Акція за переклад Strava українською

Відповісти
knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Акція за переклад Strava українською

Повідомлення knedlyk » П'ят лютого 05, 2016 2:33 am

Хто користується цією програмою, прошу підтримати проголосувавши і якимось повідомленням акцію за переклад Страви українською: https://strava.zendesk.com/hc/en-us/com ... anslation-
Востаннє редагувалось Суб лютого 06, 2016 12:11 pm користувачем knedlyk, всього редагувалось 1 раз.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Re: Акція за переклад Strava українською

Повідомлення PlusOdyn » П'ят лютого 05, 2016 2:37 pm

І скіко треба лайків?
КАНТРІ СОСЕ!!!

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » П'ят лютого 05, 2016 6:39 pm

Не знаю, але відомо, що чим більше, тим краще. Бо якщо буде видно потреби, то чортові розробники Strava пальцем в палець не вдарять.
Ось результати голосувань: https://strava.zendesk.com/hc/en-us/com ... t_by=votes На разі ми в далекому хвості.

Vyiko
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення Vyiko » Сер лютого 10, 2016 12:20 pm

Я з вами хлопці!
Я в тюрмі стільки не сидів як ви в інтернеті)

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » Сер травня 11, 2016 9:35 pm

Піднімаю тему знову.
Чесно кажучи, кількість "велозаєздів" в територіально українських учасників Страви зашкалює. Скоріш за все тому, що мова в андроїдній страві виставляється автоматично згідно системної мови, а вона є єзична. Ну дійсно, нащо українська, як є общєпанятний?
В мене ж оті стравівські "вєлозаєзди" асоціюються тільки з одним словом "заїзд", який на Західній Україні має тільки одне основне значення: щось сталося з головою, неадекватна поведінка, ще кажуть "бзік". Якщо всім іншим пофігу, то хоч натисніть кнопку "Вверх" біля повідомлення на посиланні, яке я подав, від вас більше нічого не вимагається. Головне, щоб на це звернули розробники Страви, а переклад інтерфейсу веб-сторінки і софту це справа кількох ночей і кілька тижнів вичиток і узгоджень з усіма перекладачами. Але це вже не ваша справа, хоч всі можуть долучитися.

doroman
Новак
Контактна інформація:

Повідомлення doroman » Чет травня 12, 2016 12:12 pm

Проголосував

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » Пон липня 25, 2016 11:32 pm

Схоже, що мої зусилля не залишилися непоміченими, Elle Andersen, координатор спільноти Strava відповів в гілці з моїм повідомленням:
Thanks everyone for your support of a Ukrainian version of Strava. This is not a project that is currently planned, but we will post here with updates. I'm glad to see all the comments and activity on this thread, please keep it up!
Принаймні лід рушив з місця.

knedlyk
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення knedlyk » Вів квітня 25, 2017 2:12 pm

Шановні друзі,
Хочу трішки розповісти про мої "успіхи" в боротьбі за переклад Strava українською. По порядку. Десь більше ніж рік тому я написав повідомлення на форумі техпідтримки Strava про необхідність перекладу Strava, як не цілого веб-інтерфейсу, так хоча б аплікації для мобільних пристроїв і попросив на всіх можливих ресурсах проголосувати за цю пропозицію. Також відбулася дискусія з розробником Julien Silland, дивіться коментарі під статею http://labs.strava.com/blog/internationalizing-strava/ . Моє повідомлення зібрало 161 голос станом на березень 2017 року, а потім раптово зникло з форуму. Мало це чи багато, але моє повідомлення опинилося на другій сторінці по кількості голосів. Це вселяло надію, що врешті переклад Strava українською ввійде в плани розробників, бо ігнорувати майже 50 мільйонів українців це дико. Тому зникнення мене здивувало, і я вислав тікет про незрозумілу неетичну поведінку адміністратора форуму. За якийсь час зі мною зв'язалася менеджер спільноти Strava пані Elle Anderson, яка теж була здивована тим фактом і пообіцяла вияснити, що ж сталося з повідомленням. На разі вона відновила інше моє повідомлення, яке зараз міститься тут: https://goo.gl/Ix9xTP
Схоже, що знову потрібно починати епопею з голосуванням, і я знову прошу вас проголосувати за моє повідомлення тут https://goo.gl/Ix9xTP і по можливості написати кілька слів підтримки.
Дякую всім небайдужим!
Ярема

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість