Харчування в походах

Спортивне, туристичне, крім роверового заліза
filin
Старшина
Контактна інформація:

Повідомлення filin » Пон жовтня 22, 2012 8:40 pm

якшо похід не довгий, то ми закуповуємося в супермаркеті біля вокзалу і вперед. (макарони/гречка + добра ковбаса дрогобицька (якшо не спекотно) якшо спекотно то ковбасу перед тим підсушити або взяти московську (але від неї в мене печія), свіжа цибулька і олія для засмажки зіпсутої ковбаси)) приправи може майонез чи кетчуп в невеликій кількості + трохи свіжих помідорів перцю для салату (на перший день). сир добре йде але він важкий.
хоча я останнім часом нічого не беру всі буеруть стільки харчів, шо самому не треба. то для матрасу)

якшо довший за 3-4 дні і є час шоб готуватися до походу то зробити собі тушене мнясо в металеві банки з під пива. я сам ніколи не робив того, але часто таке їв (готували співучасники). дуже смачно і корисно + нема печії як від ковбаси! готування в неті треба подивится. тушене мясо там заливається жиром (смалець?) в банку і замотується харчовою плівкою можливо ше чимось заливається (віск) шоб жир не потік. за правильного приготування воно може купу(до 15 точно) днів так не псуватися навіть коли тепло. важить менше ніж банка тушокни та шо з магазину, де взагалі нема поживних речовин майже. мінус - треба акуратно транспортувати то щоб потім весь рюкзак не був масним.

якшо поохід довгий (8+ днів) і далекий від цивілізації, можна насушити капусти, чибульки, моркви, баклажанів і інших овочів і варити з того всього зупу. в зупу додавати той тушик і трохи каші (рис гречка). ми в гірському туризмі так харчувалися. Зранку каша (пшоняна, гречка і т.д.) з тушиком, зранку зупка овочева з іншою частиною банки тушика і спатки. вдень перекус сало, цибулька, сухарі.

практикували сушіння мяса. якшо сушити мелене(типу фаршу) то не дуже відчувається шо, в зупі чи каші мясо. якшо сушити мясо пластерками зі спеціями то кльово, але воно не розварюється довго і треба жувати добряче. сушене мнясо легше, але тушик нажористіше + там багато жиру. в такому методі пригротування і їжа смачніша виходить. вліті збирати білі гриби і їсти замість мняса.

для різноманіття можна брати сухе молоко і вівсяну кашу (робити солодкі сніданки). цукор брати справжній, а не замінники.

Можна робити "заброски" або закупи в селах по дорозі (свіжий хліб замість сухарів і т.д.)

PlusOdyn
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення PlusOdyn » Вів жовтня 23, 2012 12:06 am

На днях зустрів колєгу, він варить толкієністам, чи реконструкторам, ***.Так от, кае що спочатку на сушарці при 45*С сушить всіяку городину, цибуля каже навіть не втрачає своїх смачностей і корисностей. Перед тим я так розумію, нарізає плястерками-кубиками. Поті то все сушене меле на блендері (це як і сушарка з регулюванням температури, було в наявності в середньовіччі). В мішечки, в походах заливається навіть теплою водою, а ще житній бездріжджовий хліб, і каже що тим здоровим лобурякам вистачає.

Хз, наразі задумався над сушаркою.

Васька
На тестуванні

Повідомлення Васька » Вів жовтня 13, 2015 9:24 am

Хлопці в мене таке запитання, коли ви ходите в похід чи берете з собою щось зі спортивного харчування? Наприклад я люблю брати протеїнові батончики, вітаміни. Беру в цьому магазині http://bodyline.com.ua/, ціни низькі, а саме головне - якісна і сертифікована продукція. Останній раз ми були в горах 2 тижні, піднімалися на Ельбрус в Кабардино-Балкарії, спортивне харчування дуже виручило - не було упадку сил, постійно почував себе добре. Всім рекомендую![/url]

Khimik
Сеньйор
Контактна інформація:

Повідомлення Khimik » Вів жовтня 13, 2015 10:44 am

Васька писав:Хлопці в мене таке запитання, коли ви ходите в похід чи берете з собою щось зі спортивного харчування?

Так, звичайно, що беремо.
Тільки в тому магазині по ссилці асортимент не дуже широкий, мені більше до вподоби цей:

http://alcoland.com.ua/?gclid=CjwKEAjw1 ... oCcU7w_wcB

Повернутись до “Спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість