Пульсометр

Спортивне, туристичне, крім роверового заліза
Diak
We own the road
Контактна інформація:

Пульсометр

Повідомлення Diak » Сер квітня 11, 2007 9:45 am

Хочу придбати собі такий девайс.

Знаю що деякі діячі вело культури користуться, от і питаю, що важливо при виборі, і яка оптимальна ціна, і де можна придбати? І які фірми краще?

Во...
Shit happens...але гроші потрібно вкладати у враження...

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Вів квітня 17, 2007 5:58 pm

Говорити можна багато, але почнемо з того, скільки грошей ти хочеш на нього потратити. А дальше вибирай - є за 50 грн. Donau в магазині Світ Техніки на Франка, 59. А є Polar S725 за кілька Дж.Вашінгтонів. Звичайно, що Полар кращий, але чи воно тобі потрібно?
Посередині лежить Sigma Sport PC15 за 250 грн. Знайдеш в Києві, але пересилати можуть місяць, краще придбати особисто. Торгують тут
Чи вони важливі? А який є інший спосіб поміряти пульс, коли він під 200? Ну і вчасно зменшити оберти, щоб не загнати свого моторчика. Але все це сугубо індивідуальне.

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

про пульсомір

Повідомлення Білийлис » Нед вересня 09, 2007 3:23 pm

Поки народ катається по Карпатах, мені залишається займатися теорією... отже про пульсомір.

Свого "Сігма ПС-15" придбав минулого року за 250 грн. + доставка через Укрпошту з Києва. Їхало місяць, аж знудився. але

Зовсім не шкодую, що купив пульсоміра. Поперше, я вже давно підозрював, що неправильно ставлюся до свого серця під час катання. Пульсомір це підтвердив.
Коли я з ним катався в тій же манері, як раніше, то пульс в мене постійно перевалював за 170, доходив до 190 і тому подібне. Я жахнувся.

Література пише, що після 150 серце починає працювати на знос. Особливо, коли вам "німного за тріцать". Це допустимо, але це вже не фітнес. В природі такі навантеження на серце виправдані тільки тоді, коли за тобою женеться саблезубий тигр. Тоні не про шанування серця треба думати а про порятунок життя. Ось для цього закладено в ресурс серця такий резерв. Якщо ви катаєтеся (бігаєте, плаваєте) для задоволення і підтримки форми, то перекручувати недоречно. Свій "моторчик" я чисто випадково на змаганнях у Мізуні розкрутив до 201 удару. Зараз я такого не допускаю... хочу довго жити, і щасливо 8)

Отже, з придбанням пульсоміра і постійним його використанням в мене якось само-собою змінилася манера катання. Я набагато ліпше зараз і без нього відчуваю рівень навантаження на серце. І якщо кататися з пульсом між 130 до 150 то за якийсь місяць, починаєш відчувати, що навантаження можна плавно нарощувати, а пульс тримається в своєму діапазоні. Сердечко підтренувалося під наглядом і дбайливим ставлення.

Отже, шануйте своє серце колеги. Пульсомір в цьому сприяє. Літератури на цю тему є багато, але одне питання там всеж не розкрито. Отже, маючи цей девайс, надягніть його якось, як підете в гості до подруги... ;) ну ви розумієте...
Показники максимального і середнього пульсу а також кількість спалений калорій на одиницю часу можуть вас здивувати. І це єлиний випадок, коли перехід межі в 150 ударів не шкідливий і виправданий :D
Харі Рама! Алюмінь.

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Нед вересня 09, 2007 11:46 pm

Кидається в очі протиріччя в твоїй теорії. В одному випадку пишеш, щоб не розкручувати серце більша, як до 150, а в іншому - що під час кохання (я правильно зрозумів?) легко переходиться цю межу.
Тому-то, щоб гарно виглядати під час кохання і не вдарити в грязь ліцом, і потрібно сердечко розкручувати під час тренувань і до 170 - 180, а часом і до 200. Звичайно, не тримати весь час 170, а давати короткочасні пікові навантаження.
А для вибору правильної частоти пульсу під час тренувань є загальновідомі формули, найпростіша з яких для чоловіків виглядає так: (220 - вік)х0,85

Білийлис
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення Білийлис » Пон вересня 10, 2007 11:49 am

Ну, як завжди, коли я багато пишу, то люблю в останньому абзаці трішки пожартувати. Уявіть собі очі подруги під час того, як ви будете весь час звірятися з пульсоміром :lol: (і не забудьте про камел-бек) :lol:

А суперечності тут ніякої нема. Я погоджуюся, що час від часу треба давати серцю пікові навантаження. Але ж не так часто, щоб ще й на тренуваннях.

Останній абзац:
Хоча у справжнього велосипедиста від одного тільки погляду на велосипед починає виділятися в кров тостесторон і ендорфіни. Речовини, які дозволяють серцю працювати у будь-якому режимі без шкоди.
Харі Рама! Алюмінь.

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон вересня 10, 2007 12:04 pm

Білийлис писав:Хоча у справжнього велосипедиста від одного тільки погляду на велосипед починає виділятися в кров тостесторон і ендорфіни....

Ця хвороба називається фетишизм :lol:
Справжній роверист виводить хоч зрідка свого коника на природу, щоб напомпувати свіжого повітря в камери, а не маринує його в задушливій комірці 8) (Чому не поїхав на Бескид МТВ 2007 :evil: )

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон вересня 10, 2007 3:23 pm

Globetrotter писав: (220 - вік)х0,85

Ооот халепа! то мені вже незадовго не можна буде розганятися до 200, а тільки до 199,6 уд/хв :(
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Globetrotter
Spielmacher
Контактна інформація:

Повідомлення Globetrotter » Пон вересня 10, 2007 4:51 pm

Будеш чемний, гарно попросиш - дозволимо :lol:
Все досягається вправами (с) Кілька разів мій пульсомір фіксував 200 і, як бачиш, живий 8)

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Пон вересня 10, 2007 6:44 pm

то жарт, звичайно...
але якшо серйозно, то треба серйозно тренуватися... а не так, як ото ми, раз в місяць-два в гори вирвався і дреш щосили, аж піна з писка...
бо, чесно кажучи, я коли нарахував 160 (коли підіймався на той перевал між Міжгір'ям і Синевиром) - то чув, шо то вже, млинець, порєдно тяжко! більше не хтів "клапан" розганяти - їхав якнайповільніше, тільки щоб не зупинятися.
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

каменюка
Новак
Контактна інформація:

Re: про пульсомір

Повідомлення каменюка » Вів жовтня 02, 2007 3:59 pm

Білийлис писав:Література пише, що після 150 серце починає працювати на знос. Особливо, коли вам "німного за тріцать". Це допустимо, але це вже не фітнес.

Згрубша, потрібно знати свій максимальний пульс, а також зону, у якій хочемо тренуватися (визначається у %% від нашого максимального пульсу). Максимальний пульс можна прикинути, скориставшись простою формулою : 220 мінус наш вік. (можна, звичайно, піти іншим , експериментальним шляхом, максимально себе навантаживши під час тренування і вимірявши пульс, але бажано то робити під наглядом лікаря, щоб експеримент раптово не закінчився 8) )
Отже, для тих, кому за тридцять, максимальний пульс обмежується 190 ударами серця за хвилину. Це межа, і навантажувати себе понад цей показник - небезпечно.
Для загального оздоровлення серця, зниження рівня холестерину, артеріального тиску і т.ін., тренуватися можна у зоні 95-114 ударів за хвилину (50-60% від макс. пульсу). Такі тренування найбільш комфортні і нетрамватичні.
Фітнес зона передбачає більш інтенсивні тренування , від 115 до 135 ударів серця за хвилину. При таких тренуваннях швидше спалюються жири, спалюється більше калорій, а також тренування сприяє покращенню роботи серцево-судинної та дихальної систем.
Тренування у межах від 135 до 150 ударів - сприяє зростанню функціональних можливостей організму: збільшується ємність легень, покращується легенева вентиляція, зростає розмір і сила серця. Такі тренування значно підвищують нашу витривалість.

nestoror
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення nestoror » Чет липня 09, 2009 2:05 am

в мене максимальний пульс 230
і я колись проїхав на ровері відстань від Рясне до Ясниськ
http://maps.visicom.ua/#lng=23.8967;lat ... f=49.8816;
за 20 з гаком хвилин 8)
сереній пульс тоді був 190 а максимальний 227
http://picasaweb.google.com.ua/lh/photo ... directlink

hvvi
Бувший
Контактна інформація:

Повідомлення hvvi » Чет липня 09, 2009 9:58 am

nestoror писав:в мене максимальний пульс 230...

Ну і хто тобі винен? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nestoror
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення nestoror » Чет липня 09, 2009 11:51 am

hvvi писав:Ну і хто тобі винен? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

та ніхто... бюсь головою об раму :lol: :lol: :lol:

alex
Лось
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер грудня 23, 2009 9:55 am

хто користується пульсометрами, підкажіть які функції "реально" викорситовуєте, бо я купа режимів і тренерів, але як часто буває це непотрібні примочки за які можна лише переплатити?

ну і які марки і моделі порадите?

nestoror
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення nestoror » П'ят грудня 25, 2009 2:15 pm

найліпша фірма то полар, але вони і ціну ставлять величеньку, з розрахунком на своє супер розкручене ім'я$$$

Повернутись до “Спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість