Що з собою брати у подорож.

Спортивне, туристичне, крім роверового заліза
Fare
Новак
Контактна інформація:

Що з собою брати у подорож.

Повідомлення Fare » П'ят лютого 17, 2017 2:38 pm

Шо для вас саме необхідне у подорожі? Які найважливіші речі берете з собою?

Lubko
вар'ят
Контактна інформація:

Re: Що з собою брати у подорож.

Повідомлення Lubko » Нед лютого 19, 2017 12:26 pm

Є дуже різні підходи до цієї справи.
Спорцмени і "легкоходи" надають перевагу принципу "брати не те що потрібно, а тільки те шо необхідно".
Знову ж, даіпазон компромісів між потрібним і необхідним барахлом дуже широкий і дуже суб'єктивний, себто індивідуйний.
Бувають і такі що набирають всього цілу купу "на всяк випадок", пофіг шо важке - ібо змучитися під час походу це саме те для чого йдеться. Інша справа щоб не перемучитися. Бувають і параноїки для яких пріоритетом є споряга на випадок так званої "сраки" - потенційно аварійної ситуації, вимушеного виживання і т.п.
Комбінація з різних вищеприведених персонажів може утворювати непогано стресостійку команду, яка водночас не перевантадена але спроможна вибратися зі "сраки" без плачевних наслідків.. Хоча, "сракостійкість" в першу чергу визначається прихологічними якостями, але то інша історія, тут - про спорягу.
вже далеко не смішний чорний гумор нових технологій

Keanie
Новак
Контактна інформація:

Re: Що з собою брати у подорож.

Повідомлення Keanie » Пон квітня 10, 2017 3:12 pm

Згодна з попереднім оратором щодо різних підходів до цієї справи. Але я завжди стараюся брати з собою в подорож все саме необхідне, тому що тоді тягнеш все на всоїх плечах і думаєш, навіщо я це брала. Головне взяти годинник, ніж, сірники та воду. А все інше як доповнення брати. Наприклад я не можу нікуди поїхати без улюбленого свого годинника, навіть сплю з ним.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Повернутись до “Спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість