сумки на вилку

Спортивне, туристичне, крім роверового заліза
Стечкин
Старшина
Контактна інформація:

сумки на вилку

Повідомлення Стечкин » Сер лютого 19, 2014 10:08 am

наразі збираю собі гібрида
звичайно с жосткою вилкою
вилку вже маю, на ній є різьбові отвори для кріплення сумок

отже питання - де такі сумки можливо придбати/подивитися і чи хтось таке юзав?
в пошуках пригод провідну роль відіграє не голова

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Сер лютого 19, 2014 10:44 am

Багажник спочатку, а потім сумки. Є спеціальні багажники.
Думаю підніматися вверх буде простіше - не буде на диби ровер ставати. Але все інше асфальт лише, напевне.

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Повідомлення Lubko » Вів червня 10, 2014 8:13 pm

PlusOdyn писав:Думаю підніматися вверх буде простіше - не буде на диби ровер ставати. Але все інше асфальт лише, напевне.

При умові що зад також навантажений, бо якшо тіко перід - велика ймовірність перекидання при гальмуванні, що набагато неприємніше ніж вставання на диби.

маю невеличкий досвід (але досить позитивні враження) катуляння ровером вантаженим під 50 кг (ззаду класичний баул і сумки спереду, тут нарід має пам'ятати як німці катуляли десь в азію через львівщину і ми по черзі помагати їм крутити) - дуже класно, інерційно, плавно. і згори, і по рівному, і, як не дивно - під гору - за рахунок інерційності нема відчуття відкидання назад (призупинки) при кожному півоберті педалей.
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Вів червня 10, 2014 8:35 pm

Lubko писав: перекидання при гальмуванні, що набагато неприємніше ніж вставання на диби.

Я володію мед-скілом падати в апхіл, скажу що все погано. :lol:
КАНТРІ СОСЕ!!!

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Суб липня 25, 2015 2:47 pm

Ну от, купив баула командорівського, завдяки Mоzz'у 75-ку, а не 60 як хотів. але власне для виконання завдань поставлених саме тоді вона чудово згодилася, із меншим би всьо не влізло. Але коли баул важив 30 кг, то ровер дуже охоче встава на диби, було й таке, що я намагався виповзти з-під поваленого ровера. :lol: Навіть коли вивантажився десь до 20 кг, то ситуація покращилася не надто, десь вверх випхати ровер то ппц, якщо вручну, бо перекидатися хотів й надалі.
Тому треба таки буде і на перед частину навантажити. Але спочатку вилку треба стальову із місцями на кріплення. Чи може топікстартер вже користує пеердній багажник? Враження і тп?
КАНТРІ СОСЕ!!!

Повернутись до “Спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість