивитися мультики :)

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Вів грудня 09, 2008 10:29 pm

Golem писав:володар кілець і решта якісно знятої попси :)
Мене постійно добиває та калька з російської. Та перстені це, перстені!!!

Ricoh
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Ricoh » Сер грудня 10, 2008 12:02 am

Чи чув хтось про фільм "Lets make money"? В Ютубі є лише трейлер німецькою мовою поки що. Про нього дуже багато чув. В гуглі знайшов лише російський опис фільму
http://www.dw-world.de/dw/article/0,214 ... 78,00.html

а ще докладніше є на іншому сайті. Мене вразило дуже. Мушу подивитися.

мій керівник саме повернувся з індії де проводилася конференсія, місто називалося Джаншинпур. Сьогодін показав фото життя людей на вулиці (учасників конференсії не хотіли випускати за межі території солдати, така-собі, золота клітка). Але за ворота таки вийшов й побачив що там твориться. Це просто жах. В фільмі це й показано.

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер грудня 10, 2008 1:01 am

Globetrotter писав:
Lord of the rings

ring

1) кільце
2) коло, круг
3) обруч; обід; обідок
4) оправа (окулярів)
5) циркова арена
6) майданчик для боротьби; ринг
7) (the Ring) бокс
8) (the rings) професіональні гравці на перегонах, букмекери
9) об'єднання підприємців для спільного контролю над ринком
10) кліка; банда, ватага
11) хомут, фланець
12) річне кільце (дерева)
13) архівольт (арки)

(c) Lingvo

Skinnyman
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Skinnyman » Сер грудня 10, 2008 6:16 am

Lingvo - продукт з Російської федерації, в якому є помилки в перекладі на українську. Треба дивитися в український тлумачний словник. Володар перснів/перстенів.
Ну і от зворотній переклад з того ж лінгво:
перстень (finger)ring; (з печаткою) seal ring, signet ring перстень персня і перстінь, перстеня, 1) Кільце з дорогого металу (золота, срібла і т. ін.), часто оздоблене каменем, що його носять на пальці як прикрасу; каблучка, обручка. || Шлюбна обручка. 2) Коло, кільце.

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Сер грудня 10, 2008 5:20 pm

Globetrotter писав:
"пласцєлін канєц" і решта якісно знятої попси - ну, Андрію, такого від Тебе не чекав, але не нам Тебе судити, зрештою, на колір і смак і т. д..

ну а мене вже звиняйте за таку попсовість, але волочуся (ясна річ, голов сраков по рапатій дошці) від фільмів Еміра Кустуріци, а з українських - Сергія Параджанова, зокрема від його "Тіней..." :wink:
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Golem
Вар’ят
Контактна інформація:

Повідомлення Golem » Сер грудня 10, 2008 5:50 pm

За Перстені згідний, це слово мені подобається більше.

А от кустуріца - не пре. Хоча Любко сам знаєш, я обиватель, якому чудом подобаються деякі мистецькі речі, як ті ж фільми Параджанова.

usama
Мандрівник
Контактна інформація:

Повідомлення usama » Сер грудня 10, 2008 6:04 pm

fight club (також чи не настільна книга, яку варто часто читати)
бути джоном малковічем (театр абсурду ше той)
trainspotting (зовсім неспортивний, зате зовсім екзистенційний)
кустуріца мені теж файний
шось згадаю, то потім допишу

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Сер грудня 10, 2008 7:15 pm

так само мене "бійцівський клуб" не пре. і дивився кілька разів (бо всі навколо просто фанатіють), і трохи підчитував краєчком ока - не зачіпає ані грама, хоч стріляй.

а загалом дуже мало фільмів дивлюся. бо свого часу в гуртязі в нашій легендарній 207-й кімнаті був "катрусин кінозал" (комп'ютера мали чи не єдиного в гуртязі, пенька 166, до 200 розігнаного ))) - і стільки того всього надивився, шо аж нудило. змерзилося то все.

а зараз не вистачає вільного часу фільми розглядати.
навіть не так щоб "не вистачає", як "шкода" часу.

Василю, а чому не пропонуєш людиськам то всьо про Еверест дивитися? Ти нас з Льоликом присадив, до давай ше всіх решта! )))

між іншим, "дух часу" мене якось примусили подивитися - нічого нетривіального чи неочевидного там не побачив. просто все гарно сформульоване.

тут доречно пригадався випадок: матрацували ми якось з Льоликом, Ромком Кудлатезним і Соломією десь на хуторі неподалік Вишкова.
І якось-то під час релігійно-езотєрічєскої балачки Льолик заявив:
- хочете я вам тутво зара нову релігію видумаю!
а ми:
- та ти шо, чоловіче, таж он люди сорок років по пустині лазили шоб релігію видумати, а ти тут отаке верзеш!
а він:
- хіба то люди? то ЖИДИ!!!

8)

ага, ше нагадав собі шо якось сподобалася кінематографічна манера фільмів а-ля "Відок" (ну там ше всякі "Ван Хельсінги" і "Франкенштайни"). Тобто мова тільки про художній замисел зображення того всього. про сюжет ні слова...
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість